Komentari na vest

Slot poveo tri desna beka u Beograd, u Srbiju stižu i fudbaleri koji ne mogu da igraju

V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!!!1

pre preko 4 godine

Bice bas tesko ali ne i nemoguce.Gertruida je odlican,Malasia takodje.Kokcu je bas ishvaljen mnogo,kazu da je predobar ali meni licno je Tornstra tu ubedljivo najbolji.Sinistera je mnogo puta pominjan kao najbolji igrac ove sezone i bas se u evropi pokazao odlicno,isto vazi i za Desersa a Alireza Jahanbaks je ranije cak i bio dovodjen u vezu sa Partizanom,mozda cak i sa crvenom ali za nas sigurno znam,mislim da je tad igrao za Nec.Nije los bio ni u Brajtonu ali definitivno mu je Fejnord bio pun pogodak.Super je igrao i na svetskom prvenstvu,tu je dosta privukao paznju sto kod nas sto kod drugih klubova.Ekipa su koja svaku gresku kaznjavaju,gotovo bez prava na kiks a igraju brzo,napadacki i gol vise,to obecava zanimljivu utakmicu.
P

Pobeda je resenje

pre preko 4 godine

Ko god da dodje nebitno je Partizan ce pobediti.
7

777

pre preko 4 godine

Ovi izgleda nece da igraju kao Sparta sa decom jbg...
A

As2i

pre preko 4 godine

Tako ste pricali da ce Sparta razbiti Partizan.Kad je Partizan prosao dalje onda su igrali sa djecom..
@

@as2i

pre preko 4 godine

Pa kad su igrali sa decom. Šta je problem ako je istina? U prvom meču 4 tinejdžera i peti igrač sa 21 godinom. Lako se proveri.