Komentari na vest
Slot poveo tri desna beka u Beograd, u Srbiju stižu i fudbaleri koji ne mogu da igraju
V
Vini Gogniti!!!!!!!!!!!!!1
pre preko 4 godine
Bice bas tesko ali ne i nemoguce.Gertruida je odlican,Malasia takodje.Kokcu je bas ishvaljen mnogo,kazu da je predobar ali meni licno je Tornstra tu ubedljivo najbolji.Sinistera je mnogo puta pominjan kao najbolji igrac ove sezone i bas se u evropi pokazao odlicno,isto vazi i za Desersa a Alireza Jahanbaks je ranije cak i bio dovodjen u vezu sa Partizanom,mozda cak i sa crvenom ali za nas sigurno znam,mislim da je tad igrao za Nec.Nije los bio ni u Brajtonu ali definitivno mu je Fejnord bio pun pogodak.Super je igrao i na svetskom prvenstvu,tu je dosta privukao paznju sto kod nas sto kod drugih klubova.Ekipa su koja svaku gresku kaznjavaju,gotovo bez prava na kiks a igraju brzo,napadacki i gol vise,to obecava zanimljivu utakmicu.
P
Pobeda je resenje
pre preko 4 godine
Ko god da dodje nebitno je Partizan ce pobediti.
7
777
pre preko 4 godine
Ovi izgleda nece da igraju kao Sparta sa decom jbg...
A
As2i
pre preko 4 godine
Tako ste pricali da ce Sparta razbiti Partizan.Kad je Partizan prosao dalje onda su igrali sa djecom..
@
@as2i
pre preko 4 godine
Pa kad su igrali sa decom. Šta je problem ako je istina? U prvom meču 4 tinejdžera i peti igrač sa 21 godinom. Lako se proveri.






.jpg.webp)

