""

Slovan se okliznuo u Senici, Nitra "napunila" Tartan

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.08.17. | 20:47

Najtrofenija slovačka ekipa nije nastavila seriju dobrih rezultata

Okliznuo se i "nabrijani" Slovan! Najtrofejnija slovačka ekipa nije nastavila seriju dobrih rezultata, budući da je u Senici odigrala samo 1:1 protiv istoimenog sastava.

Za razliku od prethodna dva meča, puleni Ivana Vukomanovića nisu se naigrali fudbala, mada su tokom većeg dela susreta imali povoljan rezultat. Srpski internacionalac Aleksandar Čavrić uposlio je Jakuba Mareša, a ovaj već u drugom minutu pogodio metu za 0:1.

Nije se predavao domaćin, želeo je do boda, do prekida crnog niza protiv Slovana (pet uzastopnih poraza) i na kraju je - uspeo! Strelac je bio Vaščak u 81. minutu za prvi bod Senice u dosadašnjem toku Fortuna lige.

U drugoj utakmici dana, Nitra je do vrha napunila mrežu Tartana u Prešovu (0:4). Sva četiri pogotka pala su u drugom poluvremenu, a povratnik među elitu i dalje može da se pohvali da je jedini tim koji nije primio gol.

Slovačka 1 - 3. kolo

Senica - Slovan 1:1 (0:1)