Komentari na vest

Spaleti: Kritičari, gde ste sada, želim da vas čujem?

J

Juve 1982

pre preko 4 godine

Ljudi, jel moguće da očajni i jadni Juventus ove sezone stoji samo na -7 iza ovih delegata? I još uz to, solidno gura u italijanskom kupu i Ligi prvala.

Inter

pre preko 4 godine

Moguce je, jer i drugi su ocigledno ocajni, barem trenutno. Neko vise, neko manje. Na kraju ce titulu osvojiti najmanje los tim.
G

Gost747

pre preko 4 godine

Spaleti, tim ti nema karakter i mekan je. Jesi li zadovoljan?
L

LUCIANO II

pre preko 4 godine

Poštovani, Izvinjavam se na nešto kasnijem odgovoru na pitanje, jer dok pročitam sve komentare i odgovorim, potrebno je malo vremena. Pri tom ubija me ova vremenska razlika i Kulibalojeva žena koja konstantno zove i pita kada će povišica za njega jer joj je neophodna nova konfekcija. Pored toga, Insinje zapeo za neku Napolitanu, pa dok smo platili , dogovorili se oko bakšiša, vrijeme čas prodje. Dobra stvar je da Vam pišem tačno pred jutarnji polazak na posao ( školu ) , pa se nadam da ćete na miru pročitati ( jako mi je stalo do Vašeg komentara ) i da neće biti gužve u 95-ici preko Brankovog. Forza Napoli i srdačno Vaš Luciano Spaletti