Viljareal

Spas za Viljareal u poslednji čas (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 13.06.20. | 19:02

Žuta podmornica stigla do trijumfa u samom finišu 0:1

Čekalo se dugo na Primeru, a navijačima, i Selte i Viljareala dugo nije bilo lako jer je delovalo da će biti 0:0, a onda su domaći pali u depresiju, a gosti u delirijum kada je Manu Trigeros bio precizan u 91. minutu utakmice i na taj način doneo Žutoj podmornici veoma bitnu pobedu - 0:1 (0:0).

Odabrao je mnogo lep način da postigne pogodak, lobovao je golmana, bio je priseban, nije srljao i na kraju je Viljareal žestoko profitirao kada je delovalo da će biti na kraju 0:0.

Viljareal je na ovom meču hteo da nastavi sezonu mnogo bolje nego što je završio jer je vezao tri poraza, dok je Selta želela da sakupi još koji bod kako bi što dalje pobegla od zone ispadanja.

Žuta Podmornica je pobedom na ovoj utakmici došla na prag mesta koja vode u Evropu sledeće sezone. Bila je Podmornica bolja tokom celog toka duela, ali je tek u 91. minutu uspela da slomi otpor domaćin u Vigu.

Gledajući statističke parametre Viljareal je imao posed lopte od 60% vremena, imao je daleko više pokušaja, Selta nije uspela ni da šutne u okvir gola Viljareala.

Dakle, Žuta podmornica je bila bolja i konkretnija, a sa ova tri boda stigla je do 41 boda što je trenutno dovoljno za osmu poziciju. Selta ima 26 bodova i u opasnoj je poziciji. Boriće se za opstanak.