Komentari na vest

Srbin nosi trofej u rumunski Detroit: Osvojili su kup, a za četiri dana mogu i titulu

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

bravo stevanovicu

cikakure123

pre oko 2 meseca

I treba vala! Dosta vala sve istih osvajača
Н

Неутралац

pre oko 2 meseca

Честитке Стевановићу и нека је са срећом за титулу!
p

pujaduba20

pre oko 2 meseca

Jako gotivna ekipa

Slavko Ćosić

pre oko 2 meseca

velika verevatnoća da će duplu krunu da osvoje .

Mersija Mujezinovic

pre oko 2 meseca

oni igrali finale kupa a i odlucuju i o tituli