Da je ovakav penal sviran Zvezdi Stanoje bi noćas spavao pred Skupstinom.

Čista nameštaljka iz 2u1 morao je da svira penal

Ajax

Zanimljivo da svi imaju zelju da sklone Solskjaer-a iz United-a, a niko ne pominje ovog argentinskog klovna... Kakva prevara od menadzera...
T

Tottenham

Ono kad vodiš kući 2:0 do 55. minute za ukupnih 3:0, a onda "klovn" preokrene cijelo polufinale sa 3 gola bez odgovora za 41 minutu. Mauricio Pochettino, he's magic you know!
G

Gost978

Kad nemaš ideju ni ne zaslužuješ pobedu. Ovo je strašno kakve greške sudija gledamo iz nedelje u nedelju čak i posle gledanja VARa Neverovatno je da čovek svira penal za ovo, sudija vidi pravac lopte koja nakon dodira glavom ide bar 3 metra pored gola, i svira penal. Pravilo kaznenog udarca je kazna za prekršaj pravila koji bi prethodio 100% šansi ili golu - Ikardi je igrao glavom, lopta ide skoro paralelno sa golom i pogađa igrača u ruku, nenamerno, za šta je ovde PSŽ bio oštećen pa da se dodeli penal?! Sramota koliko su sudije loše, stvarno sramota Cela liga ih gura da budu prvi, milijardu su potrošili i ovo je stvarno presmešno
B

Benny blanco

Placi al lagano vamos psz
I

Ivan FCRS

Isti penal je sudjen Milanu protiv Zvezde. Lopta koju je Krunic uputio je isla u aut, pa im to nije smetalo da sude penal.
U

Upamecano

@Benny Blanco PSG je francuska ekipa! Omasio si drzavu sa tim "vamos", ljaxe.
o

ono kad

si toliko jak da te svi kritikuju a imas skor u ligi 9 0 1 a u ligi sampiona si prvi u grupi i dobio siti dva razlike.
D

Daj bre

Kako nezasluzeno dobio PSG a celu utakmicu se igralo pred sesnestercom Anzea...to sto ovi nisu imali ideju je druga prica
G

Gostttt

faul pre penala, ali to nisu razmatrali naravno, kod penala lopta prvo pogadja igraca u grudi/stomak pa potom u ruku i sudija svira penal... cemu sluzi var
G

Gost recon

Pa nezasluzeno prosto bio je faul pre ovog ubacivanja znaci samim tim nema ni penala, ako jos pritom potrosis MILIJARDU EURA na tim i mora sudija da te vadi sa smesnim penalom sta je onda nego nezasluzeno.....