Komentari na vest

Šta kažete, ne rasizmu? Nacistički pozdrav na Bernabeuu, UEFA kaznila Real zbog – rasizma

A

Amin_

pre 4 meseca

Taj evropski fudbal je postao takav cirkus, leglo korupcije, nepravde i lazi
D

DeKI_

pre 4 meseca

Ono kad ti Spanci ,Njemci i Englezi pricaju o "reci ne rasizmu" Pa humor...
H

Hugo Sančez

pre 4 meseca

Na Bernabeu 80-ih godina Realovi navijači su uvek imali okačenu nacističku zastavu.
P

Propolis

pre 4 meseca

To je rimski pozdrav
c

cv

pre 4 meseca

živeo moj Real hejtera ima svuda
D

Deportivo

pre 4 meseca

Koji Real?U Spaniji ih ima bar 30.
D

Dex12

pre 4 meseca

Tvoj Real? Kakve veze ti imas sa Realom da mi je znati hahahaha
E

Ej

pre 4 meseca

Mali ispao glup, i onaj tetovirani namesto da da Brazilcu lekcije on prikazuje stomak ko neki p...r
G

Gužva u šesnaestercu

pre 4 meseca

Nisam znao da ako nekome kažeš da je majmun da je to rasizam
М

Марјан

pre 4 meseca

Екстремно левичарење неизбежно буди фашизам,дакле другу крајност. Тако да, како сејеш-тако и жањеш...

Bojank91

pre 4 meseca

Dakle čak je i navijačima reala do**rčio Vinisijus
A

Aleksejko

pre 4 meseca

Mi cemo kao malo da vas kaznimo ili da se svadjamo, ali cete osvajati sve sto budete zeleli uz nasu pomoc naravno😂 kakva je smejurija postao fudbal