Komentari na vest
Šta kažete, ne rasizmu? Nacistički pozdrav na Bernabeuu, UEFA kaznila Real zbog – rasizma
A
Amin_
pre 4 meseca
Taj evropski fudbal je postao takav cirkus, leglo korupcije, nepravde i lazi
D
DeKI_
pre 4 meseca
Ono kad ti Spanci ,Njemci i Englezi pricaju o "reci ne rasizmu"
Pa humor...
H
Hugo Sančez
pre 4 meseca
Na Bernabeu 80-ih godina Realovi navijači su uvek imali okačenu nacističku zastavu.
P
Propolis
pre 4 meseca
To je rimski pozdrav
c
cv
pre 4 meseca
živeo moj Real hejtera ima svuda
D
Deportivo
pre 4 meseca
Koji Real?U Spaniji ih ima bar 30.
D
Dex12
pre 4 meseca
Tvoj Real? Kakve veze ti imas sa Realom da mi je znati hahahaha
E
Ej
pre 4 meseca
Mali ispao glup, i onaj tetovirani namesto da da Brazilcu lekcije on prikazuje stomak ko neki p...r
G
Gužva u šesnaestercu
pre 4 meseca
Nisam znao da ako nekome kažeš da je majmun da je to rasizam
М
Марјан
pre 4 meseca
Екстремно левичарење неизбежно буди фашизам,дакле другу крајност. Тако да, како сејеш-тако и жањеш...

Bojank91
pre 4 meseca
Dakle čak je i navijačima reala do**rčio Vinisijus
A
Aleksejko
pre 4 meseca
Mi cemo kao malo da vas kaznimo ili da se svadjamo, ali cete osvajati sve sto budete zeleli uz nasu pomoc naravno😂 kakva je smejurija postao fudbal



.jpg.webp)


.jpg.webp)

