Komentari na vest
Stanković: Bitna pobeda, čekamo naredni derbi ili kiks Partizana
R
Realno123
pre preko 4 godine
Partizan ako jednom odigra nerešeno prvo mjesto je naše zbog boljeg međusobnog i derbi nam odgovara nerešeno ali valjalo bi do kraja regularnog da kiksne da se derbi igra na najlepšem stadionu u drzavi
@
@Realno123
pre preko 4 godine
Druze nece oni kiksnuti nigde! Videces! Imaju gostovanje Cukarickom, gde posteno ne mogu pobediti, ali pobedice ... Nama ostaje da gazimo i da se pomirimo da se titula resava na stadionu Vojske...
K
Kafe Popa
pre preko 4 godine
Nisam fan samoprozvanog mistera ali zaista skidam kapu za danasnje deklasiranje i vracanje na mesto takodje samoprozvanog generala LŠ. Održao mu je čas fudbala da ne kažem ponizio. Odučio od istog.
wolfasingrobar@gmail.com
pre preko 4 godine
Dobro jeste pobedili i ok, ali mi smo igrali protiv Sparte dok ste vi odmarali. Moguće je da bi dobili i bez obzira na Spartu, ali Stanković kao trener nije ništa posebno. Uostalom vrednost CZV je 41 milion, a Partizana 31. Ima jači tim, prvu titulu mu je obezbedio Milojević, a ovom pobedom se vraća neizveznost mi smo i dalje prvi.
P
Podrska
pre preko 4 godine
Dokle vise price o namestanju? Stalno price o nekim sklanjalicama!! Ironija je da to pricaju ljudi koji se u zivotu nisu bavili sportom. Jer da su se bavili itekako bi znali da to nije egzaktna nauka i da dosta faktora utice na ekipu i rezultat. To sto partizan igra dobro ove seozne, izuzimaju derbi je iskljucivo zasluga stanoja. Zategao je ekipu i iz nje izvlaci maksimum. Zato partizan igra bolje manje utakmice nego prethodnih godina, ali daleko od toga da je prvenstvo reseno ili da igra sklanjalice. Ima jos dosta da se igra i bice kikseva do kraja, narocito pre i posle evrope. Partizan nije pruzio maximum i ovo nije pravo ogledalo ekipe. Pokazalo se jos jednom da nakon evropske tekme ni jedan nas tim ne moze da odgovori tako zahtevnoj utakmici kao sto je derbi i da derbi igra na maximumu. Ocekujem puno bolji partizan u sledecem derbiju, koji ce biti pravi pokazatelj ko je bolji. Cestitam zvezdasima na zasluzenoj pobedi.
G
Gost12345
pre preko 4 godine
Brate, vama je Flora sutnula vise puta na gol nego svi protivnici u nasoj ligi zajedno! Izuzimajuci Zvezdu, naravno. Da je Stanoje unapredio Partizan, jeste, i to je cinjenica. Da ga je unapredio da ste Linglong masina, nije. Svako ko ima oci vidi da vam se protivnici sklanjaju, da prave neverovatne neiznudjene greske, da upotebim taj teniski termin jer najbolje oslikava sve, da ne sutiraju na gol Partizana, i cak i kad hoce da sutiraju da im sudije iseku 90% napada sto kontrafaulovima sto nedosudjenim faulovima za njih. Tako da ono, otvori oci! A ako ne verujes, evo, ja sam razuman covek, prihvatam razumna objasnjenja. Pa onda, da te zamolim, daj mi razumno objasnjenje za to sto Aksentijevic bezi od Rikarda kod gola a pratio ga je sve vreme pre toga, i zasto Aksentijevic stoji u gol-autu dok Terzic prvo centrira a onda i sutira? Zasto mu treba 5 minuta da se vrati iz gol-auta? Eto, to je najsveziji primer. Eto, daj bilo kakvo razumno objasnjenje, i ja cu da priznam da sam pogresio.
@
@Podrska
pre preko 4 godine
Ne pricaj o egzaktnim naukama nego pogledaj istini u oci... Protiv Zvezde svaki tim u nasoj ligi napravi sansu-dve...i pored Dragovica koji je bolji od oba vasa stopera zajedno! To je fudbal!!! Ali protiv vas 5-6 ekipa je imalo 0 suteva na gol!?!? Ej??? Kao da ste Juventus!
F
Familija
pre preko 4 godine
ČESTITAMO ŠAMPIONI pobediti u ovakvoj situaciji protivnika pokazati da si i dalje najbolji i najjači u gradu dokazati da si sa potpunim pravom pravi ŠAMPION to je stvar karaktera stvar vaspitanja stvar stava i intelekta čestitke kompletnom stručnom štabu odlično odrađen posao Srnić je opet pokidao Ohi postigao novi gol ovo mu je prvi gol u derbiju a tek je stigao Katai je majstor za derbi utakmice Borjan kapitenčina i hobotnica naša Rodić je faktor svakako Kanga ih je izludeo Dragović je ekstra klasa Eraković ovo mu je perfektna utakmica Pićini odličan imao je taj loš pas ali u suštini je ogroman posao odradio Ivanić kao šilo kroz redove partizana bukvalno smo ih samleli prvih 45 minuta presudno drugo poluvreme taktički odrađeno idemo još jače na prvog sledećeg protivnika ČESTITAMO ŠAMPIONI i samo napred gazi familijo
D
Don Vito Corleone
pre preko 4 godine
Što se tiče koreografije, anti Srbi hoće da prikažu kako je to groblje za Ukrajnu. Svima je jasno da je koreografija možda i najbolja ikada na Severu. Svima je jasno da je iz filma Maratonci. Plava boja predstavlja sumrak, Žuto je Mesec. Ne znam čemu ovo spinovanje.
j
juzni
pre preko 4 godine
i jos nesto Murinjo moras da shvatis da se nece oni sami pobediti kao pre 12-13 godina, za razliku od tada oni sada imaju igrače i mora da se igra.....a ti sa tvojom taktikom ubijas vec 3-4 derbi i sto.je jos gore uzasno igramo.....bez pasa, igre i konstantnog straha....neznam od čega samo........
j
juzni
pre preko 4 godine
i jos nesto Murinjo moras da shvatis da se nece oni sami pobediti kao pre 12-13 godina, za razliku od tada oni sada imaju igrače i mora da se igra.....a ti sa tvojom taktikom ubijas vec 3-4 derbi i sto.je jos gore uzasno igramo.....bez pasa, igre i konstantnog straha....neznam od čega samo........
j
juuni
pre preko 4 godine
ne burazuru nije tesko pobediti čoveka koji ima beka ali on neigra znas treba nam da zatvorimo pozadi, ima krila ali ona neigraju ili su nespremna 3 sezonu, ima veznog ali tek je stigao, itd.itd ubi nas Murinjo
D
Don Vito Corleone
pre preko 4 godine
Deki svaka čast na pobedi, šanse su sada 60 40 za nas. Pokazali smo da smo kvalitetniji od JSDa. Jedna zamerka a to je drugo poluvreme. Čemu to povlačenje, čemu defanziva. Mi smo za klasu bolji od njih. Da smo igrali fudbal i u drugom poluvremenu, dali bi im još dva gola najmanje. Celu sezonu kada povedemo, mi branimo rezultat. Čemu to. Pusti momke da igraju fudbal kao što su igrali prošle godine. U čemu je problem, prošle godine smo igrali mnogo bolji fudbal, a isti igrači su i sada tu. Mi imamo igrače za mnogo kvalitetniji fudbal.
G
Gost1111
pre preko 4 godine
Sad kad dodje Rangers pa vam objasni da nemate pojma
d
d.g.
pre preko 4 godine
Sa ovim komentarom zakopavaš svoj klub.
k
kolja083
pre preko 4 godine
Ovaj Stankovic sigurno uzima neke supstance!Pa može i Zvezda da kiksa.To je ove godine više puta pokazala.Pa i mrtvi Radnicki iz Niša je odoleo,samo što je bio Kup pa ih to nije koštalo.A blago rečeno Radnički je tužna ekipa,Svaki engleski petoligaš bi ih pregazio.Videcemo kako ce da odigraju posle Rendzersa?Kad igras u četvrtak utakmicu takvog intenziteta uz put i povratak iz Škotske,teško je izaći i pfotiv Palilulca.Osim ako Stankovic ne zna unapred nesto sto mi smrtnici ne znamo
D
Darko55
pre preko 4 godine
Zna Stankovic. Da vi nemate pojma.
D
Daki...
pre preko 4 godine
zna da su zatvorili sve sem derbija,osetio je cukaricki a i radnicki iz nisa...ko se ne skloni sudija resava
d
d.g.
pre preko 4 godine
Čekamo naredni derbi jer kiksa biti neće... to je sve uknjiženo. Pa jel ti Stankoviću ne poznaješ Bjekovića. Oni ni gol do derbija neće da prime. Baš da vidim ko će da se usudi.
G
Gost1111
pre preko 4 godine
Ne kapiram,sudjija vas spasao na jna,cist gol nam ponisten
r
ranGo
pre preko 4 godine
sve i da kiksnu jednu a mi ne opet derbi odlucuje....
E
El Guapo
pre preko 4 godine
Srninjo,izvini sto sam sumnjao u tebe!!!
S
Spiritus movens
pre preko 4 godine
Bio sam uveren u nasu pobedu, medjutim dobili smo ih lakse nego sto sam ocekivao. Stankovic ih vracao u zivot defanzivnom taktikom u drugom poluvremenu. Kao da je dobio naredjenje da prikoci.

Stella-Rossa-Di-Belgrado
pre preko 4 godine
Pre cemo mi da osvojimo LE nego sto ce gromada da kiksne.
P
Poopppa
pre preko 4 godine
Kiksa neće biti jer su im obezbeđene sve pobede do kraja prvenstva. Deki, ovo je Srbija i FS na čelu sa Bjekovićem.
V
Vuc
pre preko 4 godine
Bjekovic-Zecevic-Karadzic-Piksi




.jpg.webp)



