Komentari na vest
Stanković postavio prioritete: Idemo na rezultat i titulu, mladi će igrati kad bude bilo prostora
Z
Zivorad
pre preko 4 godine
Stankovic kao trener protiv kajzerslauterna ne bi u igru ubacio stankovica igraca.
D
Deki maky
pre preko 4 godine
Deki, bolje da kazes toj deci da se ne nadaju,
Moraju da igraju ovi koji imaju plate za nase uslove vece nego da su dr.mr, tesla i slicno.
Na te klince ne moze niko da se ugradi,zato se oni salju na kaljenje pa onda se prodaju nekom fondu da se bar na taj nacin zaradi.
Sta bi radili toliki silini priuceni menadzeri.
Znate li da su veci br. bivsih fudbalera upravo suvlasnici nekih da kazemo menadžerskih firmi,ispadose na kraju bolji strucnjaci bez skole nego li ovi dr. ekonomisti i sl.
Najnolji je primer doktor Terza,ni Interpol mu ne moze nista.!!!!
Slucaj Vanja Grubač????
Y
YayaT
pre preko 4 godine
Kad je gusto normalno da ce igrati Rodic ili Katai a ne Radulovic i Motika,sve ostalo je glupost- to vazi i za Evropu;klinci mogu da udju kad je reseno,tako je svugde u Evropi
D
Dobro veće
pre preko 4 godine
Jedan je Stanković Dejan !
s
samo u Srbiji
pre preko 4 godine
preko 890 sa istim imenom.
x
x faktor
pre preko 4 godine
ako dodje Ado na leto-(on je srnic i sanogo u jednom),probati dovesti radonjica da konacno dobijemo na brzini na desnoj strani,igrao je on i to,ratosiljati se falka i risaira,mislim da bi navala ivanic kanga katai radonjic ohi izdominirala,ben i pavkov dzokeri i motika onda bi stvarno imali ozb ekipu.mada ja nmg da prezalim najbolje ocenjenog stopera cele lige evrope dede milunovica,mada čupo nije tolko loš...ako budemo 1 i L Š moci cemo da biramo pojacanja
M
Mikaaa
pre preko 4 godine
A Ado dolazi na leto,?
N
NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)
pre preko 4 godine
Uzevši sve u obzir, zasad je dobro.
Rezultati su bolji od igre, a da bi Zvezda bila vrlo dobra i odlična,
POTREBNO JE DA SELEKCIJU (DOVOĐENJE I ODPUŠTANJE) IGRAČA VRŠI STRUKA, ODNOSNO STANKOVIĆ I NJEGOV STRUČNI ŠTAB.
A ne kako juče Terzić javno priznaje : "dovođenje igrača radim Ja"
Lično mislim da je mnogo važnije da Zvezda igra dobar fudbal (kao prvo poluvreme protiv Partizana),,, mnogo brže, stalno i non-stop ofanzivno dakle beskompromisno HRABRO, i da u tome Stanković bude dosledan.
Zato je potrebno da bar po pola sata ulaze stalno po 2-3 mlada igrača (a to imamo) da unose tu svežinu i brzinu.
DAKLE, NAJVAŽNIJE JE DA ZVEZDA IGRA DOBAR I NAPADAČKI FUDBAL (ŠTO JE U TRADICIJI KLUBA OD OSNIVANJA) I REZULTATI ĆE SIGURNO DOĆI.
PODRŠKA STANKOVIĆU, ALI SAMO ZA OFANZIVAN I NAPADAČKI FUDBAL.
M
Molim
pre preko 4 godine
Izlisno je vise komentarisati umesto da su mu u timu uvek bar 3 mladja igraca on drzi ove matore rage sa basnoslovnim platama koje pomazu terzicu da se naplati. Ko bi kangi dao 600.000 ili benu 600.000 o kataiju da ne prica picini polomljeni ima preko pola miliona rodic isto tako ma svenlopov do lopova. Uao matore rage mrs iz zvezde.
G
Gostzz
pre preko 4 godine
Zato od tebe nikad nece biti veliki trener,ne znas da stvaras i dajes sansu mladjim igracima.I kad ima prostora ti ih ne ubacis..samo ti lepo na leto pakuj kofere i nek dodje neko ambicijozniji .

gemathegreat
pre preko 4 godine
Hoće, pogotovo ako prodje Rendžers. Samo se ti nadevaj.
P
Pa1
pre preko 4 godine
Deki je već sad veliki trener,ima duplu krunu,ima rezultate u Evropi. Ako negde izgubi bodove prvi ste vi koji ćete ga pljuvati jer igraju Motika,Stanić... Deki vole te cigani!
d
d.g.
pre preko 4 godine
Kod Dekija stara priča. A gde mladi igrači da se dokažu? Zar Stanković nije dokazao da je zreo za prvi tim. Stanić je već celu sezonu "ogroman potencijal" bez šanse. Radulović će definitivno da propadne. Zvezda trenutno nije tim koji razvija mlade.
B
Budi realan
pre preko 4 godine
Nisu dokazali da su zreli za prvi tim.
Mos misliti da izadju Ivanic,ili KatI da bi igrali balavci a trebaju ti bodovi u borbi za titulu i sve to na-2.

Norwegianviking
pre preko 4 godine
Deki svi smo uz tebe!!!!
С
Сви су спремни
pre preko 4 godine
Резултат јесте на првом месту, али ми се не допада овај став. Мишљења сам да смо свих пет бодова против Радника изгубили због малог броја играча у ротацији. Имали смо густ распоред, а све је играло истих 13-14 играча, и онда иду приче о умору, спор улазак у меч и чување 1:0 од 60. минута. Како је Милоје играо ЛШ и побеђивао све у лиги бар два разлике? Имао је два паралелна тима. Ако један меч играју Јованчић и Кањас, други играју Вучић и Петровић. И Станковић је слично радио прошле сезоне, када је због сталних два бонуса имао у ротацији Његоша, Вељу, Ераковића, Гаврића и Крстовића. Играли су чак и у Европи, доста добро. А сад одједном не могу да одговоре ни домаћој лиги, него ће Саного-Канга-Катаи-Иванић-Бен до изнемоглости. Да не говорим о Крстичићу, Фалку и искуснијима за које нпр. Нови Пазар мора бити плитак поток. Дакле, мислим да у ротацији морају бити сви спремни играчи, укључујући Мотику и Станковића, нису тако млади, имају квалитет, па да увек игра одморан тим жељан доказивања. Чека нас четири недеље дуплог програма. Надам се да ћемо схватити то на време.
k
kao kakao
pre preko 4 godine
Pa kako se na sve racuna,Bakajoko, Dioni.......gde su oni.......ali zato oni racunaju na Zvezdine pare i da im se isplati plata koju nisu zaradili ,nego ste im vi sa ugovorom dali. sve ce to narod pozlatiti pa i ove sto ne zaradjuju platu ,nego je dobijaju samo.
R
Realno posmatrano
pre preko 4 godine
Pa dobro vi dajte do 60og minuta Vozdovcu 2 gola i onda ubacite od 60og naprimer Stanica i Motiku.
T
Terza reaguj
pre preko 4 godine
Bek Prodanovic!








