Komentari na vest

Stanković protiv ležernosti: Ovo je trebalo da bude sveti dan, ako imaš šansu ispoštuj DNK Zvezde

Par Tizan

pre 2 meseca

Vecito ljut,prgav i najmanje kriv
B

Bg

pre 2 meseca

Zeldznicaf je po meni bolji od Vojvodine i Partizana!jedino sto im nedostaje je ta podrska sa tribina ,tj. U PancevU MOZDA MAX.15%/20% NAVIJA / voli gradski klub.da imaju podrsku gradjana panceva i okoline kao pazarci,bili bi ove sezone 2 bez konkurencije i mogli bi u evropi da preskoce 2-3 kola.znace mnogo ekipi navijaci i taj veta u ledja.Pazar da nije imao podrsku bio bi tim za flej ut🤷Realno su prosecna ekipa u nasoj ligi.

Marko Madanovic

pre 2 meseca

Iskreno ima još vremena ova jedna utakmica neće puno promeniti zvezda će pobediti kako god okrenuli.
N

Natalii29

pre 2 meseca

Crvena zvezda je propustila priliku da odmah osvoji titulu zbog pada koncentracije nakon vođstva, što je istakao trener Dejan Stanković. Iako je cilj blizu, naglašena je potreba za većom odgovornošću i doslednošću kako bi se posao završio bez odlaganja.
M

Markokmet

pre 2 meseca

Idemo na titulu u derbiju da slavimo pobedu i pehar duplo slavlje
N

Nebojshha

pre 2 meseca

filozofira i Deki malo slanje u derbiju
m

milan.gudovic

pre 2 meseca

Opusten pristup uz derbi sledece nedelje kao karta da se napuni stadion, ubere profit i proslavi titula... kome jos treba veci motiv...

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Deki sinko, nisi ti ipak za trenera...dobar stav i znamo koliko volis Zvezdu, ali ne ide ti od ruke ovaj deo posla...

Vlada81pfc

pre 2 meseca

Imacete protiv Partizana priliku da potvrdite titulu
М

Марко 76

pre 2 meseca

Страшно какви су коментари Чак се оспорава и фудбалска каријера Дејана Станковића.Да ли се сећате како је изгледача Звезда прије његовог доласка?Нису били у стању да добију меч у домаћем првенству.Није то период Старог Рима или Античке Грчке,можете се присетити.Ајде што Партизановци тако коментаришу,али Звездаши......

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

Zvezda osvaja titulu vec u sledecem kolu

Izbistanin

pre 2 meseca

Lako je da vodiš klub kad nemaš konkurenciju.

JOVICASA

pre 2 meseca

Pa slab si mi ti neki trener

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

nikad ti neću verovati kao treneru jako loše ti izgleda zvezda dejane dejane
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Pa to si do sad trebao da ih naučiš, veliki treneru

Ivanzile123

pre 2 meseca

Titula je osvojena a kad cete je proslaviti nije bitno
z

zarkovac78

pre 2 meseca

kombinovao si dosta sa ekipom deki. avdić, handel, bajo itd... videćemo koju ćeš postavu u derbi da izvezdeš, a znam koju si već izvodio i protiv malmea i selte lila itd. da si hteo titulu da je overiš u pančevu juče izveo bi satav bez kalkulacija....

Uskekruske

pre 2 meseca

Mnogo bolja igra domacina

Zivot je igra

pre 2 meseca

Opomena pred derbi Dejane..pamet

Zivot je igra

pre 2 meseca

Ti si zato placen Dejane da radis to ? nemoj da bude kao u Rusiji...

Zivot je igra

pre 2 meseca

Mnoge stvari su večeras u Pančevu bile nedopustive iz ugla trofejnog kluba....

Urke97

pre 2 meseca

Bolje u Derbiju da osvojimo titulu, a i Želja da ide u Evropi

Aleks2001

pre 2 meseca

Kazni ih dejane!!!!

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 2 meseca

Dejaneeeee hahha

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Станковић је без длаке на језику, такав тренер треба Звезди. И као фудбалер је био такав и зато га поштујем. Тражи рад и дисциплину.
m

mladi23

pre 2 meseca

Lepse je na svom stadionu,protiv vecitog rivala osvojiti titulu.. :)

Idemodalje

pre 2 meseca

Au ala lupetaa, kao da nemamo prednost…
M

Mladic

pre 2 meseca

Kako da ne!? Ti si jedini krivac u koliko ima krivca.Jedna utakmica nerešeno i odmah drama ( babetina). Prvo izveo si kombinovani sastav,a drugo ,pa i Bajern odigra nerešeno. Ne drami molim te.

milosveca@gmail.com

pre 2 meseca

ma vazi ti si veliki
Y

Yt7jag

pre 2 meseca

Uprskao si stvar ,izmišljaš toplu vodu koja je odavno izmišljena ....bek na mestu štopera . Dobro si promešao karte ,pazi da ti se blef ne razbijeo glavu . Ustvari neće tebi već C. Zvezdi

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Ja sam tako odrastao u ovom klubu – imali smo priliku da danas osvojimo titulu, a zašto ostavljati za sutra nešto što možeš danas?", pita se šef struke crveno-belih

Kazeev

pre 2 meseca

Lepše je uzeti titulu u nedelju protiv grobara

Mylan Mylan

pre 2 meseca

Njsam zvezdas, ali svaka cast za legendu Dejana Stankovica koji je podigao zvezdu..
D

Djani85

pre 2 meseca

Kazni ih Dejane!!!

Ivan L

pre 2 meseca

Prvo izvezio kombinovan tim, sam nisi ispostovao ono sto pricas. Igras sa dva leva beka, Avdic nije krilo, niti se tu dobro snalazi.

stefanlsc7

pre 2 meseca

Mozda su igraci Zvezde podsvesno zeleli da titulu osvoje bas u derbiju
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Rusi ludi što te najurili,tražiš pojačanja od 8m.evra i sinoć smo gledali Obradovića kako se pravi blesav sada
D

DDS900

pre 2 meseca

Treba menjati Stankovica da se ispostuje DNK Zvezde.
G

Gost Željko

pre 2 meseca

Slavićemo titulu u nedelju. Nećemo da izgubimo od Partizana na Marakani u sledećem kolu.
G

Gost233

pre 2 meseca

A što se igra u Brazilu?

Denism1

pre 2 meseca

Mozes misliti kao da menja nesto ovaj x

Jovan Jovanovic

pre 2 meseca

Slabo se deres ne cuju te

butler

pre 2 meseca

deki polako dok ne prodjes ko sasa

mikelosbos

pre 2 meseca

Aj pa da u debiju overimo titulu i da slavimo
Ц

Цзв-Нс

pre 2 meseca

Цзв треба свежа крв за следећу сезону.Деки пази се док није касно Лш ти је тест или јеси или ниси тренер!Од Баџа може бити играч,млад,јак,брз само му треба дати шансу а не на кашику!Није ми јасно кад ће дати шансу Гудељу и осталим клинцима ако не сад!Имају левог бека у Панчеву испред носа Џаспера да појача конкуренцију ако продају Тикија...Пулулуа узети из Јагелионе истиче му уговор,копија Лукакуа...нашу лигу може да игра Катаи,Иванић а за Лш и европу они то немогу да изнесу тј могу да уђу 30,40 мин да дају ветар у леђа а за европу се тражи брзина,брзина и брзина.Деки срећно и паметно у даљем наставку.

Seksiformylife

pre 2 meseca

Za malo da pobedite a da za malo iz 1u2

Miki Milikic

pre 2 meseca

pa ne mozes sa b timom da ocekujes bolje

Par Tizan

pre 2 meseca

Ti nisi znao nista i dok si igrao fudbal
C

Cmok

pre 2 meseca

Ti navijas za klub koji je zadnji put pobedio u LS pre 50 g, vi pojma nemate o fudbalu!
N

Nezir

pre 2 meseca

Stanković retko antipatičan lik.

Miki Milikic

pre 2 meseca

svaka cast zeleznicaru, zasluzeno u evropu

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Ostavili titulu kuci da proslave

Partizanovac72

pre 2 meseca

Stankovic veciti vodonosa bio
B

Bnm

pre 2 meseca

KAD VIDIM SLIKU ASOCIJACIJA MUUUUUUUU
S

Sunce555

pre 2 meseca

Dajte ljudi ko gura ovog Stankovica kao fudbaler je igracina,kao tener nula.
k

krelci

pre 2 meseca

Nastelovali zbog derbija, lakrdija od lige i kluba

Hombre Cansado

pre 2 meseca

zvezda sada ima prilike da odmara sve igrace
E

E

pre 2 meseca

Deki čim si ti u istom loncu sa Bagrom a opšte je poznato šta radiš po Beogradu, mani me priče i DNK naše zvezde, naše a ne tvoje i Terzine

čerčilbgd

pre 2 meseca

Hahhahahahahahhaah
p

peki peki

pre 2 meseca

Celave gromade na klupama nam upropastile ovu sezonu. Obojica vrsni filozofi.
S

Suzy91

pre 2 meseca

posle prvog gola odmah se opustili.
D

Drhaus86

pre 2 meseca

motivacija moj deki mora to bolje
p

petrovicgoran22

pre 2 meseca

haha, Železničar vas stavio na mesto
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Zato što se praviš mnogo pametan,Koković je za tebe Arsen Venger lično,ti bi sa Železničarem ispao iz lige,nisu Rusi ludi što te najurili,tražiš pojačanja od 8m.evra i sinoć smo gledali Obradovića kako se pravi blesav sada i ti počinješ,bek ti igra štopera ,krilo beka itd....
s

servlada85

pre 2 meseca

Dobro je da nisu izgubili.
G

Gost1978

pre 2 meseca

Daj majke ti neko od novinara da ga pita sta je dnk i od cega je skracenica
P

Pixy

pre 2 meseca

Nije lako Dekiju. Treba glumiti za igrače i javnost neko pozitivno ludilo, a u tim godinama. Bolje da razmišlja kako da sredimo odbranu i vezni red pred kvalifikacije. Neka pogleda prvi gol Železničara i kretanja naših igrača u fazi odbrane. O agresivnosti na loptu i protivnika bolje da ništa ne govorimo.

kaligula89

pre 2 meseca

svaka cast za gospodina...dajte mu jos koju zgradu na slaviji
d

dekibodeks

pre 2 meseca

Ma bre naporan si mnogo

pre 2 meseca

Sve ce to doci na svoje

srecko Janjic

pre 2 meseca

Nije los razultat

Ognjen Radulovic

pre 2 meseca

Stankovicu je lepa vila u Bgu
b

boogie05

pre 2 meseca

sta prica covek
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

Da ste mogli pobedili bi, ne pametuj Deki puno...

Nikola

pre 2 meseca

Kakav li je to DNK pitam se

kristijan jankovic

pre 2 meseca

istinaaaaaaaaaaaa
l

ljiljama79

pre 2 meseca

los je stankovic

Gost55

pre 2 meseca

bravo, odlično rečeno

nikoladj789

pre 2 meseca

Svakako je nasa titula
в

вихорни

pre 2 meseca

Пошаљи понуду Петру Станићу.Заслужио је другу шансу.Довести Билбију из Њемачке
A

Acap456

pre 2 meseca

Njemačke? Gde je to? Šta je to?
g

gousta

pre 2 meseca

traze 10 miliona za Stanica

pre 2 meseca

Pola novog tima treba

Dusan Petrovic

pre 2 meseca

Nije ovo loš rezultat, nisu izgubili