Komentari na vest

Stanković: Upada u oko veliki broj propuštenih šansi, protiv Pazara svi da dođu i naprave spektakl

B

Bg,ali

pre oko 2 meseca

Bolje da se igra u pazaru,bice zagaratovan spektakl😄njima tamo netrebaju godisnjice i rodjendani semafora,reflektera ,bajerna,i cega vec....lludi dolaze zbog svog kluba da ga bodre.bice sugurno 3350,ali objavice se da je bilo 10350😃

Leukemija

pre oko 2 meseca

Zvezda ima jaku ekipu tesko da moze neko iz naše lige da im parira igraju dobar fudbal sa dosta dobrim igracima

Djordje Tasic_google_2

pre oko 2 meseca

idemo delijeee svi na stadion!!!
S

Stabloje

pre oko 2 meseca

“Stanković: Upada u oko veliki broj propuštenih šansi, protiv Pazara svi da dođu i naprave spektakl”! Dejane, ne mogu verovati da si još uvek optimista u vezi sa navijačima, koje pozovaš da “dođu i naprave spektakl”! Ne znam da li shvataš da je Terzić oterao navijače svojom politikom prodaje mladih igrača i dovođenjem ispodprosečnih fudbalskih atletičara bez mozga iz Afrike, koji se moraju forsirati jer su oni njegove lične menadžerske kombinacije! Prvi ti forsiraš, protivno tvojoj volji, takve fudbalske analfabete, poput Mučene, Badža, ili neefikasnih Enema i Ovusua! Oterali ste navijače! Vrlo ih je teško više vratiti! Uverićeš se!
G

Gost Željko

pre oko 2 meseca

Zašto nije igrao Katai? Strašno. Šteta. Nije vreme za odmor bez obzira što ima 35 godina i što imamo finale kupa sa Vojvodinom za osam dana. Katai mora da prestigne Rikarda Gomeša odnosno mora da postigne 30 golova u ovoj sezoni. Katai ima 24 gola na svom kontu i potrebno mu je još šest golova u naredna tri kola. Nadam se da će igrati protiv Novog Pazara u subotu bez obzira što igramo sa Vošom u finalu kupa posle toga. Inače, slavimo i 40 godina bratstva sa navijačima Olimpijakosa, pa bi bio red da igra i Katai Magiko.
L

Lata

pre oko 2 meseca

Pa šta rade na treningu da nitko nemože pucati nisko po travi,već samo nabijanj nebu pod oblake.To se radi na treningu i onda nećeš biti zabrinut.

marija1989.mm@gmail.com

pre oko 2 meseca

Zvezda je nepobediva, napred zvezdaa

sonee06

pre oko 2 meseca

podrska, i samo jako u evropi sledece sezone, imamo kvalitet

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Stankovicu ne leti po olblacima

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Svi zele da uzmu bod velikim

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

Svi zele da otkinu bod velikima

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

To je problem velikih uvijek

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

To je prokletstvo velikih klubova
L

Laki22774927

pre oko 2 meseca

Sve je dobro lagano
J

Joker Nole

pre oko 2 meseca

Čak ni partizan nije merilo za zvezdu, a kamo li ostali, okrenimo se našoj deci, neka igraju, neka greše, sve je to normalno u njihovom formiranju, neko od njih može da eksplodira do 1.septembra tokom kvalifikacija
n

nuki63

pre oko 2 meseca

Vreme je da sklopi tim za Ligu šampiona, ovde bi svako bio prvak ko je ikad šutnuo loptu
Z

Zingla

pre oko 2 meseca

Subotic Šaric Stankovic sve sto su odigrali uradili su amaterski uzas.Zasto nijedan igrac iz Zvezde ne zna sa 16 m pogoditi u okvir gola?Kvalitet igraca u mnogome ovisi od trenera a Srbija nema trenera koji svojim znanjem visoko kotira u Evropi.Stankovic je prosjek kao i vecina trenera iz Srbije

Semir88

pre oko 2 meseca

Realizacija katastrofalna. Preko 30 šuteva i samo 2 gola. U Evropi to ne prolazi.

Kanidja99100

pre oko 2 meseca

u evropi ce se videti kakvi ste
A

Aktuelni animator

pre oko 2 meseca

Sad vratite Miloja pred kvalifikacije jer sa Dekijem tesko da prolazimo jedno kolo . Videcete da ce pojacanja biti skupa a promasaji cisti. Dejan Stankovic nije trener za Crvenu Zvezdu jednostavno

sladja89

pre oko 2 meseca

zvazda sampion,i kup je nas

Aleksandar Dilparic

pre oko 2 meseca

Kada uradite nesto u evropi javite se a sad je lako u srbiji biti zvezda.
n

nnovak

pre oko 2 meseca

Uvek se omladinci pokažu.
_

_ladybug_

pre oko 2 meseca

Šanse se moraju koristiti ako žele dominaciju

Hombre Cansado

pre oko 2 meseca

samo da igraju posteno do poslednjeg meca
B

Brdo

pre oko 2 meseca

Jel kaže nešto o povredi najboljeg igrača?

Dusan Petrovic

pre oko 2 meseca

Volim zvezdu ali je ne razumem

milosbosut

pre oko 2 meseca

Zvezda ja daleko ispred svih u nasoj ligi.

znalacfudbala

pre oko 2 meseca

stankovicu da si pametan da pusti klince sad ova preostala tri kola do kraja. kad da im das sansu ako ne sad, kad je sve vec osigurano