Komentari na vest

Stanojević blista: Hoću Romu! Od ove noći samo razmišljam o Zvezdi

X

XaxXaxaxaxa

pre preko 4 godine

tebi je zvezda uvek u mislima.....:DDDDDD
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Od 16 timova iz LE 12 je za LS...od 16 timova iz LK 4 su za LE i jedan za LS...trenutna snaga i tabele po ligama. Tako da nemoj da se zavaravamo...jaci je jaz izmedju LE i LK nego izmedju LS i LE...znam da je tesko avangardi da se pomiri sa cinjenicom ali tako je...
l

linoleum

pre preko 4 godine

covece ti non stop razmisljas o Zvezdi a romu smo mi kantali 3-1 ,nista epohalno ne mozes uraditi...jedva cekam nedelju
S

Sale Kg

pre preko 4 godine

Ja ću u nedelju ujutro da rasprostrem šator ispred Skupštine, da zauzmem mesto ako budemo morali pred istu ako nas istamburaju.
R

Raša P

pre preko 4 godine

Rikardo se nije okliznuo već pokušao da iznudi penal folirajući da je faul. Možda je na trenutak zaboravio da se ne igra domaća liga
G

Gostjjj

pre preko 4 godine

Oduvek ste znali da lažete i prevrćete činjenice, ti si samo još jedan dokaz
B

Bane15

pre preko 4 godine

Ne od ove noci...tebi je Zvezda u glavi od kada si se rodio
R

Rodman1986

pre preko 4 godine

Jeste, tamburao je u prvom mandatu kako je htio a ni sad se niste naigrali protiv njega.
G

Gost123

pre preko 4 godine

rodman-kod nas u Srbiji se kaze 'hteo'!!!
G

Gost777

pre preko 4 godine

florijan samrokovic bunker efendija.
g

ggost

pre preko 4 godine

a inače ne razmišlja o Zvezdi, samo je pominje bukvalno na svakoj konferenciji... u glavi samo zvezda crvena
G

Gost6434

pre preko 4 godine

A u nedelju ce da place.....
n

nadrealno

pre preko 4 godine

Pa Romu trenutno svako hoce, koliko je dobra ekipa i kako igra.... Nju ja mislim je u kupu zelio Kreemoneze... Hahahaha hahahahahaha hahahaha hahahahah hahahaha.... Kakva izjava. Jaca je Sparta od Rome!!!
M

Mozzzart

pre preko 4 godine

Ne brini Stanojevicu za crveni karton Rikarda, može lagano da ga zameni Dusan Jovanovic 2006, taman je u to vreme krwnuo i Dusan Vlahovic a sam znas da je on njegov naslednik!!!
1

110. Derbi

pre preko 4 godine

Stvarno ste legende sa ovim naslovom. :)
H

Hahahahaa

pre preko 4 godine

Hahahaahahahahaha
G

Gost66

pre preko 4 godine

na stadionu rajko mitić pobeda Partizana 2-1
R

RedStar91

pre preko 4 godine

Umorni? Vec se pravi alibi za nedelju. Druskane, Zvezda je 24.4.91 imala najtezu utakmicu u istoriji (2:2) sa Bajernom ali joj to nije smetalo da vec 27.4 u derbiju pregazi partizan. Nakon pola sate je vec bilo 3:0 za Zvezdu! Kad vredis onda vredis a rdjavom djoki svaka dlaka smeta. Zato, ne trazite alibi za poraz jer na Marakani gubite sigurno,.Tamo nema ove Sparte - tamo vas cekaju Spartanci!
M

Mk

pre preko 4 godine

Uuu spartanci kazes 🤣🤣🤣 da pitamo Surdulicu, Radnicki Nis? 😅
H

Hammers Srbija

pre preko 4 godine

Hahahahaha cuj s Bajernom najteza utakmica, da nisi isao slucajno na pobedu ili ti je znacilo za prolaz? Realni zvezdas kao i uvek...
@

@hammers

pre preko 4 godine

bilo polufine kupa sampiona naravno da #je najvaznija bila do tada, sta ti nije jasno?
G

GUKE

pre preko 4 godine

Bice zanimljiv derbi jer je kvalitet negde na istom nivou, samo drugacijeg tipa. Zvezda nekako ima bolje pojedince ali Partizan je timski odlican. Partizan ovo ako ne izgubi, osvaja titulu 100%.