Komentari na vest

Stanojević: Karakterom smo došli do pobede; Vučković: Nije slučajno što je Partizan prvi

G

Gazi Stanoje!

pre preko 4 godine

Sve do titule...
K

Karakter

pre preko 4 godine

Ti je nula moj druze. Aj sada pred skupštinu.
P

Partizanus ispadus

pre preko 4 godine

Upravu je domaći trener :) Nije slučajno što je Partizan prvi xD
R

Raul Bobadilla

pre preko 4 godine

Covek mu se 5 minuta izvinjavao po zavrsetku lakrdije...pa ga onda hvalio na sva usta, i njega i njegov klub...svoje igrace nije ni pomenuo! Izveo Tufegdzica, a Nikolica sabotera cele ekipe drzao do kraja...ali na kraju je jasno da su obojica radili protiv svoje ekipe....sramno!
M

Mhm

pre preko 4 godine

Šta kaže Žeks?
M

Mhm

pre preko 4 godine

Šta kaže Žeks?
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Kakve veze ima 5 Zvezdina zvezda sa utakmicom i Varom. Da li neko stvarno normalan misli da naša možda i najveća legenda radi proti kluba u kome se afirmisao? Terza težak si kompleksaš, a koliko te navijači vole dokaz je i poseta na današnjoj utakmici na kojoj je ulaz bio slobodan.
H

Hanter

pre preko 4 godine

Nisi u toku
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Kada čujem ovo karakterom nije mi dobro.
G

Gostzorge

pre preko 4 godine

Dođoste vi do pobede zahvaljujući sudiji i fss i piksiju
M

Mexiko

pre preko 4 godine

Od kada se lopovluk i kradja zovu karakter?
G

Gost 8

pre preko 4 godine

Pa Subotica Toletov grad šta vam je čudno .
N

Ni sam sebi

pre preko 4 godine

Ne verujes.
1

110. Derbi

pre preko 4 godine

Zbog ovakvih stvari osecam dubok prezir prema Partizanu, i smatram ga sportskom petom kolonom jer devalvira sport i takmicenje u Srbiji.
д

д.г.

pre preko 4 godine

За све нерегуларности које се десе ићи ћеш пред скупштину. Јесте хладно напољу али одржи реч и крени.
S

Sale444

pre preko 4 godine

Sram te bilo!Ti da pričaš o karakteru
3

32 titula

pre preko 4 godine

I na ovoj utakmici je sudija pokazao mnogo cvrsci karakter od Partizana. Stanojevic blista od srece,ma gospodin nema sta.
p

postic

pre preko 4 godine

nego nzm sta ce da urade protiv fejnorda tu barem nece biti ovih sto sude penale
K

KGB

pre preko 4 godine

Izem ti karakter!
T

Taman

pre preko 4 godine

Taman vam je ovo karakter.
C

CrniBikcic

pre preko 4 godine

Svima već poznati karakter predsednika Bjeke i ovog puta je doneo pobedu poštenim partizanima. Vratili smo se u vreme Bjeke Zeke i Mirka.
I

Idem pred skupstinu

pre preko 4 godine

Pobeda cista ko grobarska suza i Stanojkin obraz.
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

Stanojeviću, Mislio sam da si ti malo pametniji od ovih tvojih grobara,,,, Ali moram da te obavestim, PRVAK ĆE BITI ZVEZDA. ZAŠTO : ZATO što si ti niko, zato što ste danas krađom došli do pobede, ZATO ŠTO ĆEMO VAS U DIREKTNOM SUSRETU SRAVNATI KAO HIROŠIMU. 💥💥💥💥💥💥💥💥🔴⚪🔴⚪🔴⚪🔴⚪🔴💪💪💪💪💪💪💥💥💥💥💥

Avangardista

pre preko 4 godine

Pa vidi mamlaze, bude li derbi odlucivao a sva je sansa da hoce igrace se najvjerovatnije kod nas i nema sanse da se ponovi prosli derbi tako da cuce se ko ce koga da sahrani ili vec sta
g

gunners

pre preko 4 godine

Hahah pa avangardisto vi stalno nesto pretite, a kada dodje derbi nema vas nigde. Ako ti zaista mislis da Partizan sa ovakvom igrom zasluzuje titulu onda neka vam je na cast. Ovo bi bio najlosiji sampion ikada.
D

Dzo Black

pre preko 4 godine

Daj lepo titulu zvezdi i lepo reci nismo mi toliko kvalitetan tim da bi uzeli titulu!!!
S

Sale555

pre preko 4 godine

Karakter zvani Bjeka FSS, iliti repriza Toleta. Ti jedino tako mozes i biti konkurentan. Gospon Shamrok zvani Flora.
G

Gostjek

pre preko 4 godine

KAKO TE NIJE SRAMOTA???
D

Delija

pre preko 4 godine

Sraman karakter i ti to nazivas karakterom, pa bas zbog karaktera ne bi smeo ovakvu izjavu da das!! !nego kad ces pred skupstinu?

Jastreb

pre preko 4 godine

Hajahahahahahahaaaaaaaaaaaaa............
J

Jagos011

pre preko 4 godine

Sramota bi bila,ali prava da tim koji ima odbranu Sanicanin,Vujacic,Urosevic,Miljkovic osvoji tituluham bruka,cim naidje iole ozbiljnija ekipa bice laganica 3 komada...Nece moci sve da se dobije do kraja,tesko,tesko,cim udju u gusci raspored i ko ne bude hteo da se skloni bice problema.
D

DakaCz

pre preko 4 godine

Ova stanojka prava komicarka :) ,ako ako bar nas zasmejava u ova ratna vremena.
g

gunners

pre preko 4 godine

Aj da vidimo taj karakter protiv Fejnorda. Da vidimo sudi li se ovakav penal.
G

Gost123

pre preko 4 godine

otkad se penal zove karakter
r

red star 1983

pre preko 4 godine

lose sudjenje-zalosno koliko je puta sudija pustio da partizan izvede faul na brzinu-da lopta nije bila ni na mestu faula tj. na nepostavljenu odbranu Spartaka..kada su iz Spartaka pokusali da tako nesto urade-onda se oglasi sudija i kaze nemoze to tako.tuzno,i sad taj sudija je kao dobar i objektivan, kako da ne
G

Gost777

pre preko 4 godine

Sto bi rekao Florijan, brutalna povreda pravila
D

Dalibor CZ

pre preko 4 godine

Obraz djon!!!
G

Gosthyy

pre preko 4 godine

Patlidzan
G

Gostzzz

pre preko 4 godine

Niste dosli karakteron do pobede nego penalom i to nepostojecim.

Sakur

pre preko 4 godine

Stanoje uzmi titulu ovim lopovima iz komsiluku i onda da se oprastamo.Prezumi taj turski klub koji ti daje milione povedi sa sobom vujacica sanicanina miljkovica jojica markovica i ostale skartove koji igraju za nas Partizan.Uprava da se najuri sto pre iz kluba i dovede se novi trener slobodni su Paunovic i Jokanovic
S

Sta reci...

pre preko 4 godine

Koja si ti hodajuca sramota i licemer
G

Gost1984

pre preko 4 godine

Mislis
G

Gost1984

pre preko 4 godine

Mislis otmi titulu,sto ga teras kad je dobar trener???
G

Gost1984

pre preko 4 godine

Mislis otmi titulu,sto ga teras kad je dobar trener???
G

Gost1984

pre preko 4 godine

Mislis otmi titulu,sto ga teras kad je dobar trener???
L

Logika

pre preko 4 godine

Pa kad svi pobrojani ne valjaju, kako Partizan na pošten način može da osvoji titulu? Pobrojao si skoro ceo tim. Komedija sa vama.

Sakur

pre preko 4 godine

Gost1984 nema sta da otima jer titula nije vasa pa da otima od nekoga kapiras?Zasto mislim da treba da ode je to sto uporno gura jedne te iste igrace koji nemaju kvalitet,zamilsi vaseg mistera sa ovom ekipom Partizana i stanojevica sa zvedinim igracima tu bi se videlo koliko je stanojevic kvalitetniji od vaseg mistera,stanojevic je kriv sto dozovoljava da mu ovi igraci igraju
G

Gost1234

pre preko 4 godine

показало се у дербију да је пеналтизан "заслужено" први
G

Gost1234

pre preko 4 godine

показало се у дербију да је пеналтизан "заслужено" први
R

Raul Bobadilla

pre preko 4 godine

Po izjavama bi se reklo da su obojica danas sa klupa vodili istu ekipu, onu koja je pobedila???
G

Gost 55555

pre preko 4 godine

Sta izjavi ovaj covek, neverovatno... Karakterom smo dosli do pobede?????????
V

Von

pre preko 4 godine

E jesi imao karakter svaka ti cast.Zar te nije nimalo sramota ovakve igre.
i

ioio

pre preko 4 godine

Karakterom tačno, ali sudijskim.

Stella-Rossa-Di-Belgrado

pre preko 4 godine

Cela Srbija zna da necete kiksnuti ali u Derbiju gubite i time gubite i titulu ako ima pravde i Boga.
b

bunt

pre preko 4 godine

Nemojte se ljudi cuditi..Do Izbora Partizan MORA biti prvi..Posle izbora krece hladan tus,i Zvezda osvaja titulu..SVE JE NAMESTENO
r

rara

pre preko 4 godine

Znamo, tako ste osvojili svaku titulu u svojoj istoriji.