Komentari na vest

Stanojević: Moj loš odabir ekipe, nisam stavio igrače koji su bili svežiji

N

Natho natak'o?

pre preko 4 godine

A kad vam je Natho davao golove sa penala bio vam je dobar!?
G

Gostza

pre preko 4 godine

Ti si retko bandoglav covek. Kazes da citas ovo, pa evo citaj: Krenuo si ziheraskom taktikom, a na gol stavio mladunca koji je mogao da trpi i baraznu vatru, ali protivnik nije kvalitetniji pa toga nije bilo, trebale su mu dve greske da da dva gola. Prava utakmica za Lukaca, bar godinama i iskustvom oarira Borjanu. I prvog gola ne bi ni bilo. Uglavnom prvi sut na gol i to ne neki posebno i decko spusta loptu na nogu njihovom napadacu. Bok si poverio coveku koji je stoper, ako ti je trebao na desnoj strani, zasto nisi u 3-5-2? Dobro se pokazalo u Gentu. Naravno da stoper i nema neku naviku da boravi totalno na boku i gde treba, pa da pridje igracu koji iz stajaceg i mrtvog polozaja, iz kolena centrira. Drugo poluvreme: spustas loptu na zemlju i hoces igru, vadis iz igre Natha i uvodis defanzivnog da napadnes. Sta je falilo da bar 15 min. Probas sa Jojicem i Nathom, kad si vec prelomio da igras? Jovic izuzetno nepotentan, a Terzica drzis na klupi. Vadis Rikarda jer je verovatno sam sebi morao da stvori sansu, a ubacujes Milovanovica jer on verovatno bolje sam sebi stvara sansu. Cudan si Stanoje. Izgubiti mec bez borbe, na svoje greske izuzetno je ponizavajuce. Ovo je derbi, nijje neka utakmica, nije ni evro utakmica, tamo ih kali i celici. Momentum je bio na nasoj strani, a ti i samo ti si usrao. Sada citaj Terziceve i bljuvotine pojedinaca iz tog tabora.
N

Nenad B.

pre preko 4 godine

Bravo za komentar, potpisujem svaku reč. Što reče sinoć Goran Beli Stevanović, niti smo se branili niti napadali. Golove smo im poklonili, Zvezda jeste bila bolja i povezanija u polju, ali šanse nije imala do onih direktnih "asistencije" Popovića i Zdjelara, Ohiju i Kataiu.
P

Paćo šampion

pre preko 4 godine

Šta se svi fatate za Spartu,Zvezda je za Spartu Bayern! Koja ba Sparta,gologuzija od ekipe.U ti ste se uverili veceras!
a

alexinho

pre preko 4 godine

Šta sad, Cia, Bia, Putin, baba Milanka iz Vlaške? ništa?... nemoguće da nije neka zavera, Kalimero.
N

Nenad B.

pre preko 4 godine

Stanoje ziheraš, osim što je promašio sastav (Miletić i Jović), promašio i taktiku, Izbijanje lopte što dalje od gola i besomučno bunaranje na Rikarda. Izmene katastrofalne, koja je ideja bila uvođenje Jevtovića (da je menjao pogubljenog Zdjelara pa i da razumem) i Holendera, izvodiš jedina dva kreativna igrača u veznom redu a gubiš dva razlike.
a

abc

pre preko 4 godine

hahaha koja taktika, koji sveži igrači, ovi je bila čista utakmica retko ih igra partizan ali kad odigra obavezno ne pobedi. Sad će Lučani, i može ovaj trener da se opusti, da svoju trenersku filozofiju potpuno sprovede u delo, Saničanin i Vujačić beće pogrešiti nijednom, niko neće ni napucati loptu u šesnaesterac.
r

ranGo

pre preko 4 godine

drago mi,je da ste izgubili i sto vas je Zvezda dobila ali ne znam sta ovaj covek umislja,da je,neki strucnjak? pa jedini mladi igrac koji mu je spreman ne igra (Terzic) daali su menadzeri u pitanju ili ne neznam ali mali jovic igra celu utakmicu a terzic sedi na klupi....
N

Nicker

pre preko 4 godine

Nisu (samo) menadzeri,vec cista sabotaza. Od finala kupa kada je ostavio najopasnije ofanzivce na klupi,preko proslog derbija kada se iznervirao zbog Natkovog gola,do zamene ofanzivaca defanzivnim igracima pri 0:2 na poluvremenu,pa malo je previse slucajnosti...
H

Hesus Hill

pre preko 4 godine

Ajde ti lepo daj ostavku pa dok je celavi Nikolic slobodan,da Marko preuzme ekipu,dok nije kasno i na leto da se najure tvoja pojacanja,jojic,Miljkon,Obradovic,Holender,Fejsa i usput Brezancic,Lutovac Lola,a moze i Markec
B

Bravo...

pre preko 4 godine

Hesus Hil, za komentar.
r

rsb

pre preko 4 godine

hahaha dobro je Andjeloti odmori malo...
C

Culero

pre preko 4 godine

skini paučinu s'očiju
N

No

pre preko 4 godine

Lepo kazes ,,Cestitam zvezdi titulu" Sram te bilo
S

Sloga 1983

pre preko 4 godine

Druže,obrni okreni jači smo da se ne lažemo
G

Gost011

pre preko 4 godine

Zamolio bih ove stručnjake što pišu ,,Uzmi titulu ako te nije sramota" da pogledaju u svoje dvorište. Partizan je svojim greškama poklonio pobedu. Partizan je svaku utakmicu u prvenstvu odigrao časno i pošteno. To što vama nikad ništa ne odgovara na ovom belom svetu, je vaš problem. Prvenstvo još traje, imamo još utakmica do kraja, igraće se još jedan derbi pa ćemo videti. Igra se još jedno poluvreme.
Z

Znojko

pre preko 4 godine

Da nije grešaka ne bi bilo pobeda!Pusti druže čast i poštenje,znamo se dobro...
Z

Znojko

pre preko 4 godine

Da nije grešaka ne bi bilo pobeda!Pusti druže čast i poštenje,znamo se dobro...
K

Kad si kupim

pre preko 4 godine

Mali motorino…
K

Kad si kupim

pre preko 4 godine

Mali motorino…
M

Moram da kazem

pre preko 4 godine

Ali dosta korektne i normalne izjave Stanojević, obično se treneri bune i pričaju gluposti kad izgube derbi
M

Miliona

pre preko 4 godine

Ovo je Stanojecicev poraz, ali ziv covek gresi, koliko je dobro postavio igru protiv Sparte, toliko je veceras pogresio, idemo dalje, nadam se da ce pogledati neki derbi koje je vodio Savo Milosevic ...
P

Pitanje

pre preko 4 godine

Kad se ide pred skupstinu,jel ima neka organizacija,jel idu autobusi?
A

Auu hahaha

pre preko 4 godine

Hahahahahaahahaaha
p

pfc barsa.

pre preko 4 godine

kakva uprava takav trene,igraci....
P

Pfc Flora

pre preko 4 godine

Dabome!
B

B. Grobar

pre preko 4 godine

SRA MO TA. Kukavicluk, kukavicluk, kukavicluk, kukavicluk............Moze Partizan da osvoji i prvenstvo i ligu konferencija, ali ces ti (bar za mene) ostati samo VELIKA KUKAVICA i nista vise.
b

batabane

pre preko 4 godine

Hvalim te Bože da si primetio,i bio pošten da izjavis.Ali najveca greska i zabluda je Miletić.Ali nije najveci problem da je on los defanzivno (mada i jeste),nego je problem sto je tehnicki los i daje slobodu u igri protivnickim igracima.Nisu fraze,da je napad najbolja odbrana,i da protivnik igra koliko mu dozvolis.Zato je moralo sa Živkovicem od početka,i da se malo i napadnu brate.Drugo,nisi smeo odmah na poluvreme da zamenis Natha i Meninga.To ti je druga velika greska.Morao si samo pored Miletica da zamenis i Jovica (mislim da u drugom poluvremenu moze bez bonusa).Video si da od Holendera nema nista.Da je slabo kad su Zdjelar i Jevtović zajedno na terenu.Mada je i Jojic bio los,po meni losiji od Natha.Strasno sam si uzdrmao tim sa ovim polufudbalerima.Gledaj kako ces da podignes ekipu.
K

Kejn

pre preko 4 godine

Alo demagog,kad ce ostavka??????Koliko se ja razumem u matematiku nije isto 8 bodova 5 ili 2.
D

Dzo Black

pre preko 4 godine

Odlicno, dosao je poraz i pravom trenutku pa bolje sada nego Protiv Fejnorda pa neka to bude i zvezda, da naucis neke stvari nije zato sto ti igraci nisu svezi nego su uopate losi..Zasto ti je igrao Miletic na beku posle ga izbacujes ubacujes Zivkovica? Jesi svatio da je ocajan Miletic na beku?Alo imas dva ocajna stopera ikad u istoriji koji su igrali u Partizanu jesili svestan toga? Bolje bi prosli da su stoperi bili Ostojici i mali Ilic ili onaj drugi klinac kako bese Dodrdjevic nego ova dvojica sto ne znaju gde biju...Popovic sta mislis ti da li zasluzuje status prvog golmana? Naravno da ne zasluzuje on jeste mlad ali nije decko za Partizan imas Lukaca i kreni lagano da ga ubacujes bice mnogo bolje...Jojica necu ni da komentarisem, ali boljeg nemamo...Cestitam.zvezdi na zasluzenoj pobedi..
G

Gost 123454321

pre preko 4 godine

Koliki nepoznavalc fudbala moras biti da na ovolikom terenu i jos plus nakvasenom, od pocetka stavis da ti igra Natko, beskorisnijeg igraca nemamo!!! Sa igracem manje smo igrali prvo poluvreme nabedjenko mali... tek drugo poluvreme smo kao nesto poceli da igramo i ti menjas naseg najboljeg igraca, jedinog koji moze nesto na sredini da uradi Milosa Jojica i ubacujes Holendera koji ne igra vec sest meseci!!! Gubimo sa 2:0, i umesto da zamenis malog Jovica i probas sa dva spica, ti menjas Rikarda koji jedini je mogao da zadrzi loptu... bruko jedna, zar ovako da odigramo utakmicu!!!???
B

Bla 2

pre preko 4 godine

Nemoj nikad vise da komentarises bilo sta vezano za fudbal nakon izjave da je jojic najbolji igrac. Minut cutanja
P

Pjer

pre preko 4 godine

Kad je davao golove iz penala tad je valjao...sta ocekujes od igraca od 38 godina?
R

Raul Bobadilla

pre preko 4 godine

Covek navikao da mu se u prvenstvu protivnik skloni...zaboravio da Zvezda sme da sutira na njegov gol... Zaboravio da Sanicanin i Vujacic ne mogu da igraju za IMT posteno, jer nemaju kvalitet....ali kad ekipe ne smeju da sutnu na gol onda su oni Nesta i Kanavaro!
K

Kleenex Stanoje

pre preko 4 godine

Koliko je ono bodova ovaj sanjao?
G

Gogija

pre preko 4 godine

Treba da te bude sramota!!! Popovic ne moze da bude golman ni jedne ozbiljne ekipe kao ni Jovic igrac!!
T

To je to.

pre preko 4 godine

Aleksandar od Srbije i mini Atletiko pali u regularnoj utakmici LLSL.
J

JodzaBn

pre preko 4 godine

Pa kako da ti gresis? Ajde nema veze, bice bolji odabir igraca u sledecem kolu, bice 5 komada gromade
g

gosthino

pre preko 4 godine

uzmite sad titulu ako vas nije sramota! xD
P

Pfc

pre preko 4 godine

Sramotno je kakvu si ekipu sastavio. 35 zadnjih veznih fudbalera imas i pokojnog natha. Jbt bavis se fudbalom gkedaj malo ozbiljne timove…
c

carapan

pre preko 4 godine

mozda je za mnoge igrace to veliki pritisak.......verovatno i umor od cetvrtka
D

Dzo Black

pre preko 4 godine

@Carapan Pa kako nije umor a nemas veliki roster kvalitetnih igraca, Jevtovic los nije za takvu utakmicu kada gubis jer nema ofanzivnih karakteristika...Fejsa nije spreman Natho Mator, Jojic standardno los, Stanojevic i Ilijev su najveci krivci a najace je to sto se Ilijev nikad nije javio i zjavio nekad nesto kada je Partizan izgubio, uporno se javlja posle uspeha a posle poraza kao da covek nije u Partizanu nepostoji...