Podrska
pre preko 4 godine
Znalo se da ce zvezda uci bolje u mec, samo sam ocekivao da ce nasi odgovoriti u jednom momentu. Ekipa je umorna, to se najbolje videlo kod prvog gola gde zdjelar koji iznosi ljude sa terena, dopusta rodicu centarsut kao na treningu. Jednostavno kompletna ekipa bila je psihicki i fizicki istrosena. Ali nisi izgubio derbi samo zbog toga, vec zato sto nemas hrabrosti da uradis ono sto si i sam znao da je ispravno. Jedini mec gde si pokazao hrabrost u ovom drugom mandatu u partizanu je onaj u gentu, kada si igrao u drugacijem sistemu. Videlo se i protiv sparte a to znaju i ptice na grani da celavi ne moze da igra beka. I umesto da ubacis malog zileta i napadnes ih po njihovoj najjacoj strani, jer rodic ostavlja dosta prostora, a katai i ne prelazi centar, ti opet stavljas istrosenog celavog na beka. Oba gola primamo sa te strane. Koliko puta je potrebno da pogresis, da bi zaigrao hrabrije? Kad god si silom prilika dao sansu klincima, oni su to vratili dobrom igrom, osim jovica koji je u ociglednom padu forme a ti ga drzis 90min. Koja je ono izmena sa holenderom iza napadaca? Odakle njemu zavrsni pas, nemam predstavu sta si hteo sa tom izmenom?! Zasto nisi probao sa dva napadaca? ...izveo si natka odmah na poluvremenu a treba da napadamo, koja je to logika?! Terzic presedeo na klupi ceo derbi, a decko je u formi?! Kako znas i umes treba da podignes ekipu nakon ovog, da probamo da dobijemo sve do kraja regularnog dela. Ne zanima me fejnord, samo titula je vazna !! Ocekujem drugaciji, odmorni i agresivni partizan u revansu ako bog da na jna. Ovo danas je za zaborav
Ima 6 kola da sačuva prednost i da izbori treći derbi na našem stadionu koji će morati pobediti! Ako tako ne bude i neće mi žao ako izgubimo titulu. Ako od tri derbija ne pobediš ni jedan titulu nisi ni zaslužio.
Dzo Black
pre preko 4 godine
Taj mec u Gentu je vodio Duljaj nije on
Gost 123454321
pre preko 4 godine
... sve tacno, osima za Natka koji ne da je trebao da se zameni na poluvremenu, vec nije trebao ni da pocne mec...