Komentari na vest
Stanojević: Prvo poluvreme izvanredno, drugo stvarno loše
b
batabane
pre preko 4 godine
Prvo cestitke za nastavak niza pobeda.Ali nije da je u prvom sve funkcionisalo,a u drugom nista.I u prvom poluvremenu je bilo odlaganja lopti kad im nije bilo mesta.Kao i pokusaja proigravanja kad je sam igrac u boljoj poziciji nego onaj kome odigrava.Sa druge strane u drugom poluvremenu je bilo losije,ali nema veze.Bitno je da su minute dobili Milovanović i Bazdar,i to mora da bude praksa.Momci su juce odigrali slabije,ali je to mozda i najtalentovaniji tandem u Evropi i kao takve ih treba razigravati,ohrabriti i forsirati.Svidja mi se i sto je Bazdar vracen sa spica na svoju izvornu poziciju ofanzinog veznog.To Partizanu treba i bravo Stanoje,vratice ti oni za poverenje i strpljivost.
I
Ich
pre preko 4 godine
Stanojeviću da li si zaštitio kolegu od prostačkih uvreda domaćih navijača?
M
MarkoBG11
pre preko 4 godine
Bravo Stanoje, samo gazi.. Sada jos zatrpaj rupu i da se polako ekipa sprema za kvalifikacije LS...
D
DeTiTitula
pre preko 4 godine
Partizan na kraju gubi namestenu titulu.
S
Stanoje legendo
pre preko 4 godine
Svaka cast - na mentaltetu u igri- nema vise gubljena bodova kad se povede!!
Takoje !!!
E
Eskalator
pre preko 4 godine
Čovek koji se navodno bori za prava, jednake šanse, a onda sina zakuca sa mora da igra
C
Cincilator
pre preko 4 godine
Kad se igraj zatvorene utakmice, naravno da nema gubljenja bodova. Al u Evropi zato duva promaja... Grobari i fudbal🙄
k
kendi3434
pre preko 4 godine
Sve je bilo super, zašto forsirati drugo poluvreme sa igračem više protiv ubedljivo najgore ekipe u ligi i rizikovati neku povredu? Ovako maksimalno spremno na Spartu i derbi, imali su i primer gde je Vujacic vrlo lako mogao i gore da prodje.
G
Gost.......
pre preko 4 godine
Stanoje hoćeš da ti dolaze sa takvom igrom u drugom? To je pozivnica, igra u rikverc?








