Komentari na vest

Stanojević: Prvo poluvreme izvanredno, drugo stvarno loše

b

batabane

pre preko 4 godine

Prvo cestitke za nastavak niza pobeda.Ali nije da je u prvom sve funkcionisalo,a u drugom nista.I u prvom poluvremenu je bilo odlaganja lopti kad im nije bilo mesta.Kao i pokusaja proigravanja kad je sam igrac u boljoj poziciji nego onaj kome odigrava.Sa druge strane u drugom poluvremenu je bilo losije,ali nema veze.Bitno je da su minute dobili Milovanović i Bazdar,i to mora da bude praksa.Momci su juce odigrali slabije,ali je to mozda i najtalentovaniji tandem u Evropi i kao takve ih treba razigravati,ohrabriti i forsirati.Svidja mi se i sto je Bazdar vracen sa spica na svoju izvornu poziciju ofanzinog veznog.To Partizanu treba i bravo Stanoje,vratice ti oni za poverenje i strpljivost.
I

Ich

pre preko 4 godine

Stanojeviću da li si zaštitio kolegu od prostačkih uvreda domaćih navijača?
M

MarkoBG11

pre preko 4 godine

Bravo Stanoje, samo gazi.. Sada jos zatrpaj rupu i da se polako ekipa sprema za kvalifikacije LS...
D

DeTiTitula

pre preko 4 godine

Partizan na kraju gubi namestenu titulu.
S

Stanoje legendo

pre preko 4 godine

Svaka cast - na mentaltetu u igri- nema vise gubljena bodova kad se povede!! Takoje !!!
E

Eskalator

pre preko 4 godine

Čovek koji se navodno bori za prava, jednake šanse, a onda sina zakuca sa mora da igra
C

Cincilator

pre preko 4 godine

Kad se igraj zatvorene utakmice, naravno da nema gubljenja bodova. Al u Evropi zato duva promaja... Grobari i fudbal🙄
k

kendi3434

pre preko 4 godine

Sve je bilo super, zašto forsirati drugo poluvreme sa igračem više protiv ubedljivo najgore ekipe u ligi i rizikovati neku povredu? Ovako maksimalno spremno na Spartu i derbi, imali su i primer gde je Vujacic vrlo lako mogao i gore da prodje.
G

Gost.......

pre preko 4 godine

Stanoje hoćeš da ti dolaze sa takvom igrom u drugom? To je pozivnica, igra u rikverc?