Komentari na vest

Stanojević u misiji skidanja prokletstva Čaira: Stadion Radničkog jedini na kome nije slavio u prvenstvu

B

Bane15

pre preko 4 godine

Ma sta nam naprica? Ah da, Piksi rekao da je prvenstvo regularno. Sad mi je lakse.
G

GostRider

pre preko 4 godine

Mnogo je degutantno da pricate o tezini rivala a svi znamo da je prvenstvo zatvoreno,kakav Nis kakvi bakraci.Dobijace sce lagano sem derbi i eventualno jos jedan remi sto naravno nece biti dovoljno da ih stigne Zvezda!Ne kazem da mozda i Zvezda nije zatvarala utakmice ali smo imali pokrice u Evropi,igrali ligu sampiona,pobedjivali Liverpul,nereseno sa Napolijem,ponedjivali Olimpijakos,pa liga evrope prolazak grupe skoro uvek,za razliku od ovih koji se brukaju u evropi a kuci gaze sve redom...Sparta ce da ih otrese kao slinu,zivi bili
Z

Zica

pre preko 4 godine

X ko kuca
b

batabane

pre preko 4 godine

Razbice on prokletstvo Čaira,ali ovim prelaznim rokom, titula je predata.Sparta ce nas razbiti.Od 8 igrača kojima je trebalo raskinuti ugovor,rakinut je samo jednom, i jedan je otisao.Dovedena dva igrača.Jedan kao veliko znak pitanje,a drugi koji je u rangu onih kojima se trebao raskinuti ugovor.A da bi Partizn osvojio titulu,i prosao spartu morali su raskrstiti sa ovom grupom igraca za nivo zone, i dovesti kvalitetne igrače na pozicijama, stopera,l.beka, i ofanzinog veznog.
U

U KORAK

pre preko 4 godine

Smatram da Partizanu trebaju mnogo bolji bekovi.
E

Evo, sad ce

pre preko 4 godine

Sve je omoguceno.
G

Gazi Stanoje

pre preko 4 godine

sve do titule....neka placu komsinice...
G

Gost ha

pre preko 4 godine

Pazi ti bolje na komšiju,nešto se mnogo mota tuda.
G

Gost123

pre preko 4 godine

gostha-hahahaha bravo brate za komentar)))))