Štulić prvencem za Radnički potopio Torpedo

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.02.22. | 19:28

Nišlije bolje od Rusa – 2:1

Sve je spremniji Radnički za prolećnu premijeru u kojoj će dočekati jesenjeg prvaka Partizan.

Nišlije su danas odigrale u Turskoj peti pripremni meč i savladale su ruski Torpedo sa 2:1. Trener Radoslav Batak je na teren poslao kombinovani tim, koji su uglavnom činili mlađi fudbaleri i oni sa manjom minutažom, a oni su potpuno opravdali poverenje.

Radnički je poveo golom Dušanića u 24. minutu, a izjednačio je Kožemjakin u poslednjem minutu prvog poluvremena. Trijumf Nišlijama doneo je novajlija iz Partizana Nikola Štulić pogotkom u 75. minutu.

Poslednju utakmicu na pripremama u Beleku Radnički će odigrati sutra protiv uzbekistanskog Olimpika. U prethodnih pet mečeva Batakov tim je pobedio Spartak iz Varne (1:0), remizirao sa poljskim Pjastom (1:1), a izgubio je od slovačkog Ružemberoka (2:1) i ruskog Himkija (1:0).