Komentari na vest

Subota u Seriji A: Interova konjica u napadu na bunker Napolija

E

Errector

pre preko 4 godine

I onda kažu budi objektivan prema milanu, a navijači im se povampirili. Kako će pad biti sladak.
B

Bracafaca

pre preko 4 godine

Bitno da samo navijaca intera imaju pravo da se oglasavaju.
K

Kaka22

pre preko 4 godine

Jako bitna tekma Napoli Inter, ako Napoli dobije ukljucuju se 3 ekipe za prvo mesto sa blagom prednoscu Intera zbog zaostale tekme. Al pritisak ce biti ogroman i 13 kola pred kraj prvenstva ce biti sve moguce! Forza Milan Per Sempre!
C

Curva sud

pre preko 4 godine

Remi ko kuća a od sutra AC Milan na prvo mesto i tako do samog kraja.
M

Maximuss

pre preko 4 godine

Samo si zaboravio da Inter ima utakmicu manje, koja ce verovatno biti registrovana sa 3:0 u korist Intera.
G

Gost357

pre preko 4 godine

Maxmus@ kad do sada nije registrovana sa 3:0 nece ni biti. Mora se igrati samo se ceka da prodje kup takmicenje.
B

Buahahhahahah

pre preko 4 godine

Napred napoli razbij ovaj manji klub iz Milana🤣
Y

Yoda

pre preko 4 godine

Gile ce oko 20h biti na aparatima nakon sto Napoli dobije Inter( sem ako sudije ne pokradu Napoli)...
O

Osimen...

pre preko 4 godine

Likes this!