Komentari na vest

Sudijsko objašnjenje sporne situacije na Gudisonu - nedovoljno dokaza za igranje rukom?

c

caozdravo

pre preko 4 godine

osvaja city titulu jer su najjaci.poz
T

TiP

pre preko 4 godine

Koga bre ovi zajebavsju ovo je srsmota koja je ovo pljacka u PL, evidentno da likovi u VAR sobi navlace za odredjene klubove po licnom nahodjenju, Secam se da je Murinja protiv Sitija pogidila lopta u pazuh svirali penal…
z

zasu

pre preko 4 godine

Časte sudije siti šakom i kapom, arsenal, vulvsi, sad everton. Direktno poklonjeno 6-7 bodova od sudija, a možda i više.
С

СА

pre preko 4 godine

Који шабани лупају оволике минусе? Пенал се видео одмах није требао ни успорени, а камоли вар. Па јел неко стварно може да навија за М сити, ви данашњи клинци сте изгледа баш ретардирани.
C

CityCity

pre preko 4 godine

Bila je ruka ali prije toga ofsajd cist ko suza
G

Gostdffy

pre preko 4 godine

Bilo kako bilo meni ovo lici na penal, ali mi je drago i sto je ostecena ekipa koja je ceo mec igrala anti fudbal, tek kad su primili gol odlucili su da probaju da igraju malo fudbal. Ispali svi iz lige da Bog da koji igraju takav fudbal, ekipe poput Granade, Udinezea i slicnih sabana, izadji bre i igraj fudbal probaj da das gol. Zbog toga cenim ekipe poput Sasuola, Mompeljea, Betisa, Sutemptona izadju brate pa napadnu i kace od sebe, nelad pobede, nekad izgube ali bi mi njih bilo zao kad im se ne dosudi ovakav penal.
A

Allez

pre preko 4 godine

Ti očigledno nisi ni gledao utakmicu. Everton je u prvom poluvremenu igrao jako agresivno, čak je na momente primorao Siti da se brani. I to je pristup kakav ekipa ima od kad je došao Lampard za razliku od pasivnosti kad je bio Benitez. U drugom poluvremenu su pali fizički ali imali su svoje šanse. Pogledaj statistiku, u prvom poluvremenu su imali četiri šuta ka golu Sitija (od toga dve sjajne šanse).
S

Sudija s.čist penal!lepac

pre preko 4 godine

Sramota, čist penal!
G

Gost13

pre preko 4 godine

Čim je gusto kreće "podmazivanje".
L

Leao

pre preko 4 godine

Bez konkurencije najgori sudije u svim jacim ligama su englezi. Cuj nije crvena zona, a lopta ga pogadja 2 cm iznad lakta. Lopta je dobila cudan efe od zemlje prevarila ga, on rasirio ruke da je uhvati, pa i reakcija dijaza sve govori. Da je bio ofsajd pa ok, ovako nema nikakvog opravdanja
@

@odgovor

pre preko 4 godine

A u takvoj konkureniciji, sinoc je sudijo najgori od najgorih. Englezi da nisu toliko mocni, da im fudbal nije toliko finansijski vazan, jos davno bi iskocio kod njih neki “kalcopoli”.
L

Leao

pre preko 4 godine

Bez konkurencije najgori sudije u svim jacim ligama su englezi. Cuj nije crvena zona, a lopta ga pogadja 2 cm iznad lakta. Lopta je dobila cudan efe od zemlje prevarila ga, on rasirio ruke da je uhvati, pa i reakcija dijaza sve govori. Da je bio ofsajd pa ok, ovako nema nikakvog opravdanja
L

Leao

pre preko 4 godine

Bez konkurencije najgori sudije u svim jacim ligama su englezi. Cuj nije crvena zona, a lopta ga pogadja 2 cm iznad lakta. Lopta je dobila cudan efe od zemlje prevarila ga, on rasirio ruke da je uhvati, pa i reakcija dijaza sve govori. Da je bio ofsajd pa ok, ovako nema nikakvog opravdanja
K

Klaster

pre preko 4 godine

Da je situacija obrnuta, ovo bi bio dovoljan dokaz da se svira penal za Siti. Bas bezveze situacija, Everton se dosta jako borio i zasluzili su makar remi.
S

Svira se za siti

pre preko 4 godine

Poenta - Sitiju bi se ovakav penal svirao. Čak imam i dokaz - protiv Wulvsa im je sviran penal za još goru situaciju (lopta je još manje pogodila ruku). Po meni to (protiv Wulvsa) nije bio penal, za razliku od ovog.
b

bojank9991

pre preko 4 godine

Dakle ne postoji igranje rukom vec samo kratak rukav? Jedino ako je bio ofsajd pre toga inace nemaju objasnjenja za ovu bruku
G

Gost1984

pre preko 4 godine

Prosto je neverovatno da liga kao sto je engleska ima ovakve amaterske sudije. Ovo je samo nastavak sramotnih odluka koje donose sudije. U pravu je Lampard sto kaze, samo slepcu ovo nije ruka. Zaradjuju milijarde a imaju diletante od sudija.
U

Uo

pre preko 4 godine

E pa to je i problem. Sto su oni za ovu situaciju procenili da nije penal. Da je na primer Arsenal u pitanju, svi znamo sta bi bilo. Da su procenili da je penal, kao sto jeste, pa da nakon toga analiziraju i proveravaju situaciju ofsajda pre toga, pa i da poniste penal, to bi bilo skroz legitimno. Ali oni nisu gledali situaciju ofsajda, jer ovde procenise da nema penala... ok....