Komentari na vest
Sveto mesto Harlema gde su igrali nezvanični GOAT i ulični farmaceut koji je odbio NBA
N
Nessaj
pre 4 dana
Predobri su vam ovi tekstovi. Mogli bi da pisete vise ovakvih umesto sto provocirate ljude da udaraju lajkove i dislajkove na vesti o zvezdi i partizanu
Z
Zivko57
pre 4 dana
Njujork matori od mikijardu
D
Drale1998
pre 4 dana
Najjaci teren secam se sa snimaka na yt starih.
7
76ersi
pre 4 dana
Doktor Džej je bez sumnje najbolji igrač koji je igrao u Rakeru! Odlican tekst!
T
Teteks
pre 4 dana
Ulični basket se igra svuda ali najpopularniji je u USA pa u Srbiji. Nema igralista, skolskih terena gde klinci ne igraju kosarku u nasoj zemlji, zato smo valjda tako i prirodno talentovani za kosarku.
A
Astoria
pre 4 dana
Sve manje se igra, i ovde u Americi i tu u Srbiji. Druge generacije i druga vremena su došli.
Veljaa13
pre 4 dana
Tu su nastajale legende, mitovi i igraci koji su menjali pogled na basket
Natasa27
pre 4 dana
Ovakve price su razlog zasto je Harlem mnogo vise od obicnog kosarkaskog kraja
D
Deportivo
pre 4 dana
Na tom terenu je i snimana scena iz filma EDDIE kada Vupi Goldberg dovlaci sebicnog Stejsi Patona (Malik Sealy) na Raker teren da ga podseti na njegove korene i kosarkaske pocetke...Inace taj igrac je poginuo u svojoj 30-toj u saobracajnoj nesreci,svega 4 godine od snimanja filma
Uskekruske
pre 4 dana
Bas mi se dopao tekst
G
GOAT2222
pre 4 dana
2003. Godine sam imao tu cast da odigram basket na ovom svetom terenu za njih. Dobro su bili naostreni na mene s obzirom na poraz od Jugoslavije u Indijanapolisu godinu dana ranije, neki su čak znali i za bombardovanje, s tim sto nisu imali pojma gde se Juga nalazi. Kao i sve drugo u Americi, meni to deluje prenaduvano, ima tu jako dobrih igrača, ali može da se osigra s njima solidan basket ako si iole atletski dobar. P.S. Ja sam prosao lose zato sto nisam. :D
M
Maya888
pre 4 dana
Jos jedan sjajan i jako zanimljiv tekst u nizu! Hvala
Milan Lukic
pre 4 dana
tamo definitivno znaju kosarku
Valentina Kolar
pre 4 dana
Baš mi se dopao tekst👍
M
Markomare1982
pre 4 dana
Nece sigurno pustit klip sa Zvezdine utakmice.Zna se ko je najbolja kosarkaska publika.
J
Janaćko
pre 4 dana
Ajde ne lupaj, pustio je i zvezdin klip.
E
Ej
pre 4 dana
Dal ali fudbal snimak :D
nele92
pre 4 dana
Сјајан текст,завидим ти што си посетио Ракер.
N
NoleGoat
pre 4 dana
Je li tamo jos rat hahahahhhahaha
Scaloneta
pre 4 dana
hahahahha bata ne zna da je njegova zemlja bila u ratu do pre neki dan :D
B
BASKETAŠ
pre 4 dana
Šta se dešava s Partizanom 3x3? Ima li šanse da dobijemo 3x3 ABA ligu ili ABA turnir/kup?
9
9299292
pre 4 dana
Odlicnooooo, svaki dan objavljujte ovako izvestavajte ovo je uzivancija uz kafu








