Komentari na vest

Sveto mesto Harlema gde su igrali nezvanični GOAT i ulični farmaceut koji je odbio NBA

N

Nessaj

pre 4 dana

Predobri su vam ovi tekstovi. Mogli bi da pisete vise ovakvih umesto sto provocirate ljude da udaraju lajkove i dislajkove na vesti o zvezdi i partizanu
Z

Zivko57

pre 4 dana

Njujork matori od mikijardu
D

Drale1998

pre 4 dana

Najjaci teren secam se sa snimaka na yt starih.
7

76ersi

pre 4 dana

Doktor Džej je bez sumnje najbolji igrač koji je igrao u Rakeru! Odlican tekst!
T

Teteks

pre 4 dana

Ulični basket se igra svuda ali najpopularniji je u USA pa u Srbiji. Nema igralista, skolskih terena gde klinci ne igraju kosarku u nasoj zemlji, zato smo valjda tako i prirodno talentovani za kosarku.
A

Astoria

pre 4 dana

Sve manje se igra, i ovde u Americi i tu u Srbiji. Druge generacije i druga vremena su došli.

Veljaa13

pre 4 dana

Tu su nastajale legende, mitovi i igraci koji su menjali pogled na basket

Natasa27

pre 4 dana

Ovakve price su razlog zasto je Harlem mnogo vise od obicnog kosarkaskog kraja
D

Deportivo

pre 4 dana

Na tom terenu je i snimana scena iz filma EDDIE kada Vupi Goldberg dovlaci sebicnog Stejsi Patona (Malik Sealy) na Raker teren da ga podseti na njegove korene i kosarkaske pocetke...Inace taj igrac je poginuo u svojoj 30-toj u saobracajnoj nesreci,svega 4 godine od snimanja filma

Uskekruske

pre 4 dana

Bas mi se dopao tekst
G

GOAT2222

pre 4 dana

2003. Godine sam imao tu cast da odigram basket na ovom svetom terenu za njih. Dobro su bili naostreni na mene s obzirom na poraz od Jugoslavije u Indijanapolisu godinu dana ranije, neki su čak znali i za bombardovanje, s tim sto nisu imali pojma gde se Juga nalazi. Kao i sve drugo u Americi, meni to deluje prenaduvano, ima tu jako dobrih igrača, ali može da se osigra s njima solidan basket ako si iole atletski dobar. P.S. Ja sam prosao lose zato sto nisam. :D
M

Maya888

pre 4 dana

Jos jedan sjajan i jako zanimljiv tekst u nizu! Hvala

Milan Lukic

pre 4 dana

tamo definitivno znaju kosarku

Valentina Kolar

pre 4 dana

Baš mi se dopao tekst👍
M

Markomare1982

pre 4 dana

Nece sigurno pustit klip sa Zvezdine utakmice.Zna se ko je najbolja kosarkaska publika.
J

Janaćko

pre 4 dana

Ajde ne lupaj, pustio je i zvezdin klip.
E

Ej

pre 4 dana

Dal ali fudbal snimak :D

nele92

pre 4 dana

Сјајан текст,завидим ти што си посетио Ракер.
N

NoleGoat

pre 4 dana

Je li tamo jos rat hahahahhhahaha

Scaloneta

pre 4 dana

hahahahha bata ne zna da je njegova zemlja bila u ratu do pre neki dan :D
B

BASKETAŠ

pre 4 dana

Šta se dešava s Partizanom 3x3? Ima li šanse da dobijemo 3x3 ABA ligu ili ABA turnir/kup?
9

9299292

pre 4 dana

Odlicnooooo, svaki dan objavljujte ovako izvestavajte ovo je uzivancija uz kafu