Komentari na vest

Teška vremena za Strahinju Pavlovića, zamenjen posle 26 minuta

e

esex

pre preko 4 godine

bice pavlovic odlican samo neka trenira.kad smo vec kod stopera mali lekovic iz graficara me odusevljava.malo kordinaciju pokreta da popravi sto ce doci s godinama i bice novi vida
M

Milojko Arsenic

pre preko 4 godine

Kad ga iglica uvalja, ne može da ne valja
1

1980a

pre preko 4 godine

Šta se desilo lopti na slici? Pocepao je glavom?
P

Pekmenblekmen

pre preko 4 godine

Erakovic je igracina za ovog lika! Dovidjenja prijatno!

cikagofsjer

pre preko 4 godine

Ti druze promeni dioptriju hitno :)
d

dr.mr.terzaa

pre preko 4 godine

hahahahaha znaci 30 miliona od denizlija se smesi hahaha
G

Gosti

pre preko 4 godine

Glupost...uz Blekija Milenkovica najbolji srpski odbrambeni igrac !
P

Pomalo

pre preko 4 godine

Prvi mačići se u vodu bacaju. Glavu gore i samo radi, rezultati će doći. Treba nam igrač sa top samopouzdanjem za Svjetsko prvenstvo.
a

ako ti

pre preko 4 godine

treba igrac sa top samopouzdanjem onda batali ovog a ovaj ne baca prve macice u vodu ovaj baca macice vec dve godine
G

Gazda Srba

pre preko 4 godine

Sad kad ga Erakovic zameni, ima bre da nam svane😂😂😂
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Ne pomaže tu nikakav štoper kad je saradnja klubova u pitanju.Dovoljno je baciti pogled na prethodne rezultate Bazela i S. Galena i sve je jasno.Po nekoj logici danas je trebalo doći nerešeno ili pobeda Bazela.Što se Pavlovića tiče Monako pa Bazel,bolje da je ostao u Partizanu,neće tu biti nikakvog napredka kad igraš u ekipi koja igra na gol više,svi krenu napred a pozadi promaja,što je najače Pavlović je tip igrača koji voli da ide napred....
E

Eh

pre preko 4 godine

Pavloviću je najveća greška sto onomad nije otišao u Lacio. Igraju formaciju kao reprezentacija, lakše prilagodjavanje zbog Srba. S tim da bi možda igrao od starta, tad su imali Aćerbija, Felipe i Radua, koji polako završava karijeru
A

As2w

pre preko 4 godine

Istina da nije dobro poceo ali za Srbiji dobro igra tako da meni je vazno kako igra za Srbijo
V

Voždovac

pre preko 4 godine

Mene kao Zvezdaša malo sramota da čitam kako je Pavlović ovakav i onakav. Dečko je u Partizanu bio u top 5 štopera za svoju generaciju u Evropi. E sad šta se njemu desilo, pitanje je. Pre bih rekao da nije imao sreće s trenerima i da se nije dovoljno radilo sa njim - nego da je neradnik i neznalica.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ne, on je u Partizanu izgledao kao top 5 stopera jer druge nisi ni gledao. A izgledao je tako jer je pucao od samopouzdanja, bio u ligi zasticen kao beli medved, jer bi u suprotnom u svakoj drugoj ekipi i ligi isao na hladjenje jos pre poluvremena na svakoj drugoj utakmici. A to sta mu se desilo - pa desila se realnost. Ti koji su mu to omogucili u nasoj ligi su mu ucinili medvedju uslugu (o ironije, opet izraz sa medvedima). Nisu ga naucili da igra kako treba, i kad je otisao u Francusku, inace ligu koja mu po karakteristikama uopste ne odgovara, kao ni vecina tih zapadnih liga, on se nije snasao. Jer nikad nije igrao protiv tako brzih i jakih igraca, koje pritom ne moze da bije, seca i vuce kako je navikao u nasoj ligi. A ni to ne moze jer ne moze da ih stigne. Dok je bio Kovac tu, on ga je i pustao po malo, ovaj sad ni toliko. I onda je otisao u Basel, u jos jednu ligu slicnu Francuskoj, koja mu takodje ne lezi. Jer ima dve velike mane - neagilan je i spor, i takticki nedisciplinovan. E sad, ako se navikne na Svajcarsku, ima sanse da dobije sansu i u Monaku. Ali na osnovi prilazanog do sada, deluje kao da ima ogroman problem da izadje iz zone komfora. Za njega je ekipa koja se brani, igra bunkericu, ne ekipe koje napadaju i igraju brzo. Jer na taj nacin se sakrivaju njegove mane a vrline dolaze do izrazaja. Zato je u Belgiji delovao ok iako je liga slicna francuskoj, samo slabijeg kvaliteta, jer je Serkl igrao tesku bunkericu. Inace, interesantan podatak - nijedan igrac Monaka koji je isao na pozajmicu u Serkl Briz nije dobio pravu sansu u prvon timu Monaka. Sto ce reci da je veoma pogresio u izboru kluba, lige, svega. I to je jedina, surova, istina.
7

777

pre preko 4 godine

Teska prevara od igraca takvih ima kao blata, bez zezanja i ironije svaka cast Partizanu kako uspeva da proda za ozbiljne cifre prosecne fudbalere...
P

Pik Gost

pre preko 4 godine

Najveća prevara od igraca, ikada! Krivonogi Mile!
R

Raul Bobadilla

pre preko 4 godine

Ne zelim bilo sta reci lose o ovom momku, ali kad ga ostrasceni navode kao, ni manje ni vise, naseg najboljeg defanzivnog reprezentativca...ne mogu da razumem da li su slepi ili samo pojma nemaju... U ovom trenutku Bleki Milenkovic je za njega Alesandro Nesta licno...Pavlovic ima potencijal, ali mora jos dooosta da radi kako bi mozda jednog dana bio ozbiljan igrac
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Bitno da nam je u reprezentaciji standardan, iako je i tamo kriv za skoro svaki gol koji smo primili u kvalifikacijama, sto direktno sto indirektno
D

Davidovic

pre preko 4 godine

Koliko rekoste da je ovaj mesar je l 12 miliona ahahahaha isto kao i Asana što ste naplatili od Bohuma. Ako ima para da kupite onog iz Mladosti što je čim je ušao napravio 9 grešaka i promašio prazan gol za 2:2, zaslužio je čovek bar neki ugovor za blamiranje pred milion ljudi kraj ekrana, pošto je na stadionu bilo 327 uključujući i kafe kuvaricu, više vas ima na mocart komentarima ahahahahaha
l

lik iz klake

pre preko 4 godine

ali bukvalno bratu celavom da daju ugovor, kad moze lola smiljanic, moze i ovaj...dobro on nema tasta koji je neki sef u BIA...ali za ovo moze da dobije barem godinu dana i 180 soma godisnje...kako sam se ismejao kad je brat na sredini terena umesto da doda loptu da krenu u napad, niko oko njega, a on je opauci sto dalje od svih...kao da brat vodi 1:2...hahahhahha
l

lol12

pre preko 4 godine

Pa nije ni za Svajcaeske lige.Nije ni cudo sto nam je reprezentacija primala golove na svakoj utakmici.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

ma kakav god opet izdrzao duze od Bocka koji na svaki vetar menja klub . Doduse bio je u jakim Budjovicama al ni to nije opravdanje
G

Gostp07

pre preko 4 godine

On i Filip Stevanovic bukvalno dve prevare, neka drze sliku Save Mioosevica umesto ikone
I

Igor78

pre preko 4 godine

Au, ludilo. Teško je da se ovako mladi momci uklope brzo u tim, naročito kada je odbrana u pitanju. Prosto ne poznaje kretnje saigrača, komunikacija je problem. Očigledno je otišao prerano u pogrešan klub, to je to. Eto njega ponovo nazad na leto. Partizan ako misli da nešto ozbiljnije uradi u fudbalu mora da menja kompletnu odbranu. Na leto je Sveta Marković opcija, za naše uslove predobar igrač, a ako se ukaže prilika da se Pavlović pozajmi sledeće godine i igra Evropu, trebalo bi reagovati tada.
n

neka neka

pre preko 4 godine

sto dalje bolje i sanicanin od ove kiksare
K

Kuk

pre preko 4 godine

Drvo
I

I sad će krenuti

pre preko 4 godine

Pljuvačina po dečku. A ko od nas i to milion puta nije zabrljao na poslu?
N

Nece sad krenuti, nego kasni odavno

pre preko 4 godine

Oni koji znaju da rade svoj posao.
z

zabrljamo

pre preko 4 godine

svi ponekad a ovaj spada u onu grupu koja dobije otkaz posto zabrlja svaki dan
@

@ Nece sad krenuti

pre preko 4 godine

Pretpostavljam da si ti jedan od takvih, koji sve znaju?
B

Bum 92

pre preko 4 godine

Niko nije verovao, al decko je mogo i moze da igra samo u Jelen super liZi.. A znamo i zasto
s

samo da

pre preko 4 godine

pitam da li je i dalje bolji od vidica,da li jos uvek vazi prica mlad je razvice se.Ne znam iskreno nesto i ne verujem da su sa 20 godina vrhunski stoperi pravili ovakve ispade ovo je smesno.Iskreno decko niije nista bolji od sanicanina ili vujacica samo je mladji i prodata je magla na osnovu toga.