Komentari na vest

UEFA izbacila Azerbejdžance iz Lige konferencije

K

Komri

pre 5 dana

nasli na ovima da treniraju strogocu, smejurija! U kojoj to ligi nema namestanja? problem je sto UEFA nema kontrolu nad tim
j

jzg

pre 5 dana

jos samo Siti kkad bi dobio neku kaznu
g

gostgost

pre 5 dana

Da se ne lazemo 99% utakmica na celom svetu je namesteno, a oni hvataju ove jadnike od timova koji uzmu neku crkavicu cisto da bi pregurali sezonu, smesno sta se radi, a i znam da mi ovaj komentar nece objaviti jer jelte kladionicarski je sajt.
N

Natalii29

pre 5 dana

ako je namesteno neka je kaznjeno onda

Vajta66

pre 5 dana

Da samo namestaju oni dobro bi bilo, pola timova treba da se iskljuci zbog namestanja utakmica!
ф

фкв

pre 5 dana

Зато су пазарци остали прошле сезоне...