Komentari na vest

Ukrajinski napad na Medvedeva: Zabranite svim ruskim teniserima da igraju

G

Gost1987

pre preko 4 godine

Po vestima koje pratim, nije ni Ukrajina cvecka u ovom ratu, s'obzirom da su se izivljavali nad ljudima ranijih godina, a NATO to podrzavao. Ako cemo po njihovom trebalo bi jos nekima da se zabrani igranje...Samo je glupo mesati politiku i sport,pogotovo sto se u vecini slucajeva to strogo kaznjava.Nekad su ljudi bili veci dzentlmmeni, kad god je bila olimpijada i sl nije se ratovalo dok se ne zavrsi...
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Kolika je meni ova sportska hajka na Rusiju jadna. Brate, Rusija je država koja ima vlast. Ta vlast je krenula u napad. Dakle, ako hoćeš da se razračunaš sa Rusijom, ili ideš u rat sa njom ili se razračunavaš drugim mirnim političkim metodama. Ali da ti zabranjuješ sportistima da igraju ili da nećeš da igraš protiv klubova i reprezentacije Rusije? Nonsens samo takav. Bukvalno žele da dobiju pobedu za zelenim stolom, po starom dobrom principu - kadija te tuži, kadija ti sudi. Svi koji odbiju da igraju mogu samo da izgube službenim rezultatom. Sve ostalo je samo krađa i dokaz u kakvom svetu laži i manipulacija živimo. O dvostrukim aršinima da ne pričam.
n

nadrealnooo

pre preko 4 godine

Zabranite i prvom i drugom teniseru sveta sa igra i onda razigravajte... Hahahaha... Koja komedija, pa nije Medvedev pokrenuo rat! Teska se nepravda sprovodi nad sportistima koji su primer deci sirom sveta, sire sliku zdravog zivota i razuma... Svet je poludeo!!! Sve vise i vise stajem na stranu Rusa, jer od kad sam se rodio evo 30 godina me ubijaju pricom da je Rusija ne znam ni ja sta, da ubija , da kolje da ne znam sta radi, a onda se okrenem oko sebe i vidim razorene Jugoslaviju , Libiju, Irak, pa nisu valjda Rusi i tamo ratovali. AntiRuska histerija 30 godina... Znaci ludilo cisto!!!
e

esteghlas

pre preko 4 godine

Boze sacuvaj, kakve veze imaju teniseri sa politikom, kao i ostali sportisti, na sta se ovaj svet sveo
G

Gostlwla

pre preko 4 godine

Ne bih rekao da se sveo. Mislim da je isti, samo mnogi to ne vide. Apsolutno se sve ponavlja.