Uspešan debi Stankovića, Metalac do tri boda

Vreme čitanja: 1min | ned. 28.10.18. | 15:32

Milanovčani slavili protiv Budućnosti iz Dobanovaca - 2:1

Šok-terapija je uspela u Gornjem Milanovcu. Metalac i Aleksandar Janjić su dogovorili rastanak, na klupu je došao Aleksandar Stanković i s pobedom startovao svoj mandat na klupi Metalca. Bilo je 2:1 (2:1) protiv Budućnosti iz Dobanovaca. Oba golaza domaćina  postigao je Nikola Čumić.

Kada smo rekli "šok-terapija", izgleda da je baš bilo tako jer je Metalac u prednost stigao već u 2. minutu. Očigledno je bilo baš mnogo motiva da se igrači dokažu svom novom treneru Stankoviću.

Već drugi gol Metalca pao je u 23. minutu i tada smo mogli da naslutimo da će Milanovčani do trijumfa. Zrno sumnje je uneo gost golom Đurađa Dobrijevića u 31. minutu, ali je rezultat 2:1 ostao do kraja utakmice.

Sa ovom utakmicom kompletirano je 13. kolo Prve lige Srbije, a Metalac je pobedom stigao do 21. boda sa kojim je na deobi petog mesta sa Bačkom Topolom.

Budućnost iz Dobanovaca je na poziciji broj 14. sa 11 bodova na kontu.

SRBIJA 2 - 13. KOLO:

TSK - Novi Pazar 6:0 (4:0)