Komentari na vest

Valensija s najmlađim timom ove sezone u Ligama petice odolela Sosijedadu

c

chester 84

pre preko 4 godine

Bio sam na ovoj utakmici na Mestaji,stadion onako bas ide u visinu sa uskim prolazima i stepenicama, Sosijedad u prvom poluvremenu je imao malo bolje sanse a u drugom poluvremenu je imala i Valensija par prilika.Racic kada je usao imao je kontru i umesto saigracu, dodao je korner zastavici...
R

Realnooo

pre preko 4 godine

Najmladjim i ekstremno netalentovanim, tek kad su usli Soler, Gedes i Racic poceli su da igraju nesto, prvo poluvreme samo cudom nisu izgubili, a sto se tice onog Maksimilijana Gomeza dugo u ligama petice nisam video bezopasnijeg napadaca treba mu 50 prilika da da jedan gol, jos od vremena Benedeta u Marseju bezopasniji spic nije igrao u nekom stabilnom klubu liga petice.