Komentari na vest
Veleobrt na pomolu: Mbape spreman na pregovore sa PSŽ-om
a
aki96
pre preko 4 godine
Ja sam jos krajem prosle godine rekao da on ne mrda nigde iz Pariza, sta se lozite pa ko je lud da ode iz kluba koji je pun predobrih igraca i para?
d
drago10
pre preko 4 godine
here comes the moneeeeey
R
Realno87
pre preko 4 godine
Ma videlo se po prvom meču kada se pozdravio i po ponašanju pred start, pozdravima sa benzemom i igračima RM da je jednom nogom u spaniji
T
Tommy Vercetti
pre preko 4 godine
Ajao brate… Tako se pozdravljaju svi igrači pred utakmicu… Posebno sa Benzemom, koji mu je saigrač u reprezentaciji Francuske. Ako si po tome zaključio, alal ti vera
G
Gost83
pre preko 4 godine
Igraca koji toliko razmišlja hoce li ili neće preci, nikada ne bih potpisao. Ma koliko dobar bio. Nije on toliko daleko od Pogbe sto se ponasanja tice, samo je mladji. Zivi bili pa videli. Haland ako je zdrav je druga dimenzija za ovog 'neodlucnog' i njega treba dovesti i upariti sa Vinicijusom i jos jednim krilnim napadacem.
B
Bnm
pre preko 4 godine
Poredis Halanda koji busi odbrane Majnca, Augsburga, Hofena i ostalih malisa iz Nemacke a kog nikad nema da busi Bajern ili nekog jakog da dobiju zahvaljzjuci njemu. Njega poredis sa Mbapeom, covekom koji je unistio Argentinu, Barsu, Real i jos dosta njih.Nisi ti za fudbal bato. Od Halanda ti je vec sada i Vlahovic bolji!!!
t
ti slabo
pre preko 4 godine
pratis fudbal ako ocekujes da covek koji igra u norveskoj i dortmundu treba da resava timove poput bajerna i reprezentacije poput argentine brazila i ostalih.
N
NemanjaKZ
pre preko 4 godine
@Bnm: Ako on nije za fudbal ti onda nisi za sport
I
Izdaja U Tem Denveru
pre preko 4 godine
Pa nece valjda pred revans reala i psga da kaze e pa da dogovorio sam se vec sa realom, uskoro cemo ozvaniciti…
g
gost001
pre preko 4 godine
pa kad je video kako je Barsa pocela da igra, jasno mu je da nista nece osvojiti
E
Erko
pre preko 4 godine
Pa ta ista Barca i dalje zaostaje za Real Madridom 15 bodova. Igru su popravili nema šta ali ako ponovo izgube u El Clasicu nema šta više da se nadaju za ligu ove sezone da je mogu osvojit. I ovako su im male šanse ali eto.
G
Gost001
pre preko 4 godine
Slazem se sa tim da je Real bolji ovu sezonu. Ali Barsa je pocela smenu generacije i sad ovi kako igraju mnogo je lepo za gledanje.
a
a ja dobijao
pre preko 4 godine
salve minusa kad sam pisao da nije lud da u ovom trenutku ide u baba real madrid
S
Stefan Mne
pre preko 4 godine
Stefan


.jpg.webp)





_Cropped.jpg.webp)