Komentari na vest

Veliki potez velikog igrača: Dragović udario packu Čupi (VIDEO)

G

Gost032

pre preko 4 godine

Covek je samo pokazao klasu. To smo zadnji put videli samo kod VELIKOG Saleta Ilica.
m

mr.wolf

pre preko 4 godine

A u Cetvrtak, Partizan izbaci Spartu. I kako slave igraci posle utakmice ? Pevaju sa navijacima pogrdne pesme Zvezdi. Ej, posle Evropske utakmice, pozitivnog rezultata, tebi Zvezda u glavi. Oce moj, hvala ti za vaspitanje i ljubav prema Zvezdi koju si mi usadio. Pozdrav za prave navijace bilo kog kluba.
G

Gost1204

pre preko 4 godine

A jel igrao Stulic za partizan, sto se nije radovao pred severom?
S

Saleeeeee

pre preko 4 godine

Bravo za Dragovica, Micka i Kataija!
b

blvkbz

pre preko 4 godine

Dragovic= Veliki gospodin
G

G@j@80

pre preko 4 godine

Tu treba da postoji kodeks. Koliki god rivalitet bio (a veliki je i u tome je draž) i kakav god odnos ljudi iz uprave imali (a oni nisu vlasnici klubova, već im je dato poverenje da vode velikane), mora se poštovati rival, i to treba da se zna od mladjih kategorija. Provokacijom suparničkih navijača ne pokazuješ ljubav prema svom klubu, dovoljno je samo da ga voliš i ostaviš srce na terenu, iz takve ljubavi dolaze i suze. Tu se sve vidi i oseti. Postoji jedna stvar, ovo je igra, takmičenje, s toga mora postojati nešto pto se zove viteštvo i čast. Za tog mog rivala navija deo moje zemlje ( neću reći polovina, jer nas ima više), a moja zemlja je meni svetinja. Taj moj rival je dao reprezentaciji Mitra, Vlahovića... a vodi je Zvezdina zvezda. Kakav god fudbaler bio igrač mog rivala, postoji nešto što imaju Sale Ilić, Igor Duljaj... Čupa je klinac, verujem da je jako dobar momak i ubedjen sam da nije ni približno Lola Smiljanić (odvratno biće, ne samo prema rivalu, već i u svom matičnom klubu)
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

Katai,Ivanic i Dragovic za ovaj potez imaju postovanje i Katai ne radi ovakve stvari prvi put.Sto se tice celave vestice na golu i onog lubenicara od "trenera" zasto sada cute kao znate vec sta a ovamo izigravaju nesto?Dva dna od ljudskih bica ali daleko da su jedini odande
V

ViniGovnjivi

pre preko 4 godine

Jedino dno ovde si ti....
v

vkei

pre preko 4 godine

Ne razumem sta je problem u radovanju ispred onih koji ti psuju sve po spisku.
2

2313

pre preko 4 godine

Kakvi ste vi licemeri.Pre nekoliko dana za jos manji potez prebijali ste malog Stulica.Svi igraci i klupa trcali da ga tuku.Ali to je to ,to ste vi,bez karaktera i morala.
2

2313

pre preko 4 godine

Kakvi ste vi licemeri.Pre nekoliko dana za jos manji potez prebijali ste malog Stulica.Svi igraci i klupa trcali da ga tuku.Ali to je to ,to ste vi,bez karaktera i morala.
O

Ojo

pre preko 4 godine

Zdjelar prvi Mesar Lige
V

Vini Gogniti!!!!!!!!!!!!!

pre preko 4 godine

Pored Sanoga vi pravo glasa nemate o tome
n

ni blizu

pre preko 4 godine

nije sanogo je
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Koje mazanje ociju, pisete o naboju emocija igraca zvezde, umesto da pisete o velicanstvenoj pobedi. Ako zelite da pomenete neke neprigladne dogadjaje na utakmici, zasto ne pomenete nameran start mesara Zdjelara sa dve noge sa ledja nad Kangom. E tu se treba pricati o fer pleju, jer se napokon vidi sta je u stanju Zdjelar da uradi u svojoj nemovi. Jeste ruzno provocirati protivnicke navijace, ali ce toga uvek biti sa obe strane. Nije jediini Dragovic vukao emotivnim nabojem ispunjene igrace, tu su bili Ivanic, Kataji, Ben itd pa sto i njih ne spomenu, je se na snimku koji je prilozen uz tekst to jasno vidi.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

jel moguce da napale jednog stranca za manje od mesec dana da se raduje pred jugom ?? stranca koji nije ni cuo za derbi i zvezdu, beograd ,partizan ...dok nije potpisao ugovor
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

@Metalika moj doba - Nisu ga napalili, covek se zbunio, videlo mu se na licu, kad su ga povlacili, da je zbunjen. A vas Suma se zbunjivao i nakon 2 godine igranja u Partizanu, ali vi to zaboravljate. Kao sto rekoh nije fer, ali svugde ima provokatora.
.

....

pre preko 4 godine

Kao što reče Suma kad se radovao ispred severa i "pozdravljao" navijače, pa zbunio sam se nisam shvatio da su to Zvezdini navijači.
R

Rodman1986

pre preko 4 godine

Lako je biti gospodin kad pobjeđuješ, pobjedio si, nadjačao i sad glumiš manire.

Mile Stručnjak

pre preko 4 godine

I u pobedi i u porazu se vidi ko je gospodin...
Ć

Ćkomi

pre preko 4 godine

Burazeru on to nije uradio kad je pobedio ..nego posle vodeceg gola a vi ste imali vremena posle toga i pet da date.
m

miile

pre preko 4 godine

pa čovek je iz Austrije...Bečka škola
T

TzT

pre preko 4 godine

Godinama njihovi igraci slave i provociraju Sever.Godinama decenijama.Ja pamtim vise od 30 godina toga.
c

cirkus

pre preko 4 godine

toga je na obe strane bilo kolko oces i jako je lepo da iskusniji igraci reaguju i ukazuju novima da se tako nesto ne radi. Ne treba ni njima na tim sitnicama ne znam kolko zamerati, veliki je naboj u trenutku i odreaguju kako odreaguju, siguran sam da ubrzo shvate da je to glupo i banalno..
@

@cirkus

pre preko 4 godine

Bilo sa Zvezdine strane 1 u 10 godina.Tako da...
G

Gost1976

pre preko 4 godine

I koja neznalica će sada reći da je Dragovoć skup,Ivanić skup,Kataji skup... Ne to su sjajne investicije ,kao ljudi i kao fudbaleri,otplatili su se hiljadu puta,a uz njih će npr,mali Eraković postati igrač od 10 mil.eura,mali ima strašan duel,brzinu,još malo da poradi na pravovremenom pasu i biće top,ima 21 godinu,a uz ljude kao što su gore navedeni on ima od koga da uči i napreduje,sam video dosta govori ko hoće da vidi.
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Eraković je obična rupetina u odbrani Zvezde. Obično se takvi najviše eksponiraju.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Vazi, za koji gol je u poslednje vreme Cupa bio kriv? On da je u Partizanu do sada bi svaki dan pisali da ga jure Real, PSG i slicni a da Partizan odbija rukama i nogama pobude od 50+ miliona. Decko je vec sada bolji od bilo kog njihovog stopera.
D

DakaCz

pre preko 4 godine

Dragovic sem sto je igracina koja pleni autoritetom i znanjem,svako ko poznaje fudbal vidi i koliki je on gospodin u igrackom smislu.Realno ogromna privilegija je imati takvog igraca.Supersonicni avion za nasu ligu,komotno igrac jacih ekipa,od prvog do petog mesta liga petice.GOSPODIN DRAGO
G

GostLazar

pre preko 4 godine

Cupa je dobro sazreo fudbalski, igra dobro u vaznim utakmicama. Setite se prvog derbija i jucerasnjeg, nebo i zemlja. Ali ljudski ce sazreti posle ovog poteza, verujem da ga je naribao Dragovic posle meca.
R

RUMENIge

pre preko 4 godine

Ali kad se setim radovanja Nadja, Kezmana, Evertona....ispred Severa, Čupa je mala maca !
T

TzT

pre preko 4 godine

Nadj, Vujacic Budimir i srednji prsti ka Severu.Pa Macvan i Vujosrvic isto.

Kontraudar

pre preko 4 godine

Ohi, Čupa, proslava pogotka? Ponelo ih malo, ništa strašno. Šta sad treba ovde da se pišu budalaštine kako će neki imati problema u gradu, kao što je fudbaler (?!) Grujić izjavljivao? Ma daj, ljudi dali gol i slavili. Bruje su Kanga i Gobeljić za skidanje gaća ali ni njih ne treba prozivati, dovoljno su sami sebe obrukali.
@

@Kontraudar

pre preko 4 godine

Pa daj jos primera sem Gruje i Vijeire tada i sada?Nema ih.A partizanovih ima 300 primera.Ne izmisljaj.

Kontraudar

pre preko 4 godine

Nije Gruja primer lošeg ponašanja već lupetanja gluposti u izjavama. Primeri Kange i Gobeljića su sramota prvo za njih same kao ljudske osobe. A proslava gola ? Ništa strašno, šta da se cvećke sa Juga ili Severa ne uvrede zbog proslave?! Sve je to u redu dok ne pređe granicu pristojnosti (hvatanje za prepone ili skidanje gaća, da prostite:))
Z

Zvezda pre svega

pre preko 4 godine

Najbolji potez na utakmici mi je bio pomenuti detalj.Gospodski potez Kataia,Dragovića i Ivanića.Pokazali su da nisu samo veliki igrači... Bravo momci
D

DjulaMeshter

pre preko 4 godine

Gospoda!
g

gost111

pre preko 4 godine

Katai me bas prijatno iznenadio,svaka cast. Prvi su Ivanic i Katai vratili Ohija,a posle i Erakovica,cak ga je Katai klepio po glavi a Drgovic gurnuo. Svaka cast Ivanicu i posebno Kataiju,ovo se nije videlo na prenosu. Takodje Dragovicu,koji se posle izvinjavao. Pozdrav od Partizanovca.
G

Gost ali bukvalno

pre preko 4 godine

Razlika je u tome gde su isti ponikli. Od svih nabrojanih samo je Čupa ponikao u Zvezdi i zato i drugačije doživljava derbi. Ivanić, Katai, Dragović su ponikli van Zvezde.
H

Hermano7

pre preko 4 godine

Onaj nas Stulic i ovaj vas Erakovic. Potezi koji ukazuju samo jedno, DECA SU NEVASPITANA
G

Gost777

pre preko 4 godine

Do skoro su nas učili da onako slavlje igraca Radnickog je ok i normalno, a sada se ljute na zvezdine igrace koji nisu ucutkavali igrace već samo slavili... kompletno ludilo... Pa jel sme da se slavi ili ne? za sta se to tacno slavi?
m

milittao

pre preko 4 godine

razlike je u tome što je Štulić dobio crveni karton a Ohi i Eraković samo ćuške od Dragovića. Dragović jeste klasa za našu ligu,to sam pisao i kada je dolazio. Kao Krstajić kada je dolazio, mogao je peške da igra, tako i Dragović, naši ligu može igrati do 45e godine života pešice. Pa čak i onaj Dmitrović što bio u Čačku je bio klasa, dakle, iskusni naši štoperi što su igrali ozbiljne lige kod nas mogu da dominiraju do 45e godine života.
D

Dexiii

pre preko 4 godine

Bravo momci,nije samo Dragovic vec i Ivanic i Katai,tako treba da se ponasa svaki igrac Zvezde i da sugerise ovim mladjim na to.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Da li je moguće da u Srbiji može nešto normalno? Bravo i jedni i drugi!
X

XD

pre preko 4 godine

Kao prvo, obožavam Dragovića ali... Valjda su prvo odreagovali Katai i Mirko pa nije lepo da ovako pišete. Kao drugo, jako mi je drago što stariji reaguju na impulsivne reakcije klinaca i usmeravaju ih. Sa druge strane iskusni igrači prednjače u bezobrazlucima(u košarci Veličković, fudbalu Zdjelar, Mudtafa, Urošević.. pa Stanojević, Ilijev i drugi funkcioneri) tako da nije ni čudno onakvo jučerašnje ponašanje one dece nakon kraja prvog poluvremena ili ono što je uradio onaj mali sto igra za niš jer prosto niko ih nije provocirao. Ona glupost sa prošlog derbija Kange, Splavara i malog crnogorca je takođe bezobrazna iako je mustafa provocirao. Želim samo da napomenem još jedno. Juče je sever po ko zna koji put zloupotrebio ljude koji vole Zvezdu i fudbal. Kada sam shvatio koreografiju odmah sam spustio najlon. Mnogi kažu "pa šta što rusi to rade i ovi su nama to radili". Baš zbog toga bi mi trebali da razumemo ukrajince više nego bilo ko drugi(bez obzira što su bili sa hrvatima u oluji). Rusija je sebe stavila u rang Amerike po iživljavanju a moja apsolutna podrška je na strani svih onih koji ginu i pate zbog nečije politike. Moje iskreno izvinjenje za 30 sekundi učestvovanja u podršci agresije.

Sakur

pre preko 4 godine

Ovaj uporedjuje skidanje gaca i hvatanje za medjunozje pred klupom Partizana sa onim sto je uradio Stulic ahahaha jel realno ovo,da li je ikada neko od igraca Partizana radio ono sto su kanga i gobeljic radili?
B

BKS

pre preko 4 godine

Kako si ti sa severa mogao da vidiš koreografiju? Ne lupaj, majke ti! A koreografija uopste nije bila tema o kojoj ti pricas. Tako da, kad vec izigravas pametnjakovica, prvo se raspitaj na sta se odnosila ta koreografija

Sakur

pre preko 4 godine

Kako to da ne spomente kako je provocirao prvo rikarda kad urla na njega dok je ovaj okrenut ledjima ili kad popovica provocira dok ovaj namesta zivi zid ili to slucajno niste zapazili?
S

Statler

pre preko 4 godine

To je sve deo psihološke igre na terenu.
@

@Sakur

pre preko 4 godine

Drago je pokazao da je gospodin, i da respektuje rivala! Svako normalan to ceni...osim tebe... on je svojim potezom pokazao koja je razlika izmedju pravog sportsmena i tebe!
n

nebitanlik

pre preko 4 godine

Ponekad se pitam da li nas fudbal ovakav kakav je zasluzuje jednog Dragovica?
N

Ne izuvam se u gostima

pre preko 4 godine

Ne zaslužujemo n jednog, a ne "više njih" kako piše u tekstu :/
G

Gost12345

pre preko 4 godine

svaka čast za potez, kako Dragovića, tako i Kataija koji je i Ohija i Erakovića vratio nazad.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Veliki igrač, veliki čovek, Aleksandar Dragović. Poruka za Tvorza, kada već starosedeocima produžuješ ugovore maltene do kraja, budi mangup pa zadrži Dragovića DO KRAJA KARIJERE.
R

Rok masin

pre preko 4 godine

Katai ga je prvi povukao,mada mislim da je malo falilo da ga Ivanic ozbiljno odvali
D

Drvo

pre preko 4 godine

U stvari je prvo Ivanic sklonio Ohija, koji verovatno nije znao gde se nalazi, pa su Katai i Dragovic zajedno sklonili Erakovica kojeg je ponelo Ohijevo slavlje.
У

Уо

pre preko 4 godine

Браво Александре, људино. Момци поред тебе могу постати играчи само на овакав начин. На крају крајева, ово је фудбал, а не рат. Спорт, забава. Људи су купили карту и да дођу да вас гледају и треба показати поштовање, а не да их неко од актера вређа. Исто важи наравно и обрнуто, навијачи би требали такође показати нешто, бодрити свој клуб, поштовати противника, а не ломити инвентар, правити димне завесе и остало. А навијати што жешће и срчаније за свој клуб. Уживати. Е то би била најлепша слика. А ви што се вређате у коментарима буквално ни због чега, због спорта, требали бисте такође научити нешто из овог Драговићевог потеза. Јер већ напамет знамо да ће сада неки ''интелигентни'' Звездаш написати коментар типа ''Ово је разлика између вас и нас'' и онда креће лавина. Наравно, исто би било и да је обрнуто. Напамет већ знамо све, јер је интелектуално толико ниско и лако за претпоставити. Зато научите нешто. Ераковић ће сигурно научити, то је мали Драговићев допринос, а ово је мој.
P

Pizzi

pre preko 4 godine

Katai je prvi vratio i Ohija i cupavog.postovanje od grobara.i za borjana ispred tunela 👍
D

Djuradj

pre preko 4 godine

Nije ovde samo Dragovic postupio kako treba, vec i Katai. To je pravi viteski duh. Kapa dole. Kao navijac Partizana kazem. Isto tako, sa druge strane Stanojevic me je iznenadio. Evidentno je zeznuo eksperimentom zvanim stoper Miletic na desnom beku, i Natho koji pocinje kad se brani rezultat i treba mnogo trcanja. On jedva skrpi kondiciju za 60 min. kad se igra jednom u nedelju dana protiv bunkera, a ne sad, 3 dana posle Sparte i treba dosta trcanja. Ajde da je drugo poluvreme usao kad nam je Zvezda prepustila kontrolu, pa bi imao vise prostora i koristili bi njegovi pasovi. Prvo, kad igras defanizivno i na trcanje, a pocnes sa umornim Nathom, to je cist promasaj. Ukratko, ocito je Stanojevic zeznuo u selekciji i pripremi utakmice, ali iznenadio mi je sto je to otvoreno priznao i sam sebe oznacio kao krivca, cak i obrazlozio svoje greske. To se retko vidja u danasnje vreme kad se svi odricu krivice, kad im je kriv los teren, sunce, sudija, sneg, laseri, sreca, sve, samo da ne preuzmu krivicu. Nadam se da sledeci derbi bolje pripremiti.
M

Milionerr

pre preko 4 godine

Zato je on igrao u ligama petice i za reprezentaciju Austrije...a vecina igraca koji su sinoc bili na terenu neve videti dalje od Balkana
s

shulz

pre preko 4 godine

tu je i Katai!
D

Dexaman

pre preko 4 godine

Kao navijač Partizana zaista sam prijatno iznenađen reakcijom Dragovića... Svaka čast momku, kada bi ovakvih ljudi bilo više, naš fudbal bi mnogo lepše izgledao. Takođe, za nauk Erakovicu, kojem se može oprostiti zbog mladosti i Ohiju, jer je prvi put učesnik na derbiju...A neka nauče i drugi igrači Zvezde, da ne moraju nekog linčovati zbog greške ( kao što su hteli Štulica)...
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

Bravo za Dragovića, Bravo za Ivanića, Po 100 puta bravo za obojicu. Erakoviću ! Mlad si, i može da Ti se oprosti, ovo više nikad i ne pomišljaj da uradiš.,,,,, i nikad ne zaboravljaj : TI IGRAŠ U ZVEZDI, TI NOSIŠ ZVEZDIN DRES ! TAKO SE I PONAŠAJ. Sve najbolje u daljoj karijeri.
G

Gost2345

pre preko 4 godine

Ma nema šta, dečko je pravi profesionalac...nije on džabe godinama igrao na vrhunskom nivou i po ligama petice...Katai isto ispoštovao protivničke navijače i odgurnuo i Ohija i Erakovica...
z

ziRafa

pre preko 4 godine

Voli svoje, postuj tudje.Cist profesionalac, da se ugledaju na njega ovi mladi, da im bude autoritet.
G

Guest

pre preko 4 godine

Kakvi kraljevi Dragovic, Katai i Ivanic
G

Gosthahahaba

pre preko 4 godine

Zato sto zna da vodi i zato se tako ponasa.Da gube ne bi to radio manite me ovih fora
D

Duka10

pre preko 4 godine

Lepo je sto ste ovo napisali, da mladi ljudi vide i shvate, da mora da se postuje protivnik. Jer nema derbija ako nema jednih ili drugih. Veliki igrac je Dragovic, ali pre svega veliki covek. Svi treba da se ugledaju na njega i ostale svetle primere sa obe strane (czv i par). Das maksimum za svoj tim, ali postujes protivnika.