Komentari na vest
Vensane, mirno spavaj kad te i Lotar hvali
Goran Jovic
pre oko 2 meseca
Malo odbranu da popravi i top
TheStefanK
pre oko 2 meseca
Kompani da popravi odbranu sledece sezone i napada ligu sampiona
m
milan.gudovic
pre oko 2 meseca
Lotar Mateus je losa kopija velikog Radeta Bogdanovica.... jos mora da uci da bi mogao da poredi sa njim
Nikola Veljković
pre oko 2 meseca
Legenda, sjajan stručnjak i trener, sve najbolje
@
@@@@
pre oko 2 meseca
Lotare kada ćeš da vratiš prezime Marijani?
bojanfranjicvip@gmail.com
pre oko 2 meseca
kakav je ovaj mateus bio igrac secam se italija 90e
Dramaturg89
pre oko 2 meseca
Sudije su odradile svoje.
m
mrca9
pre oko 2 meseca
Zaista je lepo gledati bajern kako igra
Stefannnbgd
pre oko 2 meseca
Ma da od reci do reci objasnio sve,milina za gledanje Bayern vazda bio.
d
djordjerus
pre oko 2 meseca
Naravno da lepo prica o bajernu ka je nemac i jos analitičar svako hvali svoga konja a realno i bajern je bolji klub
r
rea
pre oko 2 meseca
Ne hvataš suštinu prijatelju, jer živiš u Srbiji i glasač si pretpostavljam koga. Baš naprotiv, ti kritikuješ svoje kada nešto nije kako treba, da bi bilo bolje, nije poenta da hvališ na sva zvona svoje - tada se desi ono što se Srbiji dešava na svakom životnom polju - ekonomskom, sportskom, naučnom... Mateus je konstantni kritičar sve što ima veze sa nemačkim fudbalom, apsolutno razložno poslednjih par godina i ovo je apsoltno pokazatelj da Kompani radi dobar posao, samo što mora da krene sa forsiranjem malo obaveznijeg fudbala, ne može se baš bez garda na top nivou.





.jpg.webp)


