Komentari na vest

Voša slavi rođendan: Novosađani traže povratak na pobednički kolosek i jure prvu pobedu nad TSC-om

G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ova ekipa ima poluigrače, i Đorđević radi odličan posao kakve tutubane ima. I džaba se lože da su treća-četvrta ekipa lige, kada im je tim prosek proseka
S

Slaninar

pre preko 4 godine

31 godinu stariji od blizanaca. Srećan rođendan ljubavi ma koliko god pokušavali svij ovih godina da nas destabilizuju ti ćeš opstati. I jednog dana će se sve ovo preokrenuti jer za sve jednom mora da se vrati.
G

Gost11

pre preko 4 godine

Bice 0:0
G

Gagi197

pre preko 4 godine

Sta je sa ovim Martom skoro svi klubovi slave rodjendane haha
S

Samo Vojvodina

pre preko 4 godine

Djordjevicu odlazi, nikad gori fudbal nismo igrali. Ovo je sramota!
P

Pobeda je resenje

pre preko 4 godine

Sta bi sa fudbalerom iz Ugande koji je bio na probi u Vojvodini jel potpisao ima li neko informacije?
V

Voša NS

pre preko 4 godine

U kafani Prolece pije spricere i ceka potpis ali za Mladost ili Indeks, talentovan je mnooogo medjutim imaamo igrace na toj poziciji!