Komentari na vest
Vučelić: Vratili smo proverenog igrača, sećamo se gola Steaui
B
Beli990
pre preko 4 godine
Koliko su ovi iz Partizana i Zvezde nesposobni da nadju novog igraca..pojacanja su nam igraci koji se dva tri puta vracaju u klub i po pravilu svaki put su sve losiji.Pogledajte sada koga su prodali i oni ce biti pojacanja za dve tri godine..
m
metalika moj dobar drugar
pre preko 4 godine
vecina njih su uvek bili losi nego su bili isforsirani da bi se prodali .Evo ti Pantic primer , sta je igrao u Partizanu pre nego je otisao ?? onda ni u madjarskoj ni u Cuki nije mogao da igra i sad kod nas starter
G
GostNezvani
pre preko 4 godine
Ako može Lola da prima platu (ne rekoše da li mu je zahvaljeno), može i Jevtović, svakako korisniji od njega. Neka je sa srećom i dovedite bar jednog fraj ofanzivnog centralnog
G
GOST 510
pre preko 4 godine
Nije on toliko loš kada pogledamo ko sve prima platu u PARTIZANU. U Turskoj je solidno odigrao. Za razliku od Zdjelara i Šćekića ume da odalami po lopti iz daljine jednom u 5 utakmica ali ipak on nije igrač koji pravi razliku. Jedan je od onih za koje čekaš da odu nadajući se da će ih zameniti neko bolji.
T
Taribo
pre preko 4 godine
Jedino se toga i secamo, a ako se malo bolje prisetimo onda znamo da taj sut i nije isao u okvir gola. Znaci vrhunac njegove karijere u pfcu je sut vrljoka koji se slucajno odbio u gol, za svaku preporuku nema sta...
D
Dragan Z.
pre preko 4 godine
Budzet za dovodjenje igraca je 0. Moze li dozivotni predsednik Partizana da objasni zasto? Da li je kaznio nekoga što je Vlahović poklonjen Fjorentini i menadzerima?
G
Gm..
pre preko 4 godine
kad ce Predrag Spasić pa da budemo kompletni?
D
Dzo Black
pre preko 4 godine
Jos da razjasnimo: ovio je zamena za Scekica, a gde je zamena za Sumu i Pantica?
A
Ajbo moji zemunci
pre preko 4 godine
Gol apsolutno slucajan, secamo se i Bate Borisova druze, ali top pojacanje, zna kako se osvaja titula, zna da pogine na terenu, igrac za rotaciju
1
12345
pre preko 4 godine
To Vucela majstoreee
m
misatumbas1984
pre preko 4 godine
secam se ja i bate borisova druze
D
Dzo Black
pre preko 4 godine
Dobar potez, ali pokazatelj da nemaju nikakav skauting da je uprava nesposobna u potpunosti zajedno sa nasim doticnim sportskim direktorom da imamo ne znam koliko para Ivica ne bi znao da sastavi dobar tim od golmana pa do napadaca...





.jpg.webp.webp)


