Komentari na vest

Vučelić: Vratili smo proverenog igrača, sećamo se gola Steaui

B

Beli990

pre preko 4 godine

Koliko su ovi iz Partizana i Zvezde nesposobni da nadju novog igraca..pojacanja su nam igraci koji se dva tri puta vracaju u klub i po pravilu svaki put su sve losiji.Pogledajte sada koga su prodali i oni ce biti pojacanja za dve tri godine..
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

vecina njih su uvek bili losi nego su bili isforsirani da bi se prodali .Evo ti Pantic primer , sta je igrao u Partizanu pre nego je otisao ?? onda ni u madjarskoj ni u Cuki nije mogao da igra i sad kod nas starter
G

GostNezvani

pre preko 4 godine

Ako može Lola da prima platu (ne rekoše da li mu je zahvaljeno), može i Jevtović, svakako korisniji od njega. Neka je sa srećom i dovedite bar jednog fraj ofanzivnog centralnog
G

GOST 510

pre preko 4 godine

Nije on toliko loš kada pogledamo ko sve prima platu u PARTIZANU. U Turskoj je solidno odigrao. Za razliku od Zdjelara i Šćekića ume da odalami po lopti iz daljine jednom u 5 utakmica ali ipak on nije igrač koji pravi razliku. Jedan je od onih za koje čekaš da odu nadajući se da će ih zameniti neko bolji.
T

Taribo

pre preko 4 godine

Jedino se toga i secamo, a ako se malo bolje prisetimo onda znamo da taj sut i nije isao u okvir gola. Znaci vrhunac njegove karijere u pfcu je sut vrljoka koji se slucajno odbio u gol, za svaku preporuku nema sta...
D

Dragan Z.

pre preko 4 godine

Budzet za dovodjenje igraca je 0. Moze li dozivotni predsednik Partizana da objasni zasto? Da li je kaznio nekoga što je Vlahović poklonjen Fjorentini i menadzerima?
G

Gm..

pre preko 4 godine

kad ce Predrag Spasić pa da budemo kompletni?
D

Dzo Black

pre preko 4 godine

Jos da razjasnimo: ovio je zamena za Scekica, a gde je zamena za Sumu i Pantica?
A

Ajbo moji zemunci

pre preko 4 godine

Gol apsolutno slucajan, secamo se i Bate Borisova druze, ali top pojacanje, zna kako se osvaja titula, zna da pogine na terenu, igrac za rotaciju
1

12345

pre preko 4 godine

To Vucela majstoreee
m

misatumbas1984

pre preko 4 godine

secam se ja i bate borisova druze
D

Dzo Black

pre preko 4 godine

Dobar potez, ali pokazatelj da nemaju nikakav skauting da je uprava nesposobna u potpunosti zajedno sa nasim doticnim sportskim direktorom da imamo ne znam koliko para Ivica ne bi znao da sastavi dobar tim od golmana pa do napadaca...