Komentari na vest

Zašto je Partizanu bitan čak i jedan remi sa Fajenordom...

9

91

pre preko 4 godine

Ovom utakmicom krece sunovrat partizana kako u evropi tako i u domacem prvenstvu, na kraju bar 7 bodova razlike u Zvezdinu korist, nikad u istoriji nije bilo da jedan tako tanak tim drzi prvo mesto do marta.
m

markosss

pre preko 4 godine

Samo sanjaj, ne skodi, ali budjenje ce da boli...
h

hyper mass

pre preko 4 godine

O kakvom bodu vi pričate?Parni valjak će da samelje ovu boraniju.
M

Mlin mleje

pre preko 4 godine

Vi ne mozete spartak i mladost da "smeljete" bez sudija i namestanja,a ne ovaj prosecni Fejnord. U Holandiji 3:0 za njih u Bg 1:1.
S

Sashki85

pre preko 4 godine

Samo jednu stvar da napomenem za grobare. Jeste zvezda je jedno vreme imala najviše penala dosuđenih za njih, al u 99% slučajeva taj penal nije pravio razliku za krajnji rezultat. Zvezda je u tim mečevima postizala po 3 4 gola. Kada toliko napadaš i daješ golove, normalno je I da bude penala. Al se zato kladim da ni jedan tim u evropi nije imao više penala od partizana kada se lomi rezultat i to od 85. do 90. minuta.
1

187

pre preko 4 godine

Seti se Indjije kolega. 2 komada su bila, i to kakva.
c

cirkus

pre preko 4 godine

Partizanu je potrebno da stanojevic, ivica i bulumenta iznad njih hitno napuste klub, dok jos nismo dospeli na sam rub ambisa, pre svega finansijski jelte.. Hvale ga sto je u borbi za titulu, pa danje imao tretman ko njegovi prethodnici bio bi 30 bodova iza zvezde. Jos ga neki genijalci pravdaju, dobro i igramo kakav tim imamo, pa garantujem da je ovaj tim (plate zbirno) najskuplji u istoriji kluba, doveo gomilu polovnjaka, rasterao najbolje igrace i sad su vazura i vucela krivi sto smo kanta od tima, a toliko skupih igraca dovedeno? Lepo je reko vuletic zaigrali smo tango udvoje sa zvezdom i na kraju necemo osvojiti titulu, kome to jos na osnovu prosle sezone nije jasno, svaka cast.
S

Savet

pre preko 4 godine

Prodajte kuću, stan, ženu, decu, kuče... Sve pare na keca, jos više para tačan rezultat 2-0.
G

Gost 034

pre preko 4 godine

Citiram odlomak iz ovog teksta: "Partizanu je potreban bar jedan remi sa klubom iz Roterdama kako bi sebi olakšao put kroz evropske kvalifikacije narednog leta. Prema sadašnjim pozicijama, crno-beli bi bili poslednji nosioci u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona i postoji teoretska mogućnost da povlašćeni status izgube do završetka sezone." Mozzart je već rešio pitanje šampiona za ovu sezonu. Dajte neka neko javi FSS i svim klubovima iz lige, pa da svi odemo na prevremeni odmor do sledeće sezone. Da se razumemo. Zvezdaš sam. Smatram da je Partizan veoma blizu naziva prvaka ove sezone i mislim da će to i biti, iako sam zvedaš, ali ona gospodo iz Mozzarta još uvek nije završena. Neću uopšte ulaziti u sporne odluke sudija na mečevima Partizana i Zvezde, neka se time bave neki koji su na višim pozicijama. Nisam fanatik u navijanju, prošao sam te godine, ipak mi je 42. Najiskrenije, mojoj Zvezdi, Partizanu, i svim klubovima iz naše zemlje želim uspeh u Evropi, jer je to za dobrobit našeg fudbala i sporta. Ubuduće želim, pre svega, poštenu borbu na našim terenima, jake fudbalske centre u Novom Sadu, Kragujevcu, Nišu, Kruševcu i drugim mestima, jer je to za dobrobit svih klubova i našeg fudbala. Želim da nas čelni ljudi naš dva najveća kluba ne brukaju svojim izjavama, da ne zagovaraju mržnju između "navijača" svojim izjavama i da im se sutradan obezbedi pošteno suđenje za kriminal. Oni bi trebalo da budu uzor drugim klubovima, što svakako sada nisu. Smatram da za uspeh, pre svega Zvezde, ali i Partizana ove godine u Evropi, nije zaslužne uprave ovih klubiva i da to nije produkt dobrog sistemskog rada, već da je za to u dobroj meri zaslužna sreća. Naravno, sreća u sportu je potrebna i jedna je od faktora uspeha, ona se zaslužuju zaslugama na terenu, ali, kao što rekoh, ovi uspesi (u okolnostima u kolim živimo realno jesu uspesi) nisu produkt sistemskog rada. Braćo Srbi, pre nego što počnete da "lupate" pluseve ili minuseve na moj komentar, dobro pročitajte šta ovde piše, svako slovo. Ako ovde ima bilo koje zle namere, ostrašćenosti ili vređanja, slobodno se otvorite i prosipajte po meni uvrede. Sportski pozdrav svima, čuvajte zdravlje i živeli! Biće bolje!
M

MOT

pre preko 4 godine

Apsolutno isti tekstovi su isli prosle godine u ovo vreme samo su gledali moguci protivnici Zvezde. Tada sam kao Partizanovac pisao isti komentar kao sto ga ti pises sad.
@

@ Mot

pre preko 4 godine

Verujem ti, ali prošle sezone Zvezda imala ozbiljnu bodovnu prednost, ove sezone Partizan samo 2 boda više, nije isto...
G

Gost978

pre preko 4 godine

Koliko maliciozan i naopak treba da budeš pa da uzimaš neke odlomke iz teksta kako bi opravdao sopstvene konstrukcije u glavi i lečio frustracije, a lepo su ljudi napisali na kraju sledeće: "Naravno, uslov svih uslova je, ipak, da Partizan osvoji titulu prvaka Srbije. A, dug put ga čeka do tog ostvarenja." Zar zaista nemaš šta pametnije da radiš u životu, nego da truješ sebe i druge sa glupostima? Sve dok je Partizan prvi na tabeli, valjda će pisati o tome. Kada Zvezda bude prva, a bila je 4 godine uzastopno skoro bez poraza, tada su pisali isto ovo za Zvezdu. Koliko ostrašćen treba biti da uopšte ne možeš sebe da sagledaš, već problem vidiš samo u drugoj strani? Prosto nije normalno čime se neki ljudi bave
H

Hesus Hill

pre preko 4 godine

Jasno nam je da si "neostrasceni zvezdas" (kaobajagi neostrascen) kljucne reci su "prema sadasnjim pozicijama" (u prvenstvima drzava) a mogao bi da procitas tekst do kraja gde pise: "Naravno, uslov svih uslova je, ipak, da Partizan osvoji titulu prvaka Srbije. A, dug put ga čeka do tog ostvarenja." Ono kao "dobar si covek,ali stvarno", hahaha "neostrascen",jel da javimo ostalim klubovima i FSS ko je prvak jel ? ? ? A da krenes ti na taj odmor ? Najbolje negde gde nema interneta,stvara ti nervozu...
H

Hannibal

pre preko 4 godine

Druze isli su tekstovi isti o zvezdi predhodnih godina ali si zaboravio da je zvezda imala po minimum 10 bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratioca posto nije svaki put bio partizan drugi....
4

49499494949494

pre preko 4 godine

Najverovatnije ce Rusi biti diskvalifikovani, tako da ce oba tima igrati kv za LS, citaj redovno.
_

_000932.3705edf250a4483ba2f86b5c06b6839b.1904

pre preko 4 godine

Napisao ti je teoretska mogucnost... Toliko...
G

Gostivojka

pre preko 4 godine

Ovo je najsmesnija a ujedno i najjadnija kradja u fudbalu. Zvezda im je to pokazala na derbiju.Dala im dva u prvom,mogla jos toliko.A drugom cuvala rezultat.Razlika u klasi i vise nego ocigledna
I

Igor78

pre preko 4 godine

Koliko godina imaš? Jedino ako imaš 8 godina, onda ne pamtiš istu situaciju, kada je Partizan razvalio Zvezdu u prolećnom derbiju, a Zvezda uzela titulu jer su joj svirali penale za prekršaje koji se nisu uopšte dogodili u 16m. Samo ovo pročitaj, ništa više, i onda mi reci da je tvoje ponašanje normalno: https://naslovi.net/2022-01-18/telegraf/zvezda-imala-najvise-penala-u-evropi-u-prethodne-3-godine-crveno-beli-ubedljivo-vode/29755954
G

Gostanko

pre preko 4 godine

Fejenord nije nista posebno. Gledao sam ga sada za vikend.Mucio se sa Groningenom, jedva 1:1. Doduse imali su u drugom poluvremenu sanse jer se Groningem povukao i cuvao reymuaktat.I to Fejenord sa tim najboljim strelcem bez kojeg dolaze.Holandska liga su ti Ajaks i PSV, ostali se redjaju.Slicno kao u Portugaliji gde su Porto,Sporting i Benfika. Braga odskace od ostalih polupanih timova.
Y

Ymern

pre preko 4 godine

Tako je, fejnord nije ništa posebno ali zato je partizan silan i nepobediv
G

Gostt111

pre preko 4 godine

Možda su se ljudi čuvali za ovu utakmicu da baš ovde pokidaju...
Ž

Živković

pre preko 4 godine

Ne razumem šta to znači "mučio se sa Groningemom"? Pojasni nam malo druže, pošto pratiš holandski fudbal. Je l' taj Groningen FK Trajal iz Kruševca (uz dužno poštovanje Trajalu i njegovim navijačima, mislim da je svima jasan kontekst poređenja ova dva kluba).

Katalonija

pre preko 4 godine

Ako staviš Sportig u isti rang sa Benfikom i Portom onda moraš i Fenjord sa Akjaksom i PSV-om... Oba tima su uzela jednu titulu u 20 godina, iako neosporno imaju istoriju... A Braga ti dodje nešto kao AZ, mada smo imali i Tvente sa Dućom...
b

bik

pre preko 4 godine

Nas fudbal je duboko kriminalizovan. Odavno vec nemamo predsednika Fss, pre toga nepismeni covek koji bukvalno ne zna da se potpise i sklopi prostu recenicu je bio predsednik Fss, 4 godine brutalne kradje za Zvezdu, a ove godine za Pattizan nenormalno navlacenje
G

Gostanko

pre preko 4 godine

Zvezda je svoje titule potvrdjivala u Evropi i videlo se da je najjaca u Srbiji kao sto je to i ove godine.Samo sto se ove godine otima za Partizan.
T

TzT

pre preko 4 godine

Zvezda potvrdjivala i u derbijima i u Evropi.Jedna detbi ligaska pobeda partizana za 5 sezona.
G

Gostei

pre preko 4 godine

pa feynord je jaci normalno je da pobedi ako uzmemo bod sa ovom ekipom da pevamo
G

Gost07

pre preko 4 godine

Ako izuzmemo utakmice sa Zvezdom Partizan u 24 kola ima 23 pobede i remi protiv Proletera u kom je Rikardo promasio penal Znaci Bukvalno sve utakmice van derbija su dobili osim te " nesrecne" protiv Proletera Primili su na 24 utakmice 5 golova od toga 2 autogola. Zaista evropski fudbal nikada nije doziveo ovakvu dominaciju jedne ekipe. Zato 3 prelazna roka nikoga prodali nisu.
G

Gostan

pre preko 4 godine

bitno da zvezda prodaje svake sezone hahaha bilo je ponuda za jovica i milovanovica ali samo 6 miliona
Л

Лукаку 98

pre preko 4 godine

А у групи ЛК просули 10 бодова од могућих 18..
G

Gost1234

pre preko 4 godine

Četiri vodine zaredo prvaci sa samo 4 poraza. Nezapamćeno u evropi. A koga su to uspeli prodati za to vreme.