(©Starsport)

Zdjelar: Propustili smo priliku u prvom delu

Vreme čitanja: 1min | sre. 07.04.21. | 20:23

„Drugo je pripalo njima“, konstatovao vezista Partizana

Što se tiče Superlige, za Partizan je zatvorena knjiga. Poraz u 164. večitom derbiju (1:0) ugasio je nade crno-belih da mogu da zakuvaju šampionsku trku.

Posle dobrog prvog poluvremena, Parni valjak je mnogo pao u drugom, kada je i primio gol koji je rešio utakmicu.

Posle onakvog prvog poluvremena, u kojem smo imali sve, propuštena je velika prilika za pobedom. Drugo poluvreme je pripalo njima, ali raduje me prvo, jer smo jako dobro ušli u utakmicu, diktirali sve, ali na kraju primili gol. To je fudbal, idemo dalje“, konstatovao je Saša Zdjelar, vezista Partizana.

Gol koji je postigla Zvezda je jedina razlika u igri dva tima, smatra Zdjelar.

U drugo poluvreme smo ušli malo slabije, ali takva je utakmica bila, mi smo bili bolji u prvom, oni u drugom. Bolji su samo za taj gol“, podvukao je Zdjelar.