Komentari na vest

Žiruovo majstorstvo bacilo Inter na kolena! Smete li borbe za "skudeto" sa Milanom? (VIDEO)

P

PopajFJ

pre preko 4 godine

Gile kolko si popio terapija nakon dolaska Vlaovica pa sad nakon ovog sinoc cuj toliko voli i prati svoj tim da ne zna kada igra derbi hahahaa vidi se da si ti Pjanic nista nikad neces da priznas
G

Glatki

pre preko 4 godine

Gile, Pjanic i ekipa na aparatima. Gile za pozdravili Tonali i Čalhanoglu.
1

101

pre preko 4 godine

Broz i Handa su krivi za prvi, a DeFraj i Handa za drugi. Handa pre dve godine bi odbranio obadva.
p

pablooo

pre preko 4 godine

sances je dečko završio sa fudbalom pre 6-7 godina,tada je trebalo da ode u penziju
1

101

pre preko 4 godine

Losija ekipa je bila losija i na terenu, losije su igrali, ali su pobedili. Ali to je fudbal.bolji ne pobedjuje uvek.

RossoneroVero

pre preko 4 godine

Giroud da Silva Nascimento Rozario de Lima van Basten da Thomas Riveira Puertas! Mag igrice!
E

Erector

pre preko 4 godine

U svakom porazu bude i nešto pozitivno. Evo da nije ovog poraza, nikada ne bismo znali koliko zapravo ima navijača Milana na ovom sajtu koji su do sada bespomoćno gledali sa strane uspjehe drugih ekipa, a sada su dočekali svojih 5 minuta za likovanje. Ajde, neka i vama malo radosti nakon toliko godina prosječnosti. Ostanite sa nama i komentarišite i dalje, sigurno ćete imati još ovakvih prilika. Čestitke na skudetu, osvojili ste ovom pobjedom, zar ne?
G

Glatki

pre preko 4 godine

Da, a ti pati.
G

Gosttt

pre preko 4 godine

Dobro je da znamo koliko vas ima jer ne propustate vesti o Milanu ili ne propustas? Jedan lik sa 10 nik toliko vas ima🤣
6

6 mart u junu

pre preko 4 godine

Otkad je Gile krenuo s ovom pričom žena, djeca? Nije me bilo tu neko vrijeme, vidim da spama s bajkom sin ide vani bla bla bla a sve da se sakrije da je tužan i sam
G

Gist

pre preko 4 godine

Mnogo kritika mozda i opravdanih ide na racun inzagija, i jeste on direktan krivac za vecerasnji poraz, samo treba uzeti u obzir da u narednih desetak dana dolaze roma, liverpul i napoli, to je jedini razlog inzagijevih ranih izmena zbog kojih smo izgubili derbi, ova ekipa jeste jaka, verovatno ce odbraniti skudeto, ali ova ekipa je jako limitirana, mi nemamo kvalitetne rezerve a to se veceras itekako pokazalo, barela nece igrati protiv liverpula, eto vec ogromnog problema koga da stavis, vidal, vesino, galjardini ne zna se ko je od koga gori, dzeko je dao vec sad, vise golova nego sto se ocekivalo, sancez je imao par dobrih partija, ali je i vise nego jasno da su ti igraci proslost, a da ovoj ekipi treba remont pre svega u vezi i napadu, kako bi se odrzala dominacija u italiji,mozda treba ligu sampiona i kup odigrati dostojno renomeu kluba a ipak svesno dici ruke od toga i svu snagu skoncentrisati, uloziti na skudeto ipak je on naj bitniji, jednostavno ova ekipa nema sirinu da igra na tri fronta
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

szvsrno me dramora
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Sta kazes buraz, dosta je Gile, uzludno je sad pisati, nema smisla, bitno je ovo drugo a to je da ce veceras mirno svi da spavaju, pa makar to bilo i samo na jednu noc vec A vec sutra krecu nove brige oko milan, aj zivi mi bili, sta kaze brat dole spavCe mirno veceras, znaci do sad je imao kosmare :) AJ LAKU NOC DOCEKA STE I VI DA MIRNO SPAVATE NA JEDNO VECE AHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

Katalonija

pre preko 4 godine

Jel uspeo neko da nadje De Fraja posle meča ili i dalje luta po Milanu?
L

Ligurija

pre preko 4 godine

Poslednji put je vidjen u nekom kanalu, pokusava se popeti ali mu motorika bas ne radi posle lomljenja kicme od strane Zirua...
l

linoleum

pre preko 4 godine

ne verujem da nas lazetic ne odigra ni 15 min, uzas
P

Pjer

pre preko 4 godine

Kad god uvedu onog krljaca Vidala da cuvaju rezultat ja im zelim da svaki put izgube,nije kriv za golove ali lik je tolika neznalica i cepac da mi nije jasno kako je opajao od Bajerna,Juventusa pa sada ovde...meni je muka kad ga vidim da ulazi u igru...
T

Talijaan

pre preko 4 godine

Ljudi gledam DAZN prenos, posle utakmice analiza pa ukljucenje sa stadiona. Proslo skoro sat vremena od zavrsetka. De Fraj se jos uvek vrti po travi... ne znaju gde mu se vade baterije.
N

Nema predaje...

pre preko 4 godine

Inter ce nakraju biti prvak,ali liga je očajna....
g

grty

pre preko 4 godine

Ajde bre ne lupaj i nemoj gledati ako je ocajna. Toliko komentara i toliko ljudi glea ligu a ti treba da nam dodjes i kazes da je liga ocajna. Idi gledaj onda premijer ligu posto je ona najbolja za vas klince koji ne razumete sustinu fudbala
G

Gile interist

pre preko 4 godine

Mene sramota.
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Odlicno kapiram da te sramota, i treba da te bude sramota
N

Nema predaje....

pre preko 4 godine

Auuu,koliki su pjanić i gile lazovi,a misle da im vjerujemo,da nisu gledali..koji karakteri....
G

Gost83

pre preko 4 godine

Sada su jasno pokazali da je to jedna osoba sa dva naloga. Tj. Sada je jasno pokazao*
F

Fjodor

pre preko 4 godine

A još više laže pjanke....hahaha...
1

1897

pre preko 4 godine

Nije problem sto gile laže, nego sto misli da mu mi vjerujemo.. hahaha...
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Ti si totalno ne bitan lik koj nema ni kuceta ni maceta oko sebe, niti ce imati, tebi je utakmica sve u zivotu sto imas, ti ces nekom da kazes da laze, a nemas ni nik, koji si ti slepac iz rupe koji se ovde pojavi jednom u godinu dana sa izmenjenim nikom AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
D

Drvo

pre preko 4 godine

Kako ruzni dresovi Milana.
G

Gost357

pre preko 4 godine

Inter ima tezak raspored zato je mozda inzagi izveo rano igrace ali podcenio je milan. Svo vreme je pokazivao da moze da ugrozi gol. I ono sto je pokazao inter je da nema bas tako veliku dubinu. Bez perisica i calhanoglua su izgubili vezni red. A napad im je bio skroz zaustavljen od samog pocetka. Lautaro ne lici na sebe kao da nije ni igrao a dzeko se samo tukao i gurao ni jednu akciju nisu napravili. Imali su par dobrih prilika ali sve preko perisica ili preko onog desnog beka. Ovi sa klupe su nacisto potopili igru.
G

Gist

pre preko 4 godine

Ovi sa klupe su toliko losi ne da ne mogu da preokrenu igru na bolje, nego ne mogu ni da zadrze steceno, to je ozbiljan problem, koji je primetan vec jako dugo, kao navijac intera nadam se eliminaciji od liverpula, jer bi nam to sasvim izvesno donelo skudeto, a na leto mora doci do ozbiljnije igracke promene, vidal, vesino, galjardini, hvala dzeki za pregrst golova ali i on i sancez su mnogo vise za penziju nego za inter, kolarov, dambrozio svima njima se treba zahvaliti, u suprotnom ova ekipa koja ima jako dobar potencijal mogla bi da padne, videli smo to vec jednom, samo sto je ta bila ne uporedivo jaca, verujem da su u interu toga svesni, a da marota i ostali celni ljudi tima, vec sada imaju plan za leto, naj bitnije je odbraniti skudeto kako bi se uspostavila dominacija, a inter je i pored poraza i dalje u pol poziciji
R

Ragdar

pre preko 4 godine

Nisam navijac ni Intera ni Milana ali realno derbi mora da se odgleda, Inter je sam sebe unistio tjs povukao se kad ne treba, Milan sa druge strane cim je usao onaj mali Dijaz odmah druga ekipa bas odlicna izmena ali celu utakmicu gledam i nerviram se oko Zirua lik 70 min samo kuka i gestikulira ka svojim saigracima i prvi put kad je krenuo presing na igraca i to na polovini terena- odmah gol, posle i ono majstorstvo i eto okrenuo covek utakmicu za 5 min, ja da sam bio Pioli izbacio bih ga u 65min hahahah eto sta ti je fudbal.
G

Gost357

pre preko 4 godine

I ja isto vec na poluvremenu bi ga ostavio u svlacionici. Ali zato mi i nismo treneri.😉
b

bogi55

pre preko 4 godine

svaka cast Milanu na pobedi, ali cinjenica je da je Inter nastavio da igra kao sto je u prvom poluvremenu, Inter bi dobio sa 2,3 razlike. I pored ovog poraza, Inter ce se prosetati do titule, jer Milan ne zna da igra protiv slabijih, a Napoli je vec prethodnih mesec i po u kanalu
G

Gost357

pre preko 4 godine

Videcemo vec za nedelju dana dal je napoli u kanalu.
C

Crvenocrni

pre preko 4 godine

ŽIRU doktore fudbalskih nauka volim te!!!
G

Gostgostrossonero

pre preko 4 godine

ideemoooo
Ž

ŽIRO

pre preko 4 godine

gde si pošao stiven de fraju?
M

Maldiniii

pre preko 4 godine

šta će nam pojačanja kad manji tim iz milana tzv. lidera lige zveknemo bez 5 standardnih prvotimaca? ne dao im bog da milan sezonu odigra bez povreda,ostali bi 20 bodovaa iza svi
b

bosko2020

pre preko 4 godine

Jos je Ziru tata mata za mnoge napadace,samo sto se forsira Ibra
Y

Yamahoo

pre preko 4 godine

Gile jel ti dosla struja? BuhahahahhahaH

Inter

pre preko 4 godine

Svaka cast Milanu na pobedi. Inter bolji tim danas, mnogo vise sansi, ali pristup u drugom poluvremenu katastrofalan, Milan je to iskoristio, imao dobra 3 minuta, 2 sanse, 2 gola i to je to, pobeda. Pored te dve sanse Milan je imao jos onu sansu Tonalija i to je to od njih veceras. Na kraju golovi se racunaju, dzabe sanse, dzabe kontrola utakmice, na kraju je rezultat bitan, a tu je Milan veceras bio bolji i jos jednom cestitke.
F

Figoster

pre preko 4 godine

Kao i gile i pjanic nisu gledali utakmicu pricaj mi pricu,sramota ih da kazu da su gledali
A

Aldin Trećo

pre preko 4 godine

Inter, Gile i pjanić su isti lik sa tri nicka, odnosno Gile očajni piše sa tri nicka
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Sta reci nisam nisam zapazio, mislio sam da je u 20:45 utakmica, spremao se sad da gledam u 20:45, kad udjem na livescore da vidim sastave ekipa i vidim oni vec odigrali. mali me bacio u rebus doneo 8 piva pustio muziku kaze aj da popijemo ovo, reko ajde dok ne pocne utakmica, sta da radim nisam puno ni propustio vidim, ovo mi se prvi put desilo da nisam znao kad je utakmica, sad bas pricam zeni reko ovo mi se prvi put desilo, kaze i bolje sto nisi gledao kad sam rekao rezultat koji sam video na livescore bolje zsko kaza sto nisi gledao, sve u svemu nek mi je ziv ovaj moji mali ljubi ga čale 19 godina ovaj mesec napunio nije ni on vise mali, on mi vredi vise od derbija za bez broj milijardu puta, neka sam mu ispunio zelju da popijemo nije nam prvi put ni zadnji hvala Bogu, cestitam milanu i FORZA INTER !
A

Ahahahahhjahah

pre preko 4 godine

BUAHAHAHAHAHHA HAHAHAHAHAHAHAHAH
G

Gos121

pre preko 4 godine

Koliko si ti druže nepismen to je strašno
a

arroyo

pre preko 4 godine

gde si brate Si pozdravlja te vu-ći-ći nadam se da ti se od isparenja istopljene plastike nije mnogo slosilo
A

Aaaaaaaa ...

pre preko 4 godine

Vidim, nije te ni taklo to pivo. 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂
g

grgr

pre preko 4 godine

Eto posteno, mnogi ti ne veruju a verujem ti da nisi gledao mada steta jer kad prodje vreme odredjeno pa se budemo secali za 10 godina svih derbija. A bolje za tebe da se ne nerviras. Isto nisam drugo poluvreme gledao kad sam video da Inter vodi da se ne nerviram a Milanista sam. Kad sam ipak ukljucio i video da je Milan preokrenuo nisam verovao. Evo korektan komentar od tebe, znas da je ovo navijanje i peckanje i da niko nema nista licno protiv nikog a nemamo ni protiv Intera nista jer da njega nema nema ni Milana ovakvog i obrnuto. Svi znamo i oni koji nisu navijaci ni jednog Milanskog velikana, da se najveci derbi na svetu igra bas u Milanu i da su Inter i Milan ako ne najveci onda medju najvecim na svetu. Pobeda je Milana danas, i to jeste uspeh kao i sto su uopste sa ovim igrackim kadrom konkurentni za titulu, ali Inter ima bolje igrace i veliki je favorit za titulu to se mora priznati. Ali mi i dalje navijamo i nadamo se Milanu, a radujemo se ovoliko jer je i Inter ali Milan dosta duze bio u bunaru, bez para, bankrotiran i sada nije pre pocetka i ove i prosle godine bio medju favoritima ni za LS a kamoli za borbu za skudeto. Ali borimo se sa komsijama i to je i bolje nego da se borimo sa Juventusom. Borbe ce biti Forza Milan sempre campione
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

@Aaaaaaaa. ne nije, cetiri komada ne moze da me takne. mali je zapalio u grad a ja sam bio do pizzerie preko puta mene uzeo jos pet komada sad cu da popijem to i palim na spavanje buraz, malo je to brate naravno uzmes neku poglogu i lagano pijes, neki načaos, cips, neke grickalice i picis lagano, ciken nugets ide ekstra uz vopi, jednom u mesec dana sto da ne, ali mali nesto bas forsira u zadnje vreme, a ja ih pustim brate kao da sam im.ortak zato me i vole do milog boga, slikaju me ovo ono pokazuju me svi misle da sam i brat, ne moze meni ni 10 piva nista, ja pijem pola litara Chivasa ili Jegermeistera i u sedam ujutru prvi ustajem
D

Druze

pre preko 4 godine

Cepni jos koje pivo da mozes da zaspis, znamo da ti Giroud veceras budi uspomenu na Shevchenka :)
G

Gile_nema_nikoga

pre preko 4 godine

Hahahahaha ti nisi imao curu a ne da imaš ženu i dijete
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

@Druze, moze dogovoreno, neka on samo budi veceras uspomene tebi i ostalima, ali Inter pise dvadeseti SKUDETO na kraju sezone onaj za drugu ZVEZDICU NA DRESU ! evo ja odo da spavam, a ti budi srecan veceras slavi do ujutru ovu pobedu laku noc :D
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

@Gile_nema_nikoga, alo klosaru, cetvro dece nastarjije 22 godine sad ce da napuni ovaj mesec cerka. sin 19, sin 17 i cerka 7 godina, te izd_kam sem_nce ti po_no, deda bato unuku od dve godine, a sa cime se ti dicis klosaru ? umreces bez case vode pod stare dane, 40 godina imas a nemas ni kuceta ni maceta, dodji da pu_is Giletov ku..c da bubeds kao ja familijaran i uspesan u tom pogledu Znam ja ko je napisao ovaj komentar onaj sto mu je nik holadski klub klosaru raspali AHAHAHAHAHAHAHAHHAHA
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

@Gile_nema_nikoga, pravi cika Gile tamo po Bosni neke blizacne po zelji. nego da me posle tv_ja ma_a ne tuzi za elemente BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
k

kukukuku

pre preko 4 godine

Gile , oPIO te Giroud svojom magijom veceras :)))))
G

Gile_nema_nikoga

pre preko 4 godine

@Gilence baš si se uzrujao zbog mog komentara, pa si mi dva puta odgovorio? Mora da sam u pravu
G

Gost1111

pre preko 4 godine

Napoli osvaja,imao je minus fazu mesec dana,povrede,korona,afrika... Sad se polako vracaju u formu
O

Oleg

pre preko 4 godine

Voleo bi vise nego ista
g

ggfg

pre preko 4 godine

Navijac sam Milana i ako ne moze Milan koji se vraca iz mrtvih onda bi voleo da osvoji Napoli. Ali tesko da ce i Milan i Napoli na kraju kolimo dugo je cekao Inter da bi prosle godine uspeo. Bilo ko da osvoji drago mi je samo da nije Juventus iskreno, jer on je unistio Seriu A sa svojih skoro 10 godina gde su ostali klubovi nekada mocne lige patili i propadali
F

Forza

pre preko 4 godine

Pokazalo se da novac u fudbal jeste bitan ali nije presudan Inter nije nikakav tim konačno Maldini zna svoj posao i ostvaruje se sto je sebi zacrtao.Bez tri standardna igrača duplo manji budzet i da pobijedite inter je veliki uspjeh ovog tima koji ima veliku perspektivu.Maldini je čovek koji zna fudbal i zna da pobjedjuje.

Inter

pre preko 4 godine

Forza@ o kakvom ti budzetu Intera pricas? Pa klub se samofinansira od letos, Kinezi imaju zabranu ulaganja, a i sami su u krizi.
P

Pjanic sa tri zuta

pre preko 4 godine

Maldini koji za ceo zimski prelazni rok nije doveo nijednog igraca a ne zna se gde im vise skripi. O cemu ti pricas, zeko?
g

gfrgr

pre preko 4 godine

Dobro su te pitali ovi Internisti kako mozes da padas na novinarske patke da je Maldini sve dobro uradio? On dovodi Mesijasa, Salmakersa, Zirua, Mandzukica, Kalulua itd... To skoro nepoznati igraci ili veterani nepotrebljivi i sta se desava pocinju da igraju. To je zasluga samo ovog jadnog Piolija, koji je stalno dobijao otkaze i dolazio kao prelazno resenje pa sada ne sme ni da trazi pojacanje nego samo vice dobri su ovi sto imam, i kad mu ne dovede kao sada nikog on kaze pa imamo Ok tim. Pogledaj Mirunja stalno trazi i trazi ili neko drugi Konte kome kad su prodali dva najbolja igraca nije hteo vise da sedi na klupi. Maldini mozda i ne moze bolje jer nema sredstva ne dobija, mada mnogi tvrode da Milan ima nekog boljeg direktora imao bi i bolje igrace i bio konkuretniji
T

TronX

pre preko 4 godine

Ne bih se slozio, menadzment gleda na duge staze, jedva su sklopili reprogram sa UEFOM da ih ne izbaci, sad mogu oni pljusnuti 150m na transfere ali moras zaraditi pare i dozvoljeni minus je 30m. Gledajuci kroz istoriju trenere i koje igrace su dovodili u Legrotalje, Yepes, Palleta...sve istroseni igraci i goli prosjek, ovaj trener bar ima muda da staci klince Kalulu, Gabbia...Cilj je bildanje sponozora i ucestvovanje u LS par narednih godina.
P

PL

pre preko 4 godine

Brale ovaj Italijanski fudbal danas isti nivo Holandske lige od ono pre 20.god kad su igrali Kezman i Van Hojdonk….
P

Provereno

pre preko 4 godine

Nas covek iz Cacka Zikica Rulovic, pod laznim francuskim imenom i prezimenom Olivije Ziru.
S

Sempre Ac Milan

pre preko 4 godine

Lepo će da se spava ove noći iako je inter i dalje prvi favorit za skudeto.Forza Milan!!!
a

arroyo

pre preko 4 godine

sad nek osvoje titulu ako ih nije sramota :P
p

pazzainter

pre preko 4 godine

Krenuli smo jako, posle smo stali. Sve u svemu, bravo za Milan
R

Ross

pre preko 4 godine

Ali koliko mi je drago što je Milan doveo ovog golmana umesto Donarume. Zamislite ono natezanje hoće kaki neće kaki sa sve Rajolom, a ti sada dovedeš bar duplo boljeg igrača. Koja majstorija od transfera.
R

RealNo1

pre preko 4 godine

Zasluzena pobjeda Milana. Inter odlicno prvo poluvrijeme, drugo se samo branili.
P

Pjanic sa tri zuta

pre preko 4 godine

Vidim, neki me prozivaju, kazu da imam malo obraza ne bih se javljao sest meseci. Bas obrnuto. Ja sam tu i kad se gubi. A navijaci Milana, danas u najavi tekme nema ih nigde, sad izasli iz rupa da slave vrhunac sezone a to je pobeda nad Interom. To je sto se tice navijaca. Utakmicu nisam gledao, nije bio neki dobar stream ali cim je Milan pobedio, bio je bolji (to je moja logika uvek). Jedan razlog je kukavicka igra Inzagija, druga dobra igra Milana. P.S. Jel moze neko da mi objasni sta znaci naziv teksta? Ne zezam se, nista mi nije jasno, valjda se ovi ovde frljaju sa padezi.
Y

Yamahoo

pre preko 4 godine

Da ti nije nestalo struje mozda prika,nemoj mi te price navavljujes pobedu intera danima a vamo nisi gledao,lazes samog sebe,boli te znam,bolece te tek
P

Pjanic sa tri zuta

pre preko 4 godine

@Yamahoo Ojha, pa gde si ti lazove? Opet lazes. Nadji jedan moj komentar gde najavljujem bilo sta. Tuzno je kad je sve u tvom zivotu laz...
G

Gile Interista

pre preko 4 godine

Da li je moguce a ja sad de spremao da gledam ovaj mec u 20:45 i sad udjem na livescore da vidim koji sastav ce da igra i vidim oni vec odigrali
G

Gost0007

pre preko 4 godine

Odgledaj reprizu meca, mozda ovog puta pobedite.
F

Fossa del Leoni

pre preko 4 godine

Ko bi rekao da će posle 1 Pol biti preokret . Posle onakve igre . Generalno Inter je sam sebe pobedio . Sa Milanom se nikad ne zna , al da igraju protiv jačih od sebe to znaju , to si i dokazali tokom sezone . Ulaskom Dijaza postali su ofanzivniji i to je donelo preokret . Ovim porazom Inter je napravio uslugu i Milanu ali i Napoliju ,trka se nastavlja u troje . Forza Milan
M

Montolivo

pre preko 4 godine

Zna se ko je glavni u Milanu
H

HahahajBA

pre preko 4 godine

Puno mi srce posle pobede. Šteta za sve povrede Milanovih igrača ove 2 sezone. Pioli, kao i S. Inzagi rade dobar posao .
Y

Yala

pre preko 4 godine

Jeste Milan uzeo 3 boda, ali to je smiješna ekipa iskreno ! Ako budu četvrti to im je vrh ! Tim koji gubi od specije ne može uzeti ligu !
H

Hrvoje

pre preko 4 godine

Inzagi jako loš, izmene katastrofa, niti se brani, niti napada.,ovaj rezultat odgovara samo Juventusu.
M

Maarka

pre preko 4 godine

Svaka cast na borbi, Inter je bolja ekipa al veceras su momci poginuli na terenu pogotov u drugom poluvremenu! Zirua klasa kad treba najvise zabija! Forzza Milan
j

ja psv !

pre preko 4 godine

Milan je uvijek Bio Klasa za ovu Kinesku plastiku
1

101

pre preko 4 godine

Zasluzena pobeda:):):)
1

101

pre preko 4 godine

Zasluzena pobeda:):):)
P

Pjanic sa tri zuta

pre preko 4 godine

@ja psv! Ti ne navijas za juventus. Ti navijas za svih 19 klubova u Kalcu a da nisu Inter. Koji si ti gubitnik...
E

Erector

pre preko 4 godine

Čestitke Milanu na zasluženoj pobjedi. Poraz malo na duši igrača koji se totalno opustili prije vremena i pokušali sačuvati pobjedu cijelo poluvrijeme kao da igraju sa Đenovom, malo na dušu Hande koji je mogao bolje reagovati kod drugog gola, a najviše Inzagija koji kod vodstva Milana ubacuje Vesina i Darmiana da pojača napad !??? Totalno ludilo, dobra tekma inače, puna naboja, biće zaniljivo do kraja.
G

Gost 777

pre preko 4 godine

Hahaha pa neka uđe u letopis: U sezoni 2021/2 u domaćem prvenstvu Inter, često opisivan kao duplo bolja ekipa od Milana, nije postigao protiv te duplo lošije ekipe NI JEDAN GOL IZ IGRE, već u prvom susretu iz penala (svirana su im 2) a u drugom susretu iz kornera. A taj kilavi Milan ima dao 3 gola, u prvom susretu iz prekida, u drugom 2 iz igre. Pa ako ovako igraju protiv Milana, šta će Liverpul da im poradi. Toliko.
P

Pjanic sa tri zuta

pre preko 4 godine

Hahahahaha...odem na b92 i vidim da si i tamo ostavio identican komentar, copy paste. Idi sad na Informer ili Kurir, cekaju tvoj letopis. Hahahahahaha al ti patis.
G

Gost 777

pre preko 4 godine

Mislim da od nas dvojice ti si taj koji pati. A drugo, Edison kopirao Tesline pronalaske a ti se uzbuđuješ zbog kopiranja komentara. A realno, jesam ubo poentu, šta je tu je.
G

Giggs

pre preko 4 godine

Zbog igraca kao što je on se voli i gleda fudbal. Kakav prijem, kakav okret. I koliko sjajnih poteza tokom karijere. Da znaju ljudi koji misle da ako ne trcis brzo, da nisi dobar igrac. Od brzine je jedino bitno da imas brzinu razmišljanja
M

Milan jedini u Milanu

pre preko 4 godine

Ahaha ni sudija ni savez ne mogu da izguraju sintere, topi se plastika Kineska.... U prvoj utakmici brutalna kradja i izvuku nereseno, danas nisu mogli protiv boljeg tima. Nek uzmu titulu ako nije sramota i njih i savez sve zivo kad se vidi u derbijima gde su oni i to kao domacini a gde je MILAN sa pola tima van i bez pojacanja, sa decom i "veteranima". Ako uzmu titulu obecanu Kinezima, istina ce ziveti a istinu je video ceo svet vecderas ovo deranje i dominaciju ROSOnera!!! MILAN SEMPRE CAMPIONE GRANDE

Inter

pre preko 4 godine

Au decko kakvu si ti dominaciju Milana veceras video? Milan jeste pobedio, ali iskoristio je ta 3 minuta, 2 sanse, dao 2 gola i to je to. Ostvarili su pobedu, ali su realno bili losiji tim na terenu i ovu utakmicu, kao i onu prvu, gde su bili bolji samo poslednjih 10 minuta. Nerealnost je postala sastavni deo Milanovih navijaca u poslednje dve godine. Da je neki igrac Intera pokupio igraca Milana kao sto je Ziru pokupio Aleksisa kod prvog gola, ovde bi bila hajka kako je sudija pogurao Inter. Zaboravljas da isti penal koji je sviran Juventusu protiv Intera nije sudjen Romi protiv Milana u poslednjim minutima meca, tako da se vidi ovde kako savez gura Inter.
n

nako ovako

pre preko 4 godine

#Inter@Cuj ovog sta napisa, zar je moguce da ovako ljudi nemaju trunku realnosti. Nije sviran penal Romi koji nije ni bio ali ok i da je bio sta bi promenilo kad ih je Milan razvalio? To poredis kao pomoc sudija. A sto ne kazes onu bruku protiv Specije i Napolija nikada vidjenu do tada kako su rekli ni u mnajim ligama, pa stvarno onda savez gura Milan po tome se vidi
L

La beneamata

pre preko 4 godine

Komplexi su neizlecivi

Joco Inter

pre preko 4 godine

Ko odluči da se brani nakon 1:0 kao pi**a, i zaslužuje poraz. Bez udarca u okvir gola u drugom poluvremenu protiv realno dosta slabijeg protivnika. Poraz Inzagija.. I dodao bih samo, koliko je iritantan onaj T. Hernandez, au, skorije nisam video igrača koji toliko iritira svojim ponašanjem na terenu, na stranu njegovo igračko umeće.. Baš je ljigav..
G

Gost0007

pre preko 4 godine

Barela je gori.
G

Gost357

pre preko 4 godine

Vala u milanu ima jedan iritantan a u interu njih vise prvo skrinjar onda barela a o vidalu da ne govorim.
G

Gosti

pre preko 4 godine

Kukavicka igra Intera u drugom poluvremenu, Barela lezao bar 5 minuta, top igrac ali ima problem u pristupu, kao i Ernandez, ne bi mogli ni jedan ni drugi da igraju u Engleskoj. Niste odavno pomenuli prokletstvo Pipove devetke hehe :D ajmo tuzna braca kme kme
G

Gost357

pre preko 4 godine

E da dobro se seti. Hehehe
G

Gost 1234

pre preko 4 godine

Čekamo ekspertizu Gilenceta i Pjanića s 23 žuta. Realno da imaju obraza sakrili bi se u rupu jedno 6 mjeseci.
J

Junker

pre preko 4 godine

Svaka cast Milanu za ovo, ali uzima Inter titulu sa 5-7 razlike. Sledece sezone moze Seria A da bude bas zanimljiva, Juve ce biti jak, Inter je poslozio sve kako treba i to ce biti borba na nivou Siti i Liverpul kad su imali 98 i 97 bodova.
G

Gost292

pre preko 4 godine

Inter mozda uzme sad skudeto i to im je to, moraju u remont da idu, Dzeko 36 godina, Handanovic 38, Sancez, Perisic, Vidal, to su sve isluzeni veterani. A Milanu kostur ekipe pun igraca sa 22-26 godina, osim Ibre i Zirua bukvalno 15 igraca im je u tom uzrastu. Milan i Juve se kidaju narednih godina a Inter sta uradi ove sezone to im je.
E

Erector

pre preko 4 godine

A Bastoni,Škrinijar, Barela, Brozović, Lautaro, Damfris, Čalha? Mogu li oni još par sezona? Ako ne pratiš, Inter doveo Gosensa lijevo, Onanu na gol, vjerovatno Skamaku i Fratesija na ljeto, to nije dobar tim?
G

Gost292

pre preko 4 godine

Odlican je i taj tim Intera ali veci potencijal ima Milanov kostur. Teo je vec u top 3 leva beka u Evropi, a ostali ce tek dostici vrhunac. Tonali ima 21 god a sa sigurnoscu se moze reci da ce narednih 10 god sa Barelom drzati vezni red Italije, Leao ima 22, Brahim Diaz 22, Tomori(koji je vec fenomenalan) ima 24.. Da ne spominjem Kesija koji ce nazalost 99% otici na leto ali tu su i Benaser 24 god, Kalabrija 25, Salemakers 22, Menjan 26, itd itd..Svi ti igraci su vec sad nosioci igre, nisu vodonose. Samo jos jedan mladji spic i igrace se Liga sampiona narednih 10 god redovno na San Siru

Inter

pre preko 4 godine

Gost292@ Po najavama svih italijanskih transfer strucnjaka Skamaka bi trebao da dodje u Inter na leto, tako da je to jedna nova mlada opcija za napad. Onana je vec potpisao za Inter, tako da ce Inter imati dva vrhunska golmana, Handa polako moze da prepusti ulogu prvog golmana validnoj zameni. Perisic verovatno odlazi, Gosens je vec stigao na tu poziciju. Treba li da ti objasnim sta Gosens predstavlja na levoj full-back poziciji. Od Vidala svakako nije ni bilo neke vajde, verovatno ce Fratezi doci kao pojacanje na sredini terena. Zaboravljas da taj Juventus pre treba celokupan remont. Dva najbolja igraca su im Dibala (istice mu ugovor na kraju sezone) i Kijeza koji je cesto povredjen. Dosao je sada vrhunski talenat Vlahovic, ali treba jos da se pokaze. Kod Juventusa je jos dobar Kvadrado kome istice takodje ugovor na kraju sezone, Kijelini koji je pri kraju karijere, ni golman im nije los, ovo ostalo je sve za remont, osim jos Lokatelija na sredini.
G

Gost292

pre preko 4 godine

Gosens je top pojacanje, pogotovo u sistemu kakav igra Inter. Stos je sto mislim da su im male sanse da zadrze Lautara ove sezone i da ce od njegove zamene zavisiti Interove ambicije narednih godina. Juve je krenuo u remont sa Vlahovicem, pritom imaju najtalentovanijeg stopera na svetu(De Lihta), uz Lokatelija, Kjezu, Kulusevskog( ako ga ne otkupi Totenhem) imaju osnovu tima za naredne godine. Falice im realno dobar golman

Inter

pre preko 4 godine

Gost292@ koliko si odgledao utakmica Juventusa? De Liht najtalentovaniji stoper na svetu? Pa on je teska kiksara, vise puta je imao kontakt sa rukom nego sa nogom. Verovatno De Liht ima kvaliteta, to je pokazao u Ajaksu, ali u Juventusu je susta suprotnost, i tu je cak nazadovao, ali jaca liga, jaci protivnici svake nedelje, siguran sam da su svi navijaci Juventusa vise ocekivali za njega. Kulusevski se nije snasao u Juventusu, nije to onaj igrac iz one sezone u Parmi. Kijeza je jako dobar igrac, samo da ima vise srece i da ga povrede izbegnu.
T

TM87

pre preko 4 godine

Jaooo naslova, cuj smije li se upustiti u borbu. Znas kad ce Milan da osvoji pored Juventusa i Intera, nikad. Ovo ih usralo sada i nista vise, Inter uzima sigurno.

ST8

pre preko 4 godine

Kukavica, ti si samo jedna više kukavica. Kao što sam pričao Inzagi je jedna obična kukavica. Da je Konte bio umesto Inzagija, inter bi ovo dobio sa dva, tri gola razlike. Da nam nisu ukradena 4 boda(Napoli, Specija) I da nemamo svaki meč po 5, 6 igrača povređenih, davno bi pitanje šampiona bilo rešeno. P.S. Kako su navijači intera jadni ni koreografiju nisu mogli napraviti, a domaćini.
d

dragi gost

pre preko 4 godine

druze da mi je znati o cemu ti pricas, da baba ima onu stvar bila bi deda, inter je za 2 klase bolji od milana tako da ne lupetaj, svakako ce osvojiti
G

Gosti

pre preko 4 godine

Sve si u pravu. Milanu svaka cast na poziciju sa obzirom da svaki mec nemaju po nekolika igraca a za kradje necu pricat ljutice se Gile 🤣🤣🤣gile javi se reci nesto jel inter ostecen buahahahahahha trpaj
G

Gosti

pre preko 4 godine

Sve tacno si rekao. A kostace nas i ovaj crveni koji je izmislio sudija na kraju(da je svirao faul nad tonalijem, ne bi morao teo da kliza). Ali uzivajmo u pobedi!!!

Inter

pre preko 4 godine

ST8@ da dodate sebi ta 4 boda, u slucaju pobede Intera nad Bolonjom (za zelenim stolom ili na terenu), imali bi isti broj bodova kao Inter, i kako bi onda titula odavno bila resena? Konte je izgubio preko 20 bodova u prvoj sezoni u Interu kada je Inter bio u prednosti, odnosno kada je isao na to da sacuva prednost. Ovaj poraz ide na dusu Inzagiju, pre svega zbog pristupa u drugom poluvremenu.

Inter

pre preko 4 godine

Gosti@ sta nije jasno u ovom crvenom Teu. Ti se ovde bunis, a Teo na terenu se nije bunio. Isao je na to da zaustavi Damfrisa, nije isao na loptu, on zna zasto je to uradio i zna koju je cenu morao da plati za to. Stoji da su se cupali i kidali u tim duelima Teo i Damfris, pa Damfris i Tonali, ali sudija je u tih 7-8 sekundi pustuo da se tako igra i na kraju Teo je onako startovao.
J

Juve86

pre preko 4 godine

Bravo Milane! protiv liverpoola outsider, pokazao zube. protiv atletika ista prica. evo sad i protiv intera. Svi otpisuju ove momke al oni idalje i pored tolkih povreda pokazuju kolko su jaki! svaka cast
G

Gazi gazi

pre preko 4 godine

Gazi manji klub gazi gazi 🤣
I

Inzaghi

pre preko 4 godine

Koliko sad još više boli poraz od Spezie. Milan hrabar do kraja dok se Inter ugasio posle odličnog prvog poluvremena.
L

Lazzio

pre preko 4 godine

Sve sve ali ovaj golman bar 10x bolji od donarume. Alal vera druze. Teo Hernandez izlazi sa terana, gledam skacu na njega i navijaci intera a on like a boss, laganica hahaha. setih se gileta
R

Rossonerooo

pre preko 4 godine

Prvo poluvrijeme inter mnogo jaci i zasluzeno poveo ali u drugo kao da je Inzagi isao da cuva rezultat, inter neprepoznatljiv a pokazao je Inzagi to i svojim izmjenama da je isao da čuva rezultat...ali onda se desio Ziru hahhahaha, pokazao je jos jednom klasu kod drugog gola. Bravo momci forza Milan forza Ziru
P

Pristrasni posmatrač

pre preko 4 godine

Olivije Žiru vs Stefan De Fraj 2022. godine = Denis Bergkamp vs Nikos Dabizas 2002. godine.... Majstorija!