Komentari na vest

Žreb za Ligu Evrope: Galata bez sreće, ide na Barsu

M

Ma da...

pre preko 4 godine

Mislim da lagano prolaze Barsa RB Lajpcig Seviljai Monako a ostali mecevi sanse su 50% 50%... mada mislim da ce Betis ispasti i moguce Atalanta posto verujem da ce se vise posvetiti Seriji A da izbore LS... Sve je moguce LE je nepredvidljiva, ko bi reko recimo da ce Rendzers izbaciti Dortmund i to sa 6 gola?!
G

Gostlls

pre preko 4 godine

Svi koji misle da ce Sevilla lako proci WH, se grdnooo varaju. Pogotovo sa ovom formom Sevilje, koja ima potencijal ali ga ne ispunjava ni blizu. Mislim da cekicari imaju ozbiljne sanse.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

A dobro, da izbegnemo Bareu do finala, pa u finalu sta bude 😁😁😁
H

Hammers Srbija

pre preko 4 godine

Auu koja poslastica Sevilja-Vest Hem, ovo ce biti da se pokaze samo koliko je 7,8 tim iz Engleske u rangu cak i iznas 2.u Spaniji
K

Korita Ivanova

pre preko 4 godine

Prosle godine Junajted koji je drugi u PL izgubio od Viljareala koji je bio 7
S

Seviljana

pre preko 4 godine

Rutinski prolaz Sevilje na kraju. Poz