Komentari na vest
Zvanično: Rodić Zvezdin do 2025. godine
Č
Čaruga Jovo
pre preko 4 godine
Znam braću Rodić iz Kule lično.Kad su montirali hale za Roda markete ja sam dolazio iz Proslopa da im varim prečage.
o
operacija trijumf
pre preko 4 godine
Sad jos da se blindira i Gobelja.
F
Familija
pre preko 4 godine
NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo
з
зики
pre preko 4 godine
Браво нмајсторе.Један од ријетких који није поникао ,а толико воли Звездин грб.Ни јњедну првенствену утакмицу у Звезди није изгубио јер оне поразе гдје је Звезда претрпила посљедњих год није играо што због картона ,што због повреде
A
Auuu sta se radi
pre preko 4 godine
Eeeee Tozo Tozo, ti ne znaš da li si došao ili pošao. Koja je tvoja uloga u Zvezdi. Osim da potpisuješ sve što ti Tvorza gurne na astal. Pametno to radi Tvorza, posle kada bude stani pani, neće njega da jure, nego mučenog Tozu. E ljudi kada bi samo znali kakve se sve kombinacije prave u Srpskim klubovima, pogotovo u CZ I u JSD.
I
Iz sljivika
pre preko 4 godine
Logičan potez i kluba ali i fudbalera. Bek sa skoro 31 godinom nigde ne bi imao vecu platu od ove, dok Zvezda rešava pitanje levog beka sa domacim pasosem. Ipak, ovo ne znači da ne treba tražiti još jednog kvalitetnog levog beka.
C
Comi81
pre preko 4 godine
Zaslužio je, ali da mu ipak nađete rezervu da i on nekad predahne... Garantujem da u našoj i okolnim ligama ima 4-5 solidnih levih bekova, samo ne mogu gospoda mnogo da se ugrade...
P
Pitanje
pre preko 4 godine
U koliko sati je žreb sutra? Vidim da kaže da saznajemo sutra al nije reko kad...
Ф
Фредо
pre preko 4 godine
Ако се не варам у 13.
2
2313232232
pre preko 4 godine
Bravo Rodo!
m
mile_slovenac
pre preko 4 godine
Bravo! Boljeg beka za taj novac ne možemo naći! Koristan i u Evropi i u Srbiji. Srećno Rodo!
S
SALE555
pre preko 4 godine
Bravo Rodo! Odlicna vest!








