Komentari na vest

Zvezda čeka Ada kao nekada Kornela Salatu

N

Nexxx

pre preko 4 godine

Kakav ado dovedite Filipa Ugrinica iz Lucerna decko je ZVER ali bukvalno

angrychainsaw

pre preko 4 godine

Ado nam je preko potreban fudbaler jer takav tip fudbalera FKCZ trenutno ne poseduje. Msm da svakako vredi dovesti fa i za 2.2 miliona jer bi nam on doneo brzinu i u odbranii u napadu i u rotaciji, dobar je u oas igri, u igri jedan na jedan i ima dobar šut i centaršut... Mislim da bi Zvezda napravila ozbiljan posao dovođenjem Ado-a na Marakanu, jer bi onda otprilike ovako glasio Zvezdin sastav u prvoj utakmici naše lige i možda 1/4 finalu Lige Evrope: Borjan, Dragović, Motika, Pićini, Rodić, Sanogo, Ado, Kanga, Ivanić, Katai, Ohi uz dobre izmene poput: Bena, Erakovića, Ibrahima, Stankovića, Mituljkića, Pankova, Pavkova, Bakayoko-a, Falca i nez "nezaobilaznih" Gajića, Gobelju i Rišaira... Dovedite Ado-a i titula je naša!!!
n

naprtnjak@gmail.com

pre preko 4 godine

To je ono što i ja mislim. Uze mi misao ljuti!!! Bravo 👏 👏 👏
P

Pdjoni

pre preko 4 godine

Tada smo cekali u paketu Salatu i Marija Bozica.
N

Nikola021

pre preko 4 godine

I vise nego potreban,da ne bi gledali Srnica kao zadnjeg veznog.
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Iako dođe, ne može Ado igrati LE jer je isteklo vrijeme za registriranje , to je gotovo , Vi mislite da je ovo registracija samo ta 1/8 LE pa ako se prođe bi se on mogao dodati za 1/4LE ili kasnije za 1/2 LE.. ali Ne, to je to, On može tek igrati kvalifikacije za LŠ/LE ili LK šta već bude na ljeto.. Pozz
B

Budala

pre preko 4 godine

@GOST12345 Ko to MI? Ukoliko Zvezda prođe 1/8 finala LE Ado može da igra u 1/4 finalu LE,, no manimo se LE, ono što je sigurno je da ukoliko ga FKCZ kupi on može igrati u derbiju kako bi popravili gol razliku i na tabeli prestigli PENALTIZAN!!!
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Ma koji ce nam djavo, ko da je Pirlo! Poslovati sa klubom koji neazurno odgovara na imejl poruke je neozbiljno i ispod casti. Ja ih vise ne bih ni kontaktirao! Placen letos 300 000, sada ne zele 1 800 000. Sest puta vise! Ma cao!
L

Lebo delija

pre preko 4 godine

Ako može meni, laiku, neko da objasni šta će nam ovaj? Imamo dovoljno igrača na njegovim pozicijama.
h

h00dieMelo

pre preko 4 godine

Ako verujes u Krsticica i Srnalda kao dostojne zamene za Sanoga onda nam ne treba Ado. Jos ako se bude spustao Sanogo na stopera u nekim situacijama (kako se najavljuje), onda ostajemo samo sa ovom dvojicom stamenih zadnjih veznih i neka nam je Bog u pomoci.
G

Gost 124578

pre preko 4 godine

I ne treba.. CZ ima Odadu istih godina,i sposobnosti.. CZ inače ima slabu skauting službu, kupuje ono što vidi na TV.ili YT ..a ima neku maniju kad vide uživo da igrač igra dobro protiv CZ onda pošto-poto moraju da ga kupe..i onda ga drže i na kraju proslijede ili prodaju jer kao ipak nije zadovoljio..kao npr Erik Jirka.. Pozz
C

Comi81

pre preko 4 godine

To je Mrkelq i ta cuvena skauting sluzba. Bio im u Slovackoj ispred nosa 3 godine...Pitaj boga koliko ima jos dobrih jeftinih lijevih bekova u okolnim ligama ali oni su jednostavno nesposobni...
O

Ognjen Drinski

pre preko 4 godine

Čim ga biraju Mita i Stankela to je kršina od igrača. Nadam se da će se završiti kao i sa Salatom.
J

Jaaaaa

pre preko 4 godine

Ništa od tog posla!!!
c

comi111

pre preko 4 godine

Addo nije veci od Zvezde! Drugo ako gabzelite tu se pare ne zale. Nego daj lupi tamo napisi nesto nek budale komentarisu. Ili je doveden, ali da bi to odjeknula kao Ronaldinja da dovodimo. Vasar, spanska serija ili indijska..
D

Decko sa severa

pre preko 4 godine

Nadam se da nece doci. Decko 0 od ozbiljnog igraca! A to što kvazi strunjaci ga porede sa lik savremenog zadnjeg veznog, to dovoljno govori o njima.
C

Cekk

pre preko 4 godine

Pa je l jaja ture m, ne razumem cemu ovolika pompa oko prosecnog africkog igraca trziste ih je puno, a da mi nemamo skauting!
D

Deda11

pre preko 4 godine

Sve miriše da neće doći igrač koji je razbio Real ( ko je gledao zna o čemu pričam) nego će se dovesti nekj Ljuboja, Radoja, Ostoja itd. ili će se reći da može i Raša Pankov da pokrije tu poziciju...
K

Karleusa

pre preko 4 godine

Kupuje,a nema prebijene...a da tu je duh.

Bari1991Tokio

pre preko 4 godine

Jel to onaj Duh sto vama placa tri godine licencu za Evropu?
N

Ne Bari

pre preko 4 godine

Nego onaj sto vas drzi u zivotu inace zamrzivac bi i za fkcz proradio.
V

Voleobi

pre preko 4 godine

Voleo bi da dodje samo da ne gledam Srnica vise
G

Gost9

pre preko 4 godine

U kurirskoj službi u magacinu imate 10 takvih i onaj Adjuru što je bio u Vosi tamo radi, pošaljite Mrkelu....
c

coygth14

pre preko 4 godine

je l stvarno Adjuru tamo radi?! :)
G

Gost9

pre preko 4 godine

Radi, radi, dobar decko😁
P

Pedja108

pre preko 4 godine

Mislim da Zvezda dalje ni ne treba da juri Ada. Sad je vec kasno. Prvo, kostao bi puno, drugo ne bi mogao da igra LE, jer je proslo licenciranje. Trece u nasoj ligi postoji ogranicenje za strance, pa bi i to bio problem oko sastava tima. Cetvrto, uopste nij eprosao pripreme sa ostatkom tima, pa bi mesec dva potrajalo prilagodjavanje. Prakticno bi igrac bio spreman za jesen. Ideja je verovatno da se Sanogo prebaci u stopersku liniju, a vezni red ubrza. Medjutim, sta je tu je. Po meni Zvezda ima tu odlicnog Stanica, sad je dosao i Stankovic kome treba ukazivati priliku. Nadam se i da ce Motika da se pokaze dobro i da mogu da ga stave na desno krilo.
N

Nikola021

pre preko 4 godine

I pored odlicnog Stankovica i Stanica,sva je prilika da cemo u toj ulozi gledati Srnica nazalost.
M

Makijan

pre preko 4 godine

Pricas u prazno. Mi svakako nismo favoriti u LE tako koga god da izvucemo sa Adom i bez. Prioritet je titula da bi dosli u situaciju da igramo Evropu sl.godine. Ovim pojacanjem imamo bazu i ako uzmemo titulu mozda igrac ili dva i zategnuti smo bas.
B

Babaroga

pre preko 4 godine

Ja sam sinoc napisao komentar na temu Sanoga i Bena gde sam rekao da treba dovesti zamene sto zbog njihovih godina a i mogucnosti da ce obojica otici negde u toplije krajeve!!!
G

Gost01

pre preko 4 godine

Zvezda čeka ovog momka kao da je Pirlo.
i

igor78

pre preko 4 godine

Pre par dana je onaj veliki mag demagogije dao intervju sa naslovom: "Zvezda je porasla". Evo, vidimo koliko je porasla, dve nedelje dovodi igrača iz Šerifa. Uz svu "logističku" podršku koju FK CZV ima u poslednjih 5-6 godina, ovakvi igrači bi danas sami dolazili da je bar delimično tačna Terzićeva priča o "velikom rastu" kluba. Da, Zvezda je istorijski gledano veliki klub, to samo budala može da porekne, ali od istorijskih uspeha ne leže kamata na račun Zvezdi svake godine. Ako pored ovakve istorije vi ne možete da obezbedite svake godine budžet od 30 miliona, koji ne zavisi od LŠ i prodaje najboljih-jedinih mladih igrača, niste vi gospodo za ovo već za politiku. Navijače zvezde ne interesuje šta će ko da kaže, već rezultat. A nisam optimista da će rezultata biti ako se titula ne osvoji ove godine, jer samo titula garantuje bezbrižan prolaz bar u LE, o LŠ da ne maštamo jer to je bukvalno lutrija i nismo dorasli tom nivou iako sanjamo svi da je osvajamo.
V

Vučeš lajkove

pre preko 4 godine

Igrač je dogovorio sve sa Crvenom zvezdom i tu nema nikakvih promena. Problem pravi Šerif.
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Druze nekada ne treba preterivati sa placanjem. Ako moze ok ako ne ok opet...
Y

Yumis

pre preko 4 godine

I epilog ce biti takav.
R

RUMENIge

pre preko 4 godine

A dobrog stopera u timu ni za lek....
G

Gost123

pre preko 4 godine

Dragovic je krilo verovatno.....

angrychainsaw

pre preko 4 godine

@Gost123 Dragović je jedan štoper i ne može Dragović da igea sam, treba nam još minimum jedan ozbiljan štoper sličnog kvaliteta malopomenutog igrača, a zamene imamo, koji po meni nikako nisu dorasli ozbiljnim utakmicama, odnosno Eraković, Pankov i sl...
G

GOST 510

pre preko 4 godine

Samo mi jedno nije jasno, kako da afrikanac kojima je san da odu u zemlje EU neće da ide u Dansku a hoće u Srbiju. Priče o igranju u Evropi ne piju vodu. I tamo se igra Evropa a na oku si svima iz najačih liga.
H

Hrvoje

pre preko 4 godine

Pa dobro, kada konačno dolazi taj famozni Kornelije Salatović ?

Zelenooki

pre preko 4 godine

Trebali su da dovedu jednog dobrog štoper
a

abc

pre preko 4 godine

Zvezda ne može i ne treba da izgleda kao Mitjiland, Kopenhagen...uopšte, kao timovi iz Skandinavije, to je potpuno drugi stil, druga filozofija, previše sterilno za naš mentalitet i shvatanje fudbala. U ovom trenutku Zvezda ne može da bude na nivou iz osamdesetih, devedesetih to je svima jasno, u Evropi je Milojev model bio najbliži idealnom, pogotovo onaj u drugoj sezoni LŠ, sa dobrim stoperima, dobrim prekidima, tvrdo ma sredini, sa velemajstorom iza napadača (Marin), i naravno puna Marakana. To je kombinacija gde smo protiv timova u kvalifikacijama LŠ bili u prednosti, i stvorila se situacija da sa optimizmom čekamo svakog protivnika. Sad, što su mnogi očekivali da držimo u šahu Bajern, PSG...to ne biva u našim uslovima, nije realno, i traži mnogo ulaganja i vremena. Kako god, ovaj igrač nam treba, kao što nam je bio potreban i Ohi, i kao što nam na leto treba još jefan stoper, i odluka oko Kataija da li može da se igra ozbiljno, tvrdo, na rezultat u kvalifikacijama ako jedan igrač ne ispunjava ni 20% potrebne discipline na terenu, pogledajte nastupe u kvalifikacijama Marina i Kataija i videćete razliku. Ne možemo da budemo kvalitetni kao Salcburg, da trčimo kao Bojsi, da imamo discillinu kao Kopenhagen...ali smo sve njih izbacili.
T

TNT

pre preko 4 godine

O čemu vi pišete. Da je htela zvezda bi ponudila 2m i licencirala ga za evropu. Ovako nam sada ne treba. Za našu ligu Stankocić je potpuna zamena za Sanoga ili Kangu, a tu je i zaboravljeni Stanić kome nije dato ni promil vremena da pokaže šta zna.
T

Tu

pre preko 4 godine

Promil vremena ? Koliko je to konkretno, izvinite sto pitam ?
S

Slartibartfast

pre preko 4 godine

@Tu Promil vremena bi se moglo shvatiti kao hiljaditi deo vremena. U ovom slučaju, deo vremena igre. Dakle, otprilike na 11 odigranih fudbalskih mečeva, Promil vremena bi bio 1 minut. Eto, sada znaš.
А

АлександарНС

pre preko 4 godine

Толико наших тренера у Африци, и нико да им плати да скаутирају. А реално, Афрички играчи су међу најтраженијима и међу најбољима.
g

ghost11

pre preko 4 godine

Evropski i južnoamerički su daleko bolji, ali su afrički jeftiniji
P

Pjer

pre preko 4 godine

Jel gledas Africko prvenstvo ovih dana...krs i lom ,nema sta da se vidi a to su im najbolji igraci...a zamisli dovesti nekog ko nije ni blizu rprezentacije...pa jos treba da valja...pa pre sedmicu na lotu da dobijes nego takvog igraca...
P

Propaganda

pre preko 4 godine

Gle gle cega se setili da napisu.
P

Poppa

pre preko 4 godine

Realno, sad nam ne treba.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Ajde bre više, šta pravite crtani film od toga. Kao da dolazi Kante. Ispada kao da Zvezda juri njega, kao da ga moli da dodje. Sa tim tekstovima o njemu svaki dan, malo ponižavate Zvezdu. I onako su Sanogo i Kanga tu, tako da ne vidim razlog da je smak Sveta ako ne dodje.
G

Gost23

pre preko 4 godine

Istina se krije izgleda u neverovanju Stankele da Eraković i Pankov mogu izneti teret centralnih bekova sa Dragovićem u bitnijim utakmicama, pa zbog toga on planira da Sanoga povlači na mesto centralnog štopera, a Ada kao zadnjeg veznog u defanzivi, tj. ono što Sanogo igra. U tome je sva istina!

dejanera

pre preko 4 godine

Sva istina je u tome da Sanogu ugovor istice poslednjeg dana ove godine. Znaci da Sanogo od prvog jula moze da pregovara sa kim zeli i da ode bez da se Zvezda ista pita. Kanga ima ugovor do kraja sledece sezone. A ta sledeca sezona je najbitnija od raspada SFRJ! Prvak sezone koja pocinje u julu ove godine ide direktno u LS 2023-e. Obzirom da je, u nasoj ligi, dovoljno par kikseva i da se oprostis od titule sledeca sezona se mora poceti najjace moguce sto ce reci svi moraju biti odrati kao macke! A pitanje je kako ako Sanogo ima 33 godine i obezbedjen transfer negde dalje. Da li ce on rizikovati neku povredu koja mu moze zavrsiti karijeru? Zato je Ado potreban sad. Da se uigra i da se vidi moze li on da igra to sto se od njega trazi!
G

Gost124578

pre preko 4 godine

@dejanera Za godinu dana imaš Stankovića i Odadu kao kec na deset, ovaj Ado je višak .. Pozz
o

otresi

pre preko 4 godine

A koliko smo ovakvih igraca propustili pa nisu postali nista. Secam se Paula Enrikea Filja, hajp, hteli smo da damo kozu za njega u tom trenutku... Naravno propao u Turskoj. Makeda od pocetka sam hteo da ne dodje, propast - ove sezone 4 gola.. Veliki broj igraca smo hteli, malo njih je napravilo karijeru. Nije dovoljno znati u kom klubu neko igra, moraju da prave bolji skauting
H

Hype

pre preko 4 godine

Kakav hajp?
X

Xyz

pre preko 4 godine

Ovaj nam apsolutno nije potreban. Pokriveni smo dobro na toj poziciji, a tu su i mladi kojima treba dati sansu. Ado moze, ali ne po svaku cenu. 1,8m je vec dobra cifra za igraca iz Moldavske lige.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Nije "igrac iz Moldavske lige" vec igrac od 21u godinu sa iskustvom igranja Lige Sampiona koga mozes da uzmes za relativno male pare (2 miliona su male pare u modernom fudbalu). Ako si pametan, takvog igraca mozes za godinu-dve da prodas za mnogo vise para. Plus, lik bi bio odlicna zamena za Kangu kad ovaj ode a Kanga vec ulazi u godine.
@

@xyz

pre preko 4 godine

piglu si tebra
1

1/1

pre preko 4 godine

I Makedu
A

Armata

pre preko 4 godine

A da neko prošeta do Slovačke i pronađe istog takvog za 300k evra? Tamo imaju najbolji skautung za te afričke mlade fudbalere.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Pa da imamo nekakav skauting mogli bi i sami da radimo te stvari. Serif je ovoga doveo sa 18 godina iz Afrike za 300,000. Ali, pricam o pravom skautingu a ne o preporukama Rajevca i ostalih tamo.
b

box

pre preko 4 godine

najjaci lik je onaj sredojevic, trener u africi 100 godina, a nikad nikog ozbiljnog nije preporucio.
R

Reder8

pre preko 4 godine

Druze, zivim u Slovackoj, fudbal je ovde ispod naseg za bar 30%
Ž

Žak Vilnev

pre preko 4 godine

Situacija se promenila mnogo ranije. Onog momenta kada je Šerif odbio da proda igrača da može na vreme da se licencira za Evropu moralo se odustati od njega i tražiti drugo rešenje. Ako u Zvezdi nemaju drugih opcija neka pruže šansu mladom Stankoviću.
m

madmix

pre preko 4 godine

treba istrajati,nisu to neke ogromne pare a dečko je 3puta bolja verzija njegoša,i pozadi a posebno napred kroz otvaranje igre i dribling,za igrača od 21 godine pare ne možeš da izgubiš sem ako nije totalna budala a nije
G

Ghost11

pre preko 4 godine

Ko se seća Kornela Salate i Maria Božića zna šta je patnja
G

Gost123

pre preko 4 godine

Brate ko bese Mario Bozic??)))))
М

Мићко

pre preko 4 godine

И он заврши у Борцу из Чачка,а ми пре тога да пресвиснемо због њега и Корнела С.
a

ajdeee

pre preko 4 godine

vec znate I platu?
G

Gost3333

pre preko 4 godine

a nikad nije ni bio ni blizu sve su to tvoje izmisljotine bile....
G

Ganjanin

pre preko 4 godine

Koliko ga dugo cekamo, ili ce da bude svetski promasaj ili svetski pogodak. A deluje mi ovo prvo.
k

ko o cemu....

pre preko 4 godine

Ma vi vec znate koliko ce i platu imati ma kako da ne....samo partizanovu plate ne znate....
Č

Čekajući Adoa

pre preko 4 godine

Pa kad Terza i Mita doturaju informacije inside.
A

Alo bre

pre preko 4 godine

Dovedite Radoju besplatno i zavrsite ovu pricu, ovo je smesno ..
P

Peti puk

pre preko 4 godine

Kako da ga dovede besplatno kad je covek pod ugovorom sa Levanteom sinoc je igrao
k

ko te ne zna

pre preko 4 godine

Znaci samo si lozio masu za klikove.... Kao i uvek
Y

Ytwrel

pre preko 4 godine

Ništa novo.