Komentari na vest

Zvezda otvara kapije za proslavu rođendana: Besplatno na Novi Pazar

S

Superjogurt

pre preko 4 godine

Da li je ulaz na utakmicu slobodan? Koliko je bezbedno da klince po prvi put odvedem na utakmicu?
D

Deki maky

pre preko 4 godine

Onaj Mustafa, za 2.3 utakmice je vise pokazao nego risairo i dioni za celu polusezonu.!!!!!!
F

Familija

pre preko 4 godine

NAPRED ŠAMPIONI idemo po titulu gazi redom samo napred gazi familijo
k

kohort

pre preko 4 godine

Da ne zivim u zabiti, Bogu iza nogu, dosao bih. Svako ko moze, treba da dodje, da im pruzi podrsku posle dobrog derbija i vetar u ledja sada kada je najpotrebnije. Borba za titulu nece biti laka kao ni utakmice protiv Rendzersa.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje" E to vam je Crvena Zvezda. Veliki čika Ljuba Tadić.
T

Tereza

pre preko 4 godine

Odlična prilika da se pripiše titula iz 1944.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje" E to vam je Crvena Zvezda. Veliki čika Ljuba Tadić.
S

Svakome moralnom je to odvratno

pre preko 4 godine

Više je priča o državnom bankomatu i golom nasilju od prvog dana nastanka.
G

Gosthaha

pre preko 4 godine

ne gledam ni preko tv našu ligu a ne uzivo
D

Dijabola

pre preko 4 godine

Al citas vesti i komentarises haha
K

Kolubara Vojvodina X pp

pre preko 4 godine

Gledam na areni kompletno naše kolo i naravno uveče ponekad strani, bez duše mlitavu ligu.
G

Gostims

pre preko 4 godine

ma kakav novi pazar

Stella-Rossa-Di-Belgrado

pre preko 4 godine

Dodjite svi da podrzimo ove momke posle pobede u Derbiju i da ih ispratimo u Skotsku! Neka Marakana bude opet puna!