Komentari na vest
Zvezda otvara kapije za proslavu rođendana: Besplatno na Novi Pazar
S
Superjogurt
pre preko 4 godine
Da li je ulaz na utakmicu slobodan? Koliko je bezbedno da klince po prvi put odvedem na utakmicu?
D
Deki maky
pre preko 4 godine
Onaj Mustafa, za 2.3 utakmice je vise pokazao nego risairo i dioni za celu polusezonu.!!!!!!
F
Familija
pre preko 4 godine
NAPRED ŠAMPIONI idemo po titulu gazi redom samo napred gazi familijo
k
kohort
pre preko 4 godine
Da ne zivim u zabiti, Bogu iza nogu, dosao bih. Svako ko moze, treba da dodje, da im pruzi podrsku posle dobrog derbija i vetar u ledja sada kada je najpotrebnije. Borba za titulu nece biti laka kao ni utakmice protiv Rendzersa.
D
Don Vito Corleone
pre preko 4 godine
"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje" E to vam je Crvena Zvezda. Veliki čika Ljuba Tadić.
T
Tereza
pre preko 4 godine
Odlična prilika da se pripiše titula iz 1944.
D
Don Vito Corleone
pre preko 4 godine
"Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje" E to vam je Crvena Zvezda. Veliki čika Ljuba Tadić.
S
Svakome moralnom je to odvratno
pre preko 4 godine
Više je priča o državnom bankomatu i golom nasilju od prvog dana nastanka.
G
Gosthaha
pre preko 4 godine
ne gledam ni preko tv našu ligu a ne uzivo
D
Dijabola
pre preko 4 godine
Al citas vesti i komentarises haha
K
Kolubara Vojvodina X pp
pre preko 4 godine
Gledam na areni kompletno naše kolo i naravno uveče ponekad strani, bez duše mlitavu ligu.
G
Gostims
pre preko 4 godine
ma kakav novi pazar

Stella-Rossa-Di-Belgrado
pre preko 4 godine
Dodjite svi da podrzimo ove momke posle pobede u Derbiju i da ih ispratimo u Skotsku! Neka Marakana bude opet puna!








