Komentari na vest

Zvezda pozvala navijače: Besplatan ulaz na rođendansku proslavu

D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Ono što je NEVEROVATNA STVAR, ponavljam NEVEROVATNA STVAR, ozvučenje na našem stadionu je KATASTROFA. Naprimer na poslednjem derbiju kada su pustili Zvezdine pesme pre početka utakmice, jedva se čuje nešto malo. Kada je spiker čitao sastave timova NIŠTA SE NIJE ČULO. Ozvučenje se nije menjalo više od 30 godina. Dok na Armijskom stadionu kada puste one njihove odvratne pesme pre početka utakmice, trese se JNA koliko je jako ozvučenje. Sramota bre, to nije skupo da se sredi ozvučenje na Mari. SVI NA STADION U NEDELJU. Ko može da dodje iz drugih gradova, bilo bi lepo da što više njih dodje. Iz BG SVI MORAJU DA DODJU. Puna Mara na proslavi rodjendana i pobede. 🔴⚪💥💥💥⚡⚡⚡🏆🏆🏆
k

kopajmo zajedno

pre preko 4 godine

kasa prazna pa pozivaj narod od neceg da se zivi....jos malo pa ce otimati ljude na ulici da ih vode na stadion
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Kopajmo zajedno... to mislis o Partizanu? Pa vi ne mozete da se skupite posteno ni za Evropska takmicenja. A o prvenstvu i da ne govorimo...
G

Gost123

pre preko 4 godine

E aj ti pobeguljo kopaj tamo po americi