Komentari na vest

Zvezda se igrala kartama prošlosti pred Glazgov: Pazar prošao kao nekad Zemun (VIDEO)

p

podesen

pre preko 4 godine

Ben u junu puni 33god i ulazi u 34g.Prima sa bonusima 800000evra,kako ga se rešiti,kome uvaliti a sedi na klupi .Prosek igrač koji vise prima nego Oliju gde je igrao.
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Terziću zar te nije sramota, samo 3500 gledalaca na rođendanu kluba? To ti je dokaz koliku podršku imaš među navijačima. Samo nastavi da vređaš našu legendu Dragana Stojkovića, nećeš imati ni 1500 gledalaca.
П

Пеле

pre preko 4 godine

Не лупетај много, не долази нико због Терзића, него због Звезде. Пикси као играч је легенда. Као тренер, сасвим добар. Као функционер у Звезди, ужас. Он нас је и задужио.
F

Familija

pre preko 4 godine

I NAPRED ZVEZDO CRVENA ZVEZDO NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo
P

Pedja108

pre preko 4 godine

Odlicna uvertira. Proslavljen rodjendan sa ubedljivom pobedom, a ujedno bila prilika da zaigraju mladi i odmore se glavni akteri za cetvrtak. Zao mi je sto Motika nije dao gol, jer mladim igracima to znatno podize samopuzdanje. Nema potrebe za kritikom da je sebican, zeljan je dokazivanja i sve ce to doci na svoje mesto. Ujedno treba koristiti svaku ovakvu priliku da se mladi igraci iskale. I Stankovic i Motika su odigrali sasvim dobro. Radulovic je usao prekasno da bi mogao vise da se primeti. Nadajmo se najboljem u cetvrtak.
D

Dosadna nam liga

pre preko 4 godine

8 klubova je optimalno za našu trenutno glomaznu ligu sa dva tima u koje se pumpa državni novac i ostalih 14 timova koji služe večitima.
X

XD

pre preko 4 godine

Jel vidite sada vi što stalno pljujete što ne igraju "naša deca" da ne bi bili ni na sredini tabele da ih puste da oni nose igru. Prestanite da pljujete, igraju koliko trebaju da igraju, niko ih ne ugrožava. Eno naše dete kije je zasluživalo po vama veću minutažu u Mađarskoj nije sakupio 20 minuta.
s

serMudro

pre preko 4 godine

Sa'će te neki.pametnjaković poklopiti; "pa kad ga Mister upropastio"... Manite se poluproizvoda,nama treba instant igrač jer samo takav rezultat trpimo,a ako se.setite vi koji prozivate Mistera kako je on dobio šansu,on je svaki minut svoje šanse iskoristio, i u Zvezdi i u Laciju i u Interu,kakvo god mišljenje imali o njemu...a ovo što bi vi da forsirate,niko još ne.odskoči ni pet " Misterovih" minuta,a ne sumnjam ko pokaže da može i zna da će dobiti svoje mesto i.minute...
G

Gost132

pre preko 4 godine

Torpedovanje balija...🤣🤣🤣🤣🤩🤣
G

Gost1234

pre preko 4 godine

U tom gradu zive i Srbi. U tom klubu ima vise Srba nego Muslimana.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Bosnjaci iz Novog pazara su gradjani Srbije!!!!! Nasa braca i sugradjani, ma sta god ko pricao!!!! Postovanje i ljubav je jednacina za pravu Srbiju, nema mesta nametnutoj mrznji i glupostima tog tipa!!!! Da ih treba gaziti na terenu treba, kao i grobare i bilo koga drugog...
m

milan galić

pre preko 4 godine

Turci kad Terzić ode u zatvor Partizan će pokloniti dres da mu bude toplo.
H

Honululuu

pre preko 4 godine

Lik sa poternice vredja legendu male cz Piksija i na to navijači istog tog malog kluba ne brane svoju legendu nego podržavaju lika sa poternice. Banana drzava
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Piksi igrac i Piksi covek nije isto. Vidi primer na Duletu Savicu hodajuca sramota koja ceo zivot parazitira na osnovu osrednje fudbalske karijere.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Najefikasniji tim u ligi.
H

Hannibal

pre preko 4 godine

Ponoviću milioniti put: Zvezda igra bolje sa Benom kao podrškom centarforu. Kreativnost nam skoči za 50%, a Ivanić i Katai odmah dobiju više prostora, što majstori umeju da iskoriste. Čak mi se danas dopao srednji red sa Krstičićem umesto Sanoga, nekako je sve delovalo pokretljivije i kreativnije. Ohi se nameće kao odličan centarfor, a mali Motika mora svoju igru da podredi timu, inače neće biti ništa od njega. Talenat ima, i to konkretan, to je očigledno, ali se bar tri puta iz izglednih situacija odlučio na soliranje umesto asistencije i rezultat se vidi. Tako se ne igra fudbal na profesionalnom nivou i da je umesto Novog Pazara protivnik bio npr. Partizan, Zvezda bi ispaštala zbog nedostatka timske igre. Sve u svemu, ohrabrujuća partija pred Rendžers, koja dobija na težini kada se u obzir uzmu užasni uslovi za igru.
D

Drvo

pre preko 4 godine

Zvezda najbolje igre sa benom na klupi. Utakmice protiv N pazara i slicnih timova je glupo i analizirati.
s

skunipen

pre preko 4 godine

Ovde ljudi znaju samo da nipodastavaju Bena. On jeste usao pozne godine, ali je pored Ivanica i Kange, jedan od najkreativnijih igraca Zvezde. Ume da bude vrlo nezgodan za protivnika. Mozda mu treba smanjiti minutazu, ali nikako ga se ne smemo odreci.
S

Strašno

pre preko 4 godine

Šta je konkretan talenat....?
D

Drvo

pre preko 4 godine

ben je jedan od nasih najskupljih igraca i previse placen da bi "pored Ivanica i kataija bio najkreativniji" . istina je da je ben jedan prosecan igrac kojeg smo preplatili i ne znamo kako da ga se resimo jer ga niko nece. Prima 800k godisnje da ulazi sa klupe.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Braćo za Radulovića. Sada je pokazao da je obećavajući talenat. Odlučan centaršut. Slabo se moglo primijetiti kakav je u odbrani. Motika pokazao potencijal, ali sebican. Treba da ostaje posle treninga da vjezba šut. Stanković isto pokazao talenat. Treba vjezbayi centaršut. 3 igrača koja obećavaju.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Bice Motika top!!! Imamo kostur ekipe u najboljim godinama, Motika je zalog za buducnost, uz Adoa kog moramo dovesti, plus desno krilo, ne fali nam puno do zaista ozbiljne ekipe!!!
B

Boki58

pre preko 4 godine

A mali Petar Stanić, i on spada u ovu grupu, mislim da je odličan po prikazanim partijama koje dobija na kašičicu
з

зики

pre preko 4 godine

Опет смо стали у другом полувремену ха,ха.Само да нас не кошта онај реми с Радником.Да се нису зезали можда би Магико већ сада био и први стријелац лиге.На љето обавезно оставити Драговића и двојац Катаи Иванић,а вратити Радоњића и покушати довести Гачиновића ,
G

Gostrrealno

pre preko 4 godine

jeste kad bi oni htjeli igrati konferenciju hahahahahah
K

Ksale

pre preko 4 godine

@Gostrrealno Što, pa vama se toliko sviđa u Konferenciji da ste LŠ prozvali "intertoto kupom" 😂. Ne brini, imaćete priliku da je igrate i naredne sezone, za klub koji izgubi od Flore to dođe kao premija
G

Gost12345

pre preko 4 godine

Utakmica, odlična, kao i uvek, čim smo poveli 2-3, odmah smo krenuli da se zezamo, a ne upotrebim neki drugi izraz. Katai magija, klasika. Dobra igra svih večeras, naročito prvo poluvreme. Drugo manje-više. Nadam se da su sada oni što kukaju "pusti decu, pusti ovog, pusti onog" skapirali da ne može da se igra samo sa decom u timu, jer ta deca nisu napravila dve šanse ukupno. Može sa jednim-dva da se igra, ali da ih pustiš sve odjednom, ne biva, pa čak ni protiv Pazara. O ozbiljnijim utakmicama da ne govorimo. Svakako, i njima svaka čast na trudu, samo neka nastave da rade i napreduju, a šansa će doći. Srećan rođendan Zvezdo!
P

Posteno

pre preko 4 godine

Familijo posteno BRAVO
N

Np123

pre preko 4 godine

Za ovakvu predstavu je zasluzan nas veciti ministar Rasim Ljajic,koji pritom hoce da bude i predsednik Fss-a.Ovi igraci nikad Super Ligu ne bi videli da im nije Pazara.Vecina igraca je tamo za neku Srpsku Ligu,a mozda ni toliko.A sto se tice Sivica,moze slobodno da pop**i Zvezdi.Sportski pozdrav.
S

Sale555

pre preko 4 godine

Bravo momci. A sada ono najbitnije!
G

Gost 1234

pre preko 4 godine

Prava utakmica kakve se igraju u ovoj smešnoj ligi. Ni minimum htenja kod gostiju. Samo se sklanjaju i gledaju kao da su u piblici.
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Druze nije to htenje vec nisu kvalitet za ovaj nivo takmicenja. Slabi su i jedva cekam da se liga koliko toliko skrati.
A

Aj pali

pre preko 4 godine

A da su hteli sigurno bi nam dali jedno 4 komada jel da?
B

B.C

pre preko 4 godine

I nama pomogao sudija da damo 5 komada!!!....do slrdećeg derbija bićemo još jači i uigraniji, ubićemo grobariju!
G

Gost83

pre preko 4 godine

Za ovu kradju danas kod Spartaka cete dobiti po nosu veceras u derbiju 🏀. A onda ponovno i na vasem stadionu, jos jednom, samo sto ce biti veca razlika nego pre nedelju dana.
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Danas dobija Partizan kosarku. I to kazem kao Zvezdas. Da bi imali i CZ i Partizan olaksan put u play offu. Da ispale Buducnost.
1

110. Derbi

pre preko 4 godine

Revija golova i briljantna pobeda Crvene zvezde.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Dobri ljudi iz Pazara treba da traže novac od menadžera koji su im uvalili ova drva!
G

Goloruk

pre preko 4 godine

Od drva ima koristi,od ovih.....
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Drugo poluvreme sramota.