Komentari na vest

Zvezda spremna na rizik: Bez prodaje do kraja kvalifikacija, kraći odmor za Seola

V

Vlada79

pre 15 minuta

Koja je ovo priča za naivce, nema prodaje? Pa realno Ovusua, Badja i Handela bi prodali sutra da dobiju dobru ponudu koja bi barem malo izvukla uloženo u njih! Svakako su na te pozicije doveli pojačanja a i Mirko Ivanić se oporavio....

Savo Vukovic

pre 24 minute

Нема продаје само позајмице у ОФК

Denis Miljkovic

pre 27 minuta

Sa ovakvom transfer politikom, kao u zadnjih 6-7 sezona, mi smo trgovačko društvo, a ne ozbiljan
П

Па...

pre 31 minuta

...зна се, дупла круна, групна фаза у Лиги шампиона или пролеће у Лиги Европе. Друга Војводина, за треће место борба.
D

Dragi70

pre 31 minuta

Mislim da nam treba dobar igrač u odbrani poput Dragovića jer tu najviše duva.

Denis Miljkovic

pre 31 minuta

Bolje da cuvaju to sto imaju dok se neuklope

Weeb

pre 43 minute

Zvezda mora da proda duartea koji nema ni jednu karakteristiku napadača i da dovede kopiju Šerifa... MORA i da dovede štopera da može da se igra u 4 1 3 2 formaciji jer sa tri štopera je garantovana propast
@

@brate moj

pre oko 1 sat

Sendvicaru rasimov tek je jedna utakmica prosla
Z

Znači Delija

pre oko 1 sat

Ove godine moramo da se plasiramo u LŠ , svako drugo takmičenje za nas će biti veliki minus , mora mnogo da se radi na brzini igre da bi mogli da igramo sa osrednjim ekipama u LŠ , ako već nemamo super tehničke igrače , onda bar kondicija i brzina . NAPRED ZVEZDA
@

@Brate moj

pre oko 1 sat

Sendvicaru rasimov tek je jedna utakmica prosla
@

@brate moj

pre oko 1 sat

Jel ste primetili kako ovaj bot je uvek tu kada je vest iz FKCZ?
P

Pakal II

pre oko 1 sat

Iz ovog teksta izvlačim zaključak da je u klubu panika, da su svesni da nemamo tim za LŠ i sad kao zadrži sve jbg možda uđemo. I šta onda? Opet prodaj i dovedi i onda uigravanje u grupnoj fazi. Neozbiljno.
Z

ZokiCZNBG80

pre oko 1 sat

Zvezda sa ovakvim timom nema šta da traži u LŠ. Možda može uz povoljan žreb da uđe, ali da igra takmičarski i uzima bodove ne može. Realnija je LE. Svakog leta ide priča o podizanju igre i kako imamo budžet od 100 miliona i svako očekuje neka baš velika i prava pojačanja. A dobijemo istu priču svakog leta. Mora da se proda neki talentovani klinac koji je odigrao samo jednu sezonu jer će nam to doneti velike pare. Čekaj, čemu to kada imamo veliki budžet i nemamo finansijske probleme? I uz pompezne priče o pojačanjima dobijemo igrače sa Kipra ili iz Ruske lige za koje niko nikad nije čuo! Svakog leta ista priča!

Denis Miljkovic

pre oko 1 sat

Zvezdi treba dobar spic ako hoce u ligu ssmpiona,sa Duarteom i Arnautovicem kup uefa

Dejan Jevtic

pre oko 1 sat

Mozda je i najbolja odluka nikoga ne prodati,i videti da li cemo se plasirati u ls ili le..

Ranijeri

pre oko 1 sat

Pa bolje da ne prodaju dok se novajlije ne uklope
Z

Zuchishaa

pre oko 1 sat

Epruveta kao da istrazuje ali ne mogu stalno da naprave
T

Tvrdjava

pre oko 1 sat

Zvezdi treba dobar spic ako hoce u ligu ssmpiona,sa Duarteom i Arnautovicem kup uefa
M

Mamma mia

pre 34 minute

I to samo uz dobar žreb.
P

Pixy

pre oko 1 sat

Sa ovakvom transfer politikom, kao u zadnjih 6-7 sezona, mi smo trgovačko društvo, a ne ozbiljan fudbalski klub.
П

Па...

pre 30 minuta

...да, али ако купимо 50 хиљада сезонских карата по 1000 евра комад, нећемо морати да продајемо.
B

Brate moj

pre oko 1 sat

I oni su digli ruke od LS........kada su videli sta su doveli sve ......ako su videli

Истина

pre oko 1 sat

Нису они у стању да виде, да јесу, не би се свако десето појачање испоставило као успешан трансфер. Очигледно да спортски сектор на челу са Мркелом не ради како треба, али њега је немогуће сменити, као и оног који га је ту поставио. То је канцер свих државних институција, на неко мирно место се постави неко ко није за ту позицију због добрих односа, веза, а институција трпи.