Komentari na vest

Zvezda: Stojković nas maltretira, stavovi su klupski, vidimo se na sudu

G

Grga Cvarak

pre preko 4 godine

Znaci, sad kad je doslo stani, pani, sad se skriva iza imena Zvezde. Kao "ovo nisu moji stavovi, ovo su stavovi Zvezde". U prevodu, "u tucu ulazim samo kad je nas deset na jednog". Ccc... koja nula od covjeka. A vi Zvezdasi ste bas ludi koga podrzavate i kome vjerujete.
G

GostBB

pre preko 4 godine

Evo, ja bih se odrekao svih titula, obe Lige šampiona i svih drugih evropskih uspeha u prethodnoj deceniji samo da nikada više ne vidim Terzića i njegove podguzne muve, ultrakopovce kako isisavaju pare iz republičkog budžeta i SNS na vlasti u Srbiji. Da se svi od reda nosite za sva vremena i da Zvezda postane normalan i zdrav klub. Pa, neka košta šta košta!
v

v1ad

pre preko 4 godine

Piksi: "Tuzim Terzica!" Terzic: "Piksi napada Zvezdu!" Terzic poistovecuje sebe sa Crvenom zvezdom. Inace, daleko od toga da je i Piksi cvecka.
D

Dokolicar

pre preko 4 godine

Citava prica ostavlja opor ukus u ustima pravih zvezdasa... ne bi trebalo ni diskutovati na ovu temu u ovom trenutku, a kamoli zauzimati stranu. I jedan i drugi su ziveli od Zvezde i zaduzili Zvezdu, ali bi morali da postave sami sebi granicu... pristojnosti, skromnosti, ljudskosti
n

neshha

pre preko 4 godine

Bravo za komentar.Meni kao Zvezdasu je mucna svaka vest na ovu temu,svako saopstenje bez obzira sa koje strane dolazi.
3

32 titula

pre preko 4 godine

NE MOZE I NE SME NIKO DA BUDE IZNAD KLUBA PA TAMAN TO BILI PIKSI,DEJO,VIDIC ILI TERZIC. JEDNOSTAVNO NEMAJU PRAVO NA TO.
M

Maximilijan

pre preko 4 godine

Cek bre prijatelju, ti u isti kos stavljas Savicevica, Piksija, Vidica, sa Terzicem? Auu brate al si ti prso, ili ti je tolko ispran mozak, pa ja nemam reci...
D

Deki maky

pre preko 4 godine

Posle ovakve sramne izjave,izgleda da je svima jasno da je Terza uvukao sve oko sebe malverzacijama,da se kriju iza kluba.!!!! Sramota da jedan covek unistava reputaciju institucije kakva je Zvezda.!!! Piksi je bio igrac,i ponos kluba, a ovaj muljator je dosao da ga upropasti. Nažalost i jedan i drugi imaju jednog AV za vođu,a tu sudovi ne znače nista,jer je doticni vec promenio ustav drzave da bi mogao da radi sta mu je volja.!!!
K

Katai i Ohi

pre preko 4 godine

TAKO JE BRAVO ZA ODGOVOR,STOJKOVIC SE PRODAO BJEKOVICU I ZATO STO DALJE OD ZVEZDE,SVI NAVIJACI SU PROTIV NJEGA
c

cccc

pre preko 4 godine

koji svi navijaci. piksi je zvezdina zvezda. titulu prvaka evrope smo uzeli jer je odbio da igra, najlepsi gol u derbijima je dao piksi. ako piksi nije zvezda onda i ovo vise nije zvezda. ova saopstenja klupska koja sluze pojedincima nisu ogledalo kluba. to je to. oblatiti i uniziti zvezdu do maksimuma, oterati legende. e pa ne moze.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Sreda, 12h, hitna sednica UO Zvezde.
K

Ku plovi ovaj brod

pre preko 4 godine

Gospodo,otvorite ikonu YT na vašim telefonima,ukucajte Piksi i vidjećete koga je sve maltretirao i čiji dres je nosio.Za vrijeme ove uprave,pojedinci su ušli u svađu sa Savićevićem,Vidićem i sad sa Piksijem.Ko je sljedeći?Da nije malo previše?
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

NAJVEĆI BEDAŠ IKADA⬇️. Ovo ti je za "toblerone" Znamo svi da SLIKA drži još uvek na slobodi Tvorza, a i Glazuru. Ja ne znam šta je Piksiju trebalo da dolazi u ovaj mulj, u ovu žabokrečinu.. Da ga kriminalci, kulovi, lešinari, prozivaju i leče svoje komplekse na njemu. Podrška za velikog Piksija.
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

@ ....... samo sam se malo šalio bre, šta odmah skačeš, smiri se malo, popij nešto,,,,, sredi se malo bre ,,,,, za dva dana igramo najvažniju utakmicu,,, u Glazgovu, TO JE VAŽNO, TO JE NAJVAŽNIJE !!!! Ovo ovde je sve boranija , (ima malo i graška),,,, ZA DVA DANA NAVIJAMO ZAJEDNO ZA NAŠU ZVEZDU !!! 🔴⚪🔴⚪🔴💥💥💥💥🔥🔥🔥🔥🔥🏆🏆🏆 Ajd' zdravo,,,,,,, Fredo Korleone ,,,,,, 🍻😖
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ...

pre preko 4 godine

Podrska za Terzu i upravu zvezde protiv laznog trenera iz japana koji u dogovoru sa bjekovicem zeli da unisti Zvezdu!
S

Sotir gost

pre preko 4 godine

Tako je doktoreeee! Sta su Vidic, Dejo i Pici uradili za zvezdu?? Sta? Po neki gol i to je to!! A tebi svaka cast! Ti si sesta zvezdina zvezdica ili bolje peta a Piksija da izbacimo??
Z

Zmi Zmi

pre preko 4 godine

Svi uz Piksija.
N

Nemusd3434

pre preko 4 godine

Zvezda je svaki spor pred sudom izgubila, činjenice. I ovo će, bez pardona. Niti jedan jedini dokaz nemaju. Sve se svodi na klevetu. Problem je to što Piksi dobiti nekih 100k za ovo posle 3 godine tužakanja i pojeo vuk magarca.
3

32 titula

pre preko 4 godine

Ako nisi shvatio Piksi ce podneti tuzbu protiv Terzica a ne protiv Zvezfe
D

Dzonela

pre preko 4 godine

Terza bez blama hoce da nas posvadja sa najvecim legendama prvo sa Dejom,pa sa Vidicem i sad sa Piksijem.U istoj recenici Terza,Dejo,Vidic i Piksi a ti nadji uljeza....😄😄😄
U

Ultra bouyzz

pre preko 4 godine

Opet neka pošalju svoje građevinske ekipe na reprezentaciju pa da nas opet izbace, već viđeno..
S

Sale555

pre preko 4 godine

Mozda je ovo i dobro. Vreme je da se konacno rascisti situacija nakon ovoliko godina. Zasto se Dragan Stojkovic odrekao Crvene Zvezde nakon sto je tokom njegovog predsednikovanja klub doveden na rub propasti? Zasto je pobegao u Japan? Zasto vise ni ne spominje njeno ime? Piksi kao igrac svaka cast, Piksi kao predsednik - uzas.
D

Dzonela

pre preko 4 godine

Ko mu je bacio bombu na kucu u Nisu i porucio idi ne vracaj se...
l

lice sa poternice

pre preko 4 godine

Tvorza siguran u sud a prošlost je to dokazala
@

@lice sa poter...

pre preko 4 godine

Tako je, i Vazura ima istu fintu!
Z

ZDj

pre preko 4 godine

Lepo si ovo rekao. Ali problem na relaciji Zvezda-Piksi pcinje kada je Piksi izbacen iz prostorija. fk C.Zvezda. Bila je koliko se secam komemoracija povodom smrti Rajka Mitica. Neko mu je prisao i izbacio iz restorana valjda ili tako nesto davno je bilo. u stampi je bilo.
P

Profesor Taltomar

pre preko 4 godine

Malo je "trulo" da povavljaš ili kucaš ono što su ti podmetnuli na cedulji. Nije ostavio klub u dugovima, Uzeo je dve "duple krune" sa ekipom sa kojom je Džaja gubio od Partizana. Zadržao Žigića dve godine, a ne posle prve. i to po najnepovoljnijem ugovoru koji je Džaja napravio sa Ćalasanom. Afirmisao Pantu, Đokića, Pantića, Anđelkovića, doveo Stojketa iz Zemnua... Ali jedina mrlaj je što "vandalima", "kojotima", "debilama" nije hteo da daje rentu. A ti si vrlo moguće jedan od njih. IO zato podržavaš OFK CZ.
ˇ

ˇ@profesor

pre preko 4 godine

‚‚afirmisao Anđelkovića..‚‚tu prestajem da čitam.Pogledaj ugovor sa tojotom samo..I da ostavio je dug u Zvezdi blizu 20m sa 2m koliko je nasledio.
s

sima strahota 79

pre preko 4 godine

Pola klub pola saopstenje
S

SMS

pre preko 4 godine

Poenta svega je pritisak na Piksija da povede sto vise igraca iz Zvezde na SP,jer onda im skace cena, a Terza se ugradjuje u transfere. Kraj price.
A

Ab

pre preko 4 godine

hahahahahha jbo majku nas treba ugasiti....mi i jesmo za beton lige sa ovakvim navijacima i sjecanjem....Eto vam legende , eto vam Piksija , pa ko da nam taj isti nije bio u klubu i zavio nas u crno i rezultatski i finansijski....pa taj isti piksi je iz kluba otjerao jednog JUGOVICA koji je dosao sa svajcarskim investitorima da pravi novi stadion....Al ako si LEGENDA mozes da radis sta hoces , sakrijes se u Japanu jedno 15ak godina i sve se zaboravi....
G

Gostivoje

pre preko 4 godine

To sto mu je preceno smrcu kao i onom bacenom bombom u roditeljskom dvoristu itd nema veze sa"sakrivanjem"u Japanu.
A

Ab

pre preko 4 godine

Ma da sigurno je bio pošten pa su mu drugi pošteni ljudi bacili bombu... Ništa ti ne znaš...
n

neshha

pre preko 4 godine

Piksiju je ubica sa NBG u sred sezone prodao golmana,radio je pod velikim pritiskom raznoraznih kriminalaca,i nije on napravio dug nego svi oni nesrecnici posle njega koji su bukvalno zalutali u fudbal.
C

Crnarupa

pre preko 4 godine

Bravo, zvezdo i terzo! Haha
E

ET-1

pre preko 4 godine

Ja ne znam šta se dešava sa ovim ljudima u Crvenoj Zvezdi, tako da napadaju Stojkovića koji je veliki trag ostavio u Crvenoj Zvezdi treba da ih sram bude. Kakve veze Stojković ima sa suđenjem i sa utakmicom u Subotici, kakve veze Stojković ima sa FSS, ljudi čovjek je selektor reprezentacije pustite čovjeka da na miru se priprema za svjetsko prvenstvo. Ne mogu da vjerujem da ljudi iz Crvene Zvezde padaju na tako niske grane i da se spuštaju na nivo da kao Partizan prošle i prethodnih godina da se samo žali za nešto, alo igrajte fudbal niste političari da samo jedni druge optužujete za nešto.
K

Kon

pre preko 4 godine

ET-1@Pa vi se žalite svih ovih godina na Toletove titule, Mirka Marjanovića, Borisa Tadića, na "otetu" titulu iz 2017,itd,itd. Sada smo mi na redu, Kokeza, Kokezjanija, duh koji lebdi, država, sudije, itd. Prema tome, šta tu nije jasno k. k.
O

Operi mopu

pre preko 4 godine

ala se pere tvorza. A kojim slucajem da dobije na sudu oce odsteta biti klupska ili licna. Pitam onako.
P

Pizzi

pre preko 4 godine

Bravo doktore.nek placaju.kad ih ova osoba sa poternice okrene protiv legendi piksija vidica i deje
R

Raul Bobadilla

pre preko 4 godine

Pa na klupski racun, ali onaj u Nemackoj 😀
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

Zvezdaše zanimaju DOKAZI , za ovako tešku optužbu, dokazi, a ne lajanje, dreka i naklapanja. Nije ovo CVETKOVA PIJACA pa da slušamo i čitamo baljezgarije, NEGO DOKAZE DA VIDIMO. PA AKO JE PIKSI UTICAO NA VAR SOBU I NA CEO FSS DA PARTIZAN BUDE PRVAK, ONDA PIKSI MARŠ IZ NAŠEG FUDBALA I PRAVAC ZATVOR . ,,,, ALI AKO NEMA DOKAZA, I AKO JE OVO PRIVATNI RAT TERZIĆA, ZLOUPOTREBLJAVAJUĆI ZVEZDINO IME, ONDA TERZIĆU MARŠ IZ ZVEZDE, I PRAVAC ZATVOR. JEDAN OD OVE DVOJICE MORA U ZATVOR, ILI OVAJ ŠTO NAMEŠTA ZVEZDU , ILI OVAJ ŠTO BEZ DOKAZA OPTUŽUJE ČASNE LJUDE. NE MOŽE I NE SME DA SE ZAVRŠI NEREŠENO.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

@NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKADA, ali posle mene😁. Da imaš malo mozga odavno bi provalio da je ovo lični rat Tvorza i Piksija. Ne može da im oprosti zato što su mu sina izbacili iz Saveza, pa leči komplekse na Piksiju. Jel možeš da zamisliš Piksija u Var sobi, da sedi celu utakmicu i da čeka momenat da zovu sudiju da svira penal, to ne bi progutalo ni dete od dve godine. Ali ja ću da ti kažem još jedan razlog napada na Piksija. To je priprema terena ako se izgubi titula, da kaže Piksi nas je pokrao. A Tvorza pokrije sebe, da ne bi otišao iz kluba jer je obećao da će otići ako ne uzmemo titulu. Težak je to Muljator. Ali nikako da objasni zašto je Fiorentina uplaćivala pare u Nemačkoj Banci, umesto na Zvezdin račun. Pojeo Vuk Magarca. JEDAN JE DRAGAN STOJKOVIĆ PIKSI, NAJVEĆI.
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

@ Don Vito Toblerone OK ! Samo ubuduće pažljivo pročitaj ono što piše u mom komentaru..... ..... i potrudi se da ne počinješ svoj komentar sa : "Ako imaš malo mozga" ? GLUPO JE, I NEMA POTREBE DA SE GLUPIRAŠ I IZAZIVAŠ KAVGU. Sve ukupno gledano, ovo Zvezdi ni malo nije bilo potrebno , ovo je autogol Terzića, i to ko zna koji po redu, ovim napadom bez dokaza Terzić je poremetio ambijent u timu pred nastavak takmičenja i u LE i u prvenstvu, imali smo inicijativu i polet, i pobedom u sledećem derbiju bilo gde da se igra osiguravamo titulu, ali Terzić zahvaljujući podršci "ONOGA" dozvoljava sebi da napadne i bez konkretnih dokaza (a ni jedan dokaz nije ponudio o umešanosti PIKSIJA), bilo koga i da se bahati i osiono ponaša. UKOLIKO ZVEZDA NE BUDE PRVAK OVE GODINE, DIREKTAN KRIVAC BIĆE TERZIĆ.
h

humskapfc..

pre preko 4 godine

Daj faul@ Kazes nista ne znaju.. Pa kad ne znaju kako vas pregazise igrom u prvom derbiju, kad od 20 do 80 min trebalo da primite 5.. sta smo sve omasili.. Koju ste vi sansu imali osim sto ste dali dva gola nasim greskama i priznajem ubili na sredini terena.. Drugo taj Partizan izbaci Soci koji se bori za titulu u Rusiji, a vas bruke izbaci strasni Serif.. Nadigrali smo Spartu i izbacili, a ta Sparta pobedi Rendzers i onu sto su izgubili bili mnogo bolji.. Mi smo nas kvalitet pokazali.. Mnogo si glup da bih ti dalje pisao
д

д.г.

pre preko 4 godine

У задњих десет дербија то је тих 60 минута.
s

svaka cast komsije

pre preko 4 godine

Drago mi je ekipa, da ovde imamo i dalje realnih ljudi koji zele da vide ledja dvojici glavnih grobara srpskog fudbala Terzicu i Vazuri! Sljam nam seje mrznju koje ionako previse ima! Nazalost, poznajem i ljude koji dokle god imaju garanciju da ce klub uzimati titule u zvezde kuju i Terze i nase prodane duse! Svaka cast realnoj strani komsiluka! Sportski pozdrav
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

@ Samo mala ispravka komšija, VAZURA JE NIKO,,,,,,, PODVODAČ,,,, KLOŠAR,, TERZIĆ TAKOĐE NIKO, BAHATI NITKOV, ALI NE ZABORAVI : NAJVEĆA ZMIJA, ZMIJA OTROVNICA JE VUČELIĆ. Sa Tobom sam uvek spreman da popijem pivo. Pozdrav Tebi,
G

Gost123

pre preko 4 godine

Sad ako se poštuju propozicije takmičenja,zvezda zbog ovog napada na fs i selektora ,sudije,mora da snosi posledice, a to je po pravilniku oduzimanje bodova...Pa sad da vidimo reakciju Fudbalskog saveza da li sme to da uradi...
д

д.г.

pre preko 4 godine

Па председник фсс је ту противзаконито. Требали су избори прошле године да буду али их пучисти не заказују. Меке фотеље и лепо капље.
@

@Gost123

pre preko 4 godine

A ti znas sta pise u pravilniku??? Hahahaha! Ne nego se nadas iskljucivo oduzimanju bodova jer si i sam siguran da titulu ovom igrom videti necete ..
B

B. Grobar

pre preko 4 godine

Prijatelju, potisujem se kao B. Grobar i to valjda nesto znaci, ali.....nikada, ali bas nikada i ni u lakvim okolnostima, ne zelim titulu osvojenu na bilo koji drugi nacin, osim na terenu. Ne interesuju me pravila, necije krivice, regulative....... Interesuje me samo TEREN i nista drugo. Pozdrav.

Dj_97

pre preko 4 godine

Znači ovako, kada je ZvezdaN prva, sve je regularno i sve je u redu, a kada nije onda su svi protiv nje(ga), pa čak i Piksi?! Ovo prevazilazi granicu komičnog i postaje tragedija društva i mozgova u Srbiji i ne zna se ko je gori, da li ovaj čovek bez morala i malo stida što manipuliše ljudima koji navijaju za FK Ultra kop, a ujedno krade i podsmeva se ljudima ili ti isti navijači nemaju gram svog mozga da razmisle malo, pa ima smeta navodni Piksijev dug koji je on ostavio, a koji je pet puta manji od onog duga koji će biti kada "Lice da poternice" izadje iz kluba i zatvori vrata. P.S. Gde su saopštenja tih prepoštenih poštenjačina prethodnih godina kada se penal svira na 20 metara i dižu ofsajdi kada štoper vrati golmanu loptu?
G

Gostanko

pre preko 4 godine

Pa to mozes i za tvoj klub reci.Do pre par godina govorili ste da je merilo Evropa pa kada Zvezda igra dobro u Evropi presli ste na pricu kako samo Zvezda ne moze da kiksne bla bla bla.Zasto je sada sve u redu kada Partizan ne moze da kiksne? Tako je bilo i 2017-te. Kukaste,kukaste i prekukaste i cim ste zaseli na prvo mesto sve je bilo regularno.

Dj_97

pre preko 4 godine

Zvezdan Terzić i bilo ko iz uprave Zvezde, da imaju malo obraza, poslednji bi trebalo da osude nekog za neregularno takmičenje. Ja nikada nisam rekao da Partizan zaslužuje prvo mesto, čak se i grozim toga da ovakav penzionerski Partizan bude prvi, da ne predje polovini terena u derbiju čitavih sat vremena, a ima duplo slabiju ekipu nego kada je trener bio Savo Milošević, dok nam je tada Zvezda bežala 20 bodova. Te godine je Partizan dobio dva derbija i bilo je jednom nerešeno, igrao je bolje od Zvezde, ali je Zvezda bila prva ubedljivo jer su svirani penali na svakoj utakmici i postali ste rekorderi u svetu. I hoćeš da kažeš da je to regularno?
K

Ksale

pre preko 4 godine

Stavovi nisu klupski i nemojte da ih prestavljate tako, već lični. Terziću, mani se Piksija, on je legenda Zvezde i celokupnog srpskog fudbala, a ti si najobičniji lopov. I to ti kao Zvezdaš kažem. Znam da si navikao da sve radiš preko Zvezde, ali svoje lične frustracije nemoj da predstavljaš kao zvanične klupske stavove. Mi, navijači, predstavljamo klub i verujem da 99% nas daleko više ceni jednog Piksija nego kriminalca Terzića. Piksi "maltretira Zvezdu" a ti ga po ko zna koji put pljuješ i vređaš, jel ti ostalo išta od obraza i časti i znaš li šta je to uopšte?
G

Gost123

pre preko 4 godine

Stavovi jesu klupski i svih zvezdasa!!!!! Piksi je otvoreni neprijatelj Zvezde i tu je sve jasno!!!!
G

Gost321

pre preko 4 godine

@gost123, nisu stavovi svih zvezdaša nego Terzića i nekih zvezdaša koji od Terze mora da imaju neku korist
b

bokash9

pre preko 4 godine

Ovoj zvezdi sve smeta. Kokeza,Vidic,Piksi. A da bude terza presednik Fss i CZ pa da najavi,Cz je gladijator,osvojice 20titula zaredom
n

nebojte se

pre preko 4 godine

prišice vam terza titule stare vise od 77god.....tamo neka 1935,1936, 1937.....itd...madjija je to!!!!
M

Mandrak11

pre preko 4 godine

U pravu se brate, on ce Zvezdi da pripise da su izmislili fudbal i da su bili u Montevideu.
G

Gostgost

pre preko 4 godine

Zvezdane, ti nisi Zvezda, svaki pravi navijač jedva čeka da ti vidi leđa. Za ove što će da pišu da se setimo gde smo bili, siguran sam da ovaj čovek ne bi bio ništa bolji od Nemanje Vidića, Jugovića, Mihajlovića ili neke druge legende na mestu generalnog direktora FKCZ. Zato imaj na umu da je tužba privatna, podeli je sa drugarima koji te svesrdno podržavaju a neprijatelj vam je zajednički. Preveliki je klub FKCZ da bi mu se ti igrao sa ugledom uz prećutnu podršku ovih što čekaju pravi momenat. Uzdravlje
b

bingosale76@gmail.com

pre preko 4 godine

Ljudi,ne pisite svasta. Kada budemo znali sve cinjenice,onda mozemo komentarisati. Za sada samo pratimo I videcemo I cemu se radi tu..Volim Piksija,Ali sacekacu da cujem istina sta je..
M

Milojko Arsenic

pre preko 4 godine

Mislim da treba da se sazove skupština lige svih klubova i da glasaju. Po meni treba zvezdu izbaciti iz lige jer ovim samo narušava ugled lige i Srpske reprezentacije.. Svaki put zvezda prva započinje sa nekakvim sukobom i svadjama. Mislim da je već klubovima i navijačima dosta ovoga..
s

skeptik

pre preko 4 godine

I nama zvezdasima je dosta vas grobara, vi ste strano telo zalutalo u srpski fudbal...
j

jednoumlje

pre preko 4 godine

Tebra prvo pogledaj kako vam se ponasa trener i sta prica na konferencijama
S

Smiri

pre preko 4 godine

se malo zapali jednu izgleda odavno nisi pusio.

jovanovic.bojan9831@gmail.com

pre preko 4 godine

A zamislite tek sledeća sezona kad prvak ide direktno u LŠ... Tada će da mu smeta Rajko Mitić
K

Kragujevac City

pre preko 4 godine

Partizan koji je godinama kukao na Zvezdu da sve pobedjuje,kako je to nemoguce itd.sada pobedjuje sve.Iako je Zvezda imala a i dan danas ima uspehe u Evropi. Partizan kojeg nekakva Flora ne samo pobedi vec ocita lekciju,polupana Santa Klara ga pobedi,Soci mu ocita lekciju u fudbalu,Gentu u dva meca ne sutnu tri puta na gol,drhte od Anortozisa do poslednje sekunde,e takav Partizan sve pobedjuje.Celo ovo prvenstvo nase ako izuzmete derbi Partizan ima sve pobede i remi sa Proleterom.I na tom mecu im je dosudjen penal koji je Rikardo promasio.Zamislite vi da im ova smotana odbrana koja u Evropi od polupanih timova bude izmaltretirana u Srbiji maltene i ne prima golove.Primila ih pet.I ovde ne pomazu ni var ni strane sudije ako se ekipa sklanja i ako im je receno da ne napadaju dok ne prime gol dva.Imate mec u Krusevcu gde im nizasta ponavljaju penal.Imate mec u Kragujevcu gde pri rezultatu 1:0 za domacina Lazar Markovic psuje sudiju,udara ga po ruci i preti mu i ne dobija nista umesto crvenog kartona,imate mec Partizana i Cukarickog gde Sasa Ilic na klupi peva partizanove pesme,proslo kolo mec sa Lucanima,dva cista nedosudjena penala za Mladost gde se nakon meca niko ne buni,ne spominje,sporne situacije nemamo.I imate ovaj cirkus od juce gde se dosudjuje izmisljeni penal nakon tri minuta verovatno po necijem naredjenju.A jos komicnije je da su trener Spartaka i igraci skakali i drali se kada je dosudjen penal da bi nakon utakmice sve to bilo zaboravljeno i trener Spartaka im cestita na zasluzenoj tituli.Jednostavno, 90% ekipa protiv Partizana igra bukvalno kao Nikolic iz Spartaka u nedelju.Ovo ce biti najjadnija osvojena titula Partizana.Ukrali su pobedu da bi bili prvi na tabeli u regularnom delu zbog domacinstva u derbiju.Srbiji treba da ostane var,da sude strane sudije,da se skrati liga na 12 klubova i najbitnije da se uvede kalcopoli.Da se za svako navodnjavanje,namestanje i sklanjanje drakonski kaznjavaju ekipe ili pojedinci.Zamislite tek sledece sezone sta ce da rade za direktno mesto u ligi sampiona.To ce tek cirkus da bude. Jedino ako ovo sve nije rezirano i dopusteno Partizanu da bude prvi iako je Zvezda tri klase iznad.Jos u julu prosle godine ceo Beograd je govorio da se ove sezone fudbal dzaba igra jer je Partizan prvak.Zamislite molim vas,nas fudbal direktnog predstavnika u ls,jednog u kvalifikacijama,jednog u le.Zemlja gde se dve ekipe takmice za titulu a gde ostali glume cunjeve i imaju za cilj samo da opstanu.Stadioni oranice,predsednika fss nemamo a zapravdn kao imamo ali se krse zakoni,prestar je za funkciju pa se svi pravimo ludi,kup takmicenje jos malo pa gotovo a ne zna se gde se igra finale kao pre godinu dve,trebalo u Nisu pa posto su finale igrali Zvezda i Partizan onda necemo u Nis nego u Beograd pa drama oko kuglica ko ce da bude domacin.Dno dna. Inace postena ekipa Partizana je svetski rekorder u prelazima od krpenjace pa do dana danasnjeg sa tri uzastopne utakmice u nedelju dana te famozne 2017-te.
c

cirkus

pre preko 4 godine

Pozdravila te Omonia i Serif a i mocni Midtyuland
G

Gost999

pre preko 4 godine

Rece navijac tima kojeg su olupali Florijana sa Malte, Irtis iz Kazahstana, Tirana iz Albanije, Kairat iz Kazahstana, Serif iz Moldavije.. kojeg su jos olupali i Jang Bojs, Kopenhagen, Salzburg, Midtjiland, Hofenhajm. Kojeg su ove velike ekipe unakazili kao nikad nikog u LS. Kojeg su Arsenal i Milan sa rezervistima i sa 40% snage eliminisali. E taj tim u Srbiji ima 140 pobjeda u poslednjih 150 utakmica, najvise penala u Evropi, mali milion pogresnih sudijskih odluka u njihovu korist.. I opet se nesto bune? Pa nevjerovatno. Jel znate uopste sto je tolika frka? Zato sto ste duzni 100tinjak miliona, i samo pare od LS UEFA vas nekako drzi nosem iznad vode. Ako budetr morali u LK gdje su daleko manje nagrade, vi ste ga ugasili za jedan duzi period, opeeet.. A citajuci vase komentare danima, nista bolje ni ne zasluzujete..
K

Kon

pre preko 4 godine

Kragujevac@Levadija,Omonija,Florijana,Kairat,Šerif,Apoel,Dnjepar,itd,itd.Ko je prvi kukao, Tole, Toletove titule, Toletove era, itd, itd. Tako je pandan Toletu, Kokeza, Kokezjanija, Kokezine titula, plus duh koji lebdi, i šta tu nije jasno.
K

Kragujevac City

pre preko 4 godine

Zvezda je nadigrala i Omoniu i Serif koliko god ti sada govorio da je to izmisljotina.Pogledaj meceve pa realno reci.Kao drugo,Zvezda je ispala od Omonie na penale jer se igrao samo mec na Kipru. Protiv Serifa,Zvezda je i sa igracem manje imala barem 4-5 sansi i ispala neregularnim golom.Cak i da nije tako,taj Serif je nakon Zvezde raskantao Dinamo Zagreb,Sahtjor,pa pobedio Real Madrid u gostima.Taj Serif je u grupi sa Interom,Realom i Sahtjorom u sred lige sampiona osvojio samo JEDAN bod manje nego vi u polupanoj konferenciji i grupi smrti sa Florom,Anortozisom i Gentom.Serif je u dvomecu sa Sahtjorom uzeo cetri boda koliko i vi na cetri meca ( dva sa Gentom i dva sa Florom ). A od Midtlanda je Zvezda izgubila jer je igrala 85 minuta sa igracem manje.Jedini los mec je bio u Tirani i to zbog pritiska od ispadanja i jer se igrao jedan mec i to opet u gostima.Ne lozite se jer ste obicna kanta od tima. I da,tacno je da je Zvezda igrala egal sa nekim poluamaterima ali Zvezda tada nije bila sampion,nije imala sve pobede kao vi. PFC iliti P-artizan F-ake C-hampion
G

Gost999

pre preko 4 godine

Auuu brate kako si krenuo, mislio sam da ces napisati da ste nadigrali i Pariz i Totenhem hahaha.. Pa nije ni Partizan sampion, logicno onda da se muci sa nekim slabijim ekipama. Dovoljno sam rekao, ne bih te vise zamarao, samo iskreno treba.
R

Realno.

pre preko 4 godine

Volim Zvezdu ali ovo više nema smisla. Ne mogu da se setim da u nekom klubu neko ovako govori javno? Ovo je štetno za Srpski fudbal a pogotovo za Zvezdu. Iako je Terzić uradio mnogo za Zvezdu on jednostavno više nije čovek koji treba da vodi Zvezdu.
p

phen

pre preko 4 godine

Kad to bude stav skupstine kluba jednoglasno onda mozes da pricas da je to stav Zvezde i ako taj stav ima 90% navijaca Zvezde! Zvezdan Terzic ocigledno ima zelju da bude na celo saveza jer je pritisak mnogo manji, a ovim dodatno unosi nemir u ekipu pred mnogo vazne meceve koji nam slijede!
a

asi

pre preko 4 godine

Mator je Piksi da bi docekao Terzino sudjenje. Ne zna mu sud adresu a ako sazna ode Terza kod Raja da se strucno usavrsava.
G

Gaudi

pre preko 4 godine

Zbog ovakvog polusveta koji vredja sampione kakav je Piksi, ja vise ne idem na utakmice Zvezde
B

Bravo

pre preko 4 godine

E bas takvi im ne trebaju... Kakve veze ima Piksi sa tim hoces li ti doci ili ne...
N

NemanjaKZ

pre preko 4 godine

Stavovi su klupski isto koliko sam i ja je*o Severinu
k

klub to sam ja

pre preko 4 godine

ono kad se sakrijes iza kluba

cikagofajer

pre preko 4 godine

Sad se peru da je zvezdin stav zato sto pikai zvezdu voli j znaju da je ne bi tuzio nikad. Jel vas bre sramota ovog vaeg terzica ljudi? Ovo je rak rana fudbala naseg, ostavite bre piksija na miru muljatori jedni
g

ghost11

pre preko 4 godine

Zašto naš najbolji igrač svih vremena Piksi, nije bio na stadionu svoje voljene Zvezde 15 godina? Zašto nije čestitao duplu krunu i ulazak u ligu šampiona? I zašto je posle njegovog odlaska sa funkcije ostavio preko 20 miliona duga u klub pred gašenjem? Ako neko može da mi odgovori, hvala.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Pa navija za Partizan, logicno. Citav Beograd zna da ce se nakon sto zavrsi sa reprezentacijom registrovati i odigrati polusezonu za Partizan, za kojeg navija citav zivot. Vjerovatno zato nije zelio ni sutati penal '91..
g

gost1975

pre preko 4 godine

Zato što su ga mufljuzi oterali, plaćeni navijači kojima je uskratio sve beneficije, menadzeri koji nisu mogli da se ugradjuju po 50+% na ugovore igrača. Zato takvima danas Terzić odgovara a ne najbolji naš igrač svih vremena. Nego da vidimo da li će otići s funkcije ako ove godine ne uzmemo tiulu, onako kako je obećao hahaha
R

Raša P

pre preko 4 godine

Delim potpuno tvoje mišljenje!!!
S

Snoopy

pre preko 4 godine

Zato sto su ga vodje Crvene Zvezde izbacile iz Red Cafe..Zato sto se zna koje prodao sve tad igracei koje uzeo pare .i koje bacio bombu u porodičnu kuću Stojkovića
m

mita i trta

pre preko 4 godine

zato sto je hteo da radi posteno ali mu "clanovi uprave " rekli da tako nece moci pa ga posle par dana jos i isterali iz klubskog kafica .Covek moze da kupi klub sve sa stadionom i on ojadio klub !!?! ne znam jel se secas bombe bacene u njegovo dvoriste ? sta ti mislis ko je ??
G

Gost13579

pre preko 4 godine

Zato što je hteo da uvede red u CZ ,i kad je počeo da sređuje stvari sa nekog fiktivnog plusa je došao na realan minus ,a sve radi toga da se uvede red da se krene od stvarnog stanja,a Delije i ista da Zvezda ga je ujela za srce,optuživši ga da je sve pokrao. I zakleo se da sa CZ neće da ima posla.
h

humskapfc...

pre preko 4 godine

Zasto ovo Terzic radi, tj. na sve nacine pokusava da dodje do titule bice vam jasno u maju, ako ne uzme titulu.. Zvezda duguje preko 70 mil, budzet 30m i taj budzet moze samo da se pokrije ako igra s kfal za LS, jer kroz jednu utakmicu vec si u LE.. Sam je Terzic priznao da su zvezdini igraci duplo placeniji od Partizanovih i to treba pokriti.. Al da nepisem ima mnogo sta, i sta ce se desiti od maja, ako ne budu sampioni..
D

Daj faul

pre preko 4 godine

Pa kad su igraci kvalitetniji i treba da budu placeniji…. Bolje postavi pitanje zasto su igraci Partizana toliko placeni a nista ne znaju…
S

Samo pitam

pre preko 4 godine

Koliko vi onda dugujete?Molim za informaciju!
G

Gost RS

pre preko 4 godine

Lažeš Terziću,vodiš svoj rat sa Piksijem preko Zvezde sram te bilo!!
a

a_dj

pre preko 4 godine

Moze Zvezda i da osvoji LE opet Terzicu ne bi bio
G

Gost1234

pre preko 4 godine

Kakav stav kluba?! Letiš ti iz kluba uskoro! Delije

gemathegreat

pre preko 4 godine

E jedino ako ga ti ne oteraš, skroz si zaeban ko kratko ćebe.
G

Gost44

pre preko 4 godine

E moj Piksi, vidis li sad cega si ti 5 zvezda?? Zamisli kada se prema tebi ovako odnose, bez ikakvog srama lazu, spinuju, pljuju, tuku, kako to onda rade sa fudbalskim rivalima....
R

Raša P

pre preko 4 godine

To što je igrao dobro fudbal ne znači da su mu i druge osobine takve! Na primer bio je očajan rukovodioc.

Thanos

pre preko 4 godine

ZASTO SE TERZIC OGLASAVA KAO FK CRVENA ZVEZDA ??!! Odakle mu pravo !?
H

Hhh

pre preko 4 godine

Jel istina da su mu išutirali sina iz FSS? Piksi legenda, Dejo legenda.
I

Iz sljivika

pre preko 4 godine

Terzicu, i onako te podrzava samo ona grupica plaćenika... Čućeš uskoro šta ce ti ostatak stadiona i svi navijači Crvene Zvezde poručiti. Naše legende se ne diraju.
G

Gost454

pre preko 4 godine

tesko, jer ce vas odmah posetiti njegovi neimari sa severa, nesto slicno kao nasi navijaci u evropskoj utakmici protiv slovaka...
G

Gost Pele

pre preko 4 godine

Kao veliki zvezdaš kažem da se stidim ovog saopštenja. Podrška našem možda najvećem igraču ikada i petoj zvezdinoj zvezdi.
j

ja sam jaaa

pre preko 4 godine

Vi njega prvi peckate i onda kazete da vas on mlatretira. Kao malo dete ste koje dira starijeg brata i kad dobije cusku od starijeg brata onda kuka mami da ga ovaj bije
M

Medved2

pre preko 4 godine

Sramota je sta radi Terzic. Ovakvo brukanje kluba zarad licnog animoziteta prema Pixiju je vrhunska sramota. Dragan Stojkoic je legenda Crvene Zvezde i to niti mogu niti ce da promene ni Zvezdan Terzic ni neki vodja navijaca koji je svojevremeno izbacivao Pixija sa stadiona, valjda verujuci da je on vazniji za Zvezdu od oveka koji je legenda kluba. Njemu se Terzic i slihta, a i kivan je sto mu je sin najuren iz Saveza... Kakav je da je, Pixi ce uvek biti jedna od ikona kluba, dok se za gosn Terzica i pomenutog vodju to nikad nece desiti.

gemathegreat

pre preko 4 godine

To "kakav je da je" je ključno i upravo moja poenta. Status legende kluba ne podrazumeva i da je svetac i da nije zlopamtilo i osvetoljubiv a ni ti ni ja ne znamo šta je u stvari po sredi izmedju njih dvojice i zato ja ovu stvar posmatram potpuno neutralno. Brate nek idu na sud pa nek reše. Ne znam za tebe ali sam svedok žestoke grobarske kampanje protiv Zvezde na svim nivoima i ako će ovo da spreči i predupredi neke stvari i sa obe ruke i sa obe noge sam za to.
m

mare fkv

pre preko 4 godine

Ja generalno prezirem sve sta zvezda i partizan predstavljaju, i uglavnom sa uzivanjem ispratim ovakve medijske klanice, ali cak je i meni muka od terzicevog postojanja. Ne mogu ni da zamislim sta bi bilo da mi je ta ustva predsednik i glas kluba za koji navijam. Na stranu to sto sever gasi ostale zvezdaske forume koji ustaju protiv njega i slicno...bukvalno je covek otelotvorenje mulja u kojem pliva srpski fudbal.
Z

ZvezdaZvezda

pre preko 4 godine

Terzicu mars iz Zvezde!
9

91

pre preko 4 godine

Sad ce gazda da se javi i pomiri i jedne i druge i trece i svi na pecenje a ti narode kolji se ovde.
P

Princip

pre preko 4 godine

ovi iz hnk zaboravljaju..samo jedna rec - TOLE
k

km

pre preko 4 godine

Pa Tole je GOSPODIN za sve ove!
R

RARITET

pre preko 4 godine

Ukinite VAR, nameštajte prelaze,igrajte sklanjalice i jedni i drugi,ali nam Piksija ne dirajte!!!!
У

Уо

pre preko 4 godine

Баш ме занима како се осећају неки нормални момци, нормалне интелигенције у Звезди, попут Иванића на пример, када прочитају овако нешто? Сигурно није лако бити са овим људима свакодневно. Иста прича и у Партизану, треба стварно остати психички стабилан и плус наћи мотивације да играш и даш све од себе, а око тебе на сваком тренингу ови ликови из управа, сви колективно за затворску психијатрију.
G

Gostpravi

pre preko 4 godine

Kao prvo iza Terze stoje rezultati i to dugogodisnji,mozda bi bilo bolje da smo u situaciji kao kad je Piksi bio predcenik Kao drugo i najvaznije to sto je Piksi legenda kluba sve stoji al ajde recite kad je bio na nekoj utakmici kad je podrzao svoju zvezdu,a setite se samo eto izmedju ostalih Mihe i Deje I kao trece ako igramo evropu,osvajamo titule i imamo eto malo po malo i neki respekt po evropi a Terza nevalja ko valja onda.. Oterati ga jel pa opet gledati kako nas gaze i nedaju nam svoje,ccccc Napred Terza i nedaj zvezdu nikome da je ponizavaju
T

Teide

pre preko 4 godine

Iza njega stoji AV!!!!!
B

Branko 333

pre preko 4 godine

Sigurno se Terzic plasi ako ne osvoji titulu da ce preuzeti Zvezdu Piksi i onda otuda i napad na Piksija.Sramota je za navijace Zvezde da dopuste da hostapler vredja Piksija legendu Zvezde.
A

Axaxa

pre preko 4 godine

A nema ni 7 dana kako je Terzić dao intervju, citiram: "Ja sam personifikacija Zvezde". Axaxaxaxa
S

Skocajic

pre preko 4 godine

Ma folira se i kopiraj onog Luja XIV. Bajate fore.
Б

Бибарс

pre preko 4 godine

Хељп НАТО, Стојковић нас малтретира, плаки...
x

xyz

pre preko 4 godine

PIKSI + DOKTOR - da se prebrojimo
9

91

pre preko 4 godine

Sve je jasno kad grobari podrzavaju piksija.
h

humskapfc...

pre preko 4 godine

Zastitu svojih interesa ahahahahahahahahahahahahahaha A interesi su nam da se sto pre ukine Var, da nam i dalje sviraju po 20 penala po sezoni, 4 god smo prvaci evrope u penalima, a ove god sve zbog Piksija tesko da budemo i medju 50,proslo pola sezone, a nama samo 5 penala svirano i vec zaoatajemo za Partizanom.. Da namesto presednika sto pre dodje novi Kokeza, i da se postave nove sudije da saplicu Partizan gde god stignu.. Za sve je ovo kriv Piksi, hocemo Kokezu
H

Haha

pre preko 4 godine

Grobari o postenju

Kontraudar

pre preko 4 godine

Ma sigurno Toza piše ova saopštenja.
g

gaga Crni i pomalo beo

pre preko 4 godine

Zaposlite mu sina ponovo u FSS. To je razlog za svadje.
D

Djuradj

pre preko 4 godine

Kad ide privatna tuzba, onda se krije Terza iza Zvezde. Da nije Toza pisao saopstenje. Svi dobro znaju ko je u ratu sa Piksijem. Ako i ne znaju, vide po onome koga Piksi tuzi.
g

gunners

pre preko 4 godine

Hahaha Terza se malo uplasio suda, iako mu nije stran. Zvezdas sam do koske, ali ovo sto rade je bruka i sramota. Jeste Partizan pokrao za vikend, ali jednom velikom klubu ne dolice ovakva saopstenja. Umesto da puste igrace da se spremaju za Rendzers oni se prepiru kao deca.

gemathegreat

pre preko 4 godine

Zašta, za klevetu ??? Pište mu ...ca.
n

noleeeeeee

pre preko 4 godine

E kako nece UEFA reagovati zbog gazproma
B

Bravo za klub, bravo Zvezdo!

pre preko 4 godine

Bravo za klub! I ranije se trebalo reagovati na ovaj udruženi kriminalni poduhvat pod šifrom "mini Atletiko". A ovi grobari što brane "legendu Piksija" je poseban deo te Vučelićevske kampanje. Svi koji su bili u društvu sa Piksijem zna se o kakvom sujetnom i nadmenom egocentriku je reč. To što smo se plasirali na SP ne znači da smo ga osvojili i ništa epohalno nije urađeno. Dovoljno je pogledati svečanost FSS pri kraju godine i videti odnos Piksija sa celom tom klikom iz Humske 1, ali i na šaku prstiju Zvezdaša koji su tu iz raznih interesa.
s

svasta

pre preko 4 godine

Au koja paranoja ,sad i preko Piksija namestamo.Pa sta cete ako ne osvojite titulu,zaratiti sa svima? Pogubljen kompas.Pa sta ste vi,bogom dani da osvajate titule 100 godina za redom???Auuu
d

delija bg

pre preko 4 godine

Podrska za upravu, naslusali smo se laznih Zvezdasa
U

Unutrasnjastcz

pre preko 4 godine

Ja sam deo kluba i moj stav ne da je suprotan, nego je da Tvorza, Mrki i ekipa napuste isti.
n

nešto onako

pre preko 4 godine

Terzić, Vazura, Lukas... To je slika i prilika današnje napredne Srbije... Fujčina
3

3579

pre preko 4 godine

Шта ради више овај Терза?! Као навијач Црвене звезде извињавам се свим правим спортским радницима! Аман заман Мађијо, сјаши више. знамо сви да си и ти, Вазура, Вучела и Пикси у служби једнога човека.
Z

ZvezdasAnedelija

pre preko 4 godine

Madjija je cas veci od naseg kluba, cas se krije iza njega!? Uprava napolje!

andrija2407@gmail.com

pre preko 4 godine

Terziću odlazi iz Zvezde. Dosta si više krao i nanosio štetu klubu. Da se ja pitam samo za Jovića i Joveljića bih te krivično gonio. Najbolju Zvezdinu decu si oterao!!!! Koliko para je potrošeno na napadače koji nisu vredeli 5 para ??? Samo Ohi je dostojan igre u Zvezdi. Koliko bi sada koštali Jović i Joveljić i što je još važnije ti momci bi ginuli za crveno - beli boju. Dok tebe zanima samo novac. Šta je bilo sa onih milion evra što si ukrao dok si bio u OFK Beogradu???Da li si vratio pare???
M

Mikac678

pre preko 4 godine

Xaxxaxa sad će Terzić i ovo suđenje da eskivira dok ne zastari
D

Dsl

pre preko 4 godine

Tako je vi ste zrtva u svemu. Nisam ni ocekivao nista vise...
G

Gost987

pre preko 4 godine

Ma ko ste bre vi da ovako vredjate petu zvezdinu zvezdu?! Odakle vam pravo da uopšte spominjete ime jedne od najvećih fudbalskih legendi srpskog fudbala?!
G

Gostoljub

pre preko 4 godine

Licesapoternice
G

Gostzorge

pre preko 4 godine

Bravo zvezdo
K

K R O J F

pre preko 4 godine

ZONA SUMRAKA
N

Nevolja87

pre preko 4 godine

Svašta