Komentari na vest

Zvezda zove na spektakl: Svi na Marakanu u četvrtak!

D

Deka PG

pre preko 4 godine

Očekuje se predstavljanje Ada
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Ne treba mene niko da zove na stadion, JA sam tamo 30ak godina. Ne treba meni niko da daje besplatne karte, kako bih posle došao na derbi. Ali ja razumem Madjioničara, plaši se da će opet biti 2, 3 hiljade ljudi kao u prvom delu sezone na našem stadionu. Koliko ti navijači veruju, tolika ti je i poseta. Jel misliš da su navijači ovce pa da ne vide tvoje kombinacije i mahinacije, Nemačke Banke itd. Pa se zapitaj zašto posle dve LŠ i tri proleća u LE, na našem stadionu bude par hiljada ljudi u ligi. Ima nas koji sve to odlično znamo, ali i suviše mnogo volimo Zvezdu, pa i dalje dolazimo na naš stadion, zbog tog Dresa i Grba.
P

Pa1

pre preko 4 godine

Svi na stadion!
S

Slaba odbrana

pre preko 4 godine

Na šta spadoše da pred svaku utakmicu moraju da apeluju da dodje što više ljudi.Opet će biti neki haos,bez toga ne može da prodje,od paljenja autobusa do tuče u gradu,šta li su sada smislili...
M

MikiPFC

pre preko 4 godine

Jesu li Karleuša i Lukas voditelji programa???
B

Borko BGD

pre preko 4 godine

Kada bi nesrecni navijaci znali koliko su se nakrali ovi zlikovci sto nam vode klubove davno bi ih motkom najurili.
E

Eeeee

pre preko 4 godine

Nije to ono najgore. 90 posto ljudi bi isto to radilo da je na njihovom mestu.
S

Sladajac

pre preko 4 godine

Jel ste gledali Afričko prvenstvo u fudbalu,pitam Mrkelu i Terzić, nemoguće da nema ni jedan igrač za Zvezdu...
M

Magreb

pre preko 4 godine

Mogu samo da gledaju, ali ti afrički reprezentativci dobrim delom već igraju u jakim evropskim klubovima. Problem je što mi i dalje mislimo da se u Africi može naći novi Drogba po bagatelnoj ceni. U suštini, dobar broj klubova iz Evrope ima svoje škole fudbala na afričkom tlu, skauti špartaju tim kontinentom i traže talente koje odvode u evropske klubove. Dakle, veoma je teško da neko promakne tim skautima i školama pa da dođe u Srbiju za male pare. Umesto toga, treba osposobiti naše trenere da rade u skladu sa novim trendovima i omogućiti im da po srpskim klubovima prepoznaju talente. Tek onda dolaze problemi u vidu menadžera i drugih secikesa po klubovima.
l

linoleum

pre preko 4 godine

SVUDA GRMIII OKOLOOO

Kalčopolista®

pre preko 4 godine

Kič i šund! U njivovom stilu! Taman da snime po koji selfi i izbace na instagram! A najavu tog “zvezdinog proleca” smo videli u brutalnoj pljački protiv TSCa
B

Bane15

pre preko 4 godine

Rikardo i dalje izvodi jedanaesterac ..tako pricaju
U

Unapred hvala

pre preko 4 godine

Mister ima iznenađenje Mislim da će se Saša Ilić prestraviti Srnić veznjak s pedigreom kakvih je malo bilo na Marakani Poješće te Čukarički, mene su oduševili protiv Dinamo Kijeva, nesrećno izgubili.

Kalčopolista®

pre preko 4 godine

Ih, ko da se ne prestravi od Zikine Sarenice!
Z

Zašto tako

pre preko 4 godine

Botovi samo minusiraju Samo napred,, mister,, na sledećem trenerskom poslu Srnića da povedeš
T

Tako je

pre preko 4 godine

Svi na stadion da se da podrška Terziću i Mrkeli, da nastave da nas vode u uspehe. Najbolja uprava u istoriji Zvezde. 5 titula, 2 LŠ, 4 LE. Samo napred U INAT DUŠMANIMA.
L

Lsla

pre preko 4 godine

Bote, na stadion se dolazi da se podrži isključivo Zvezda!
D

Druze

pre preko 4 godine

ANALIZA zagrcnuces se od tolikog botovanja punih usta sendvica

Mr 007

pre preko 4 godine

@Tako je,nisi u pravu. Terza i Mrkela se kriju iza rezultata Vladana Milojevica,koje ni npr. Gvardiola ne bi postigao. Covek je pravio senzacije iz godine u godinu i obezbedio ucesca u evropskim takmicenjima. Posle svih tih sjajnih rezultata,dug Zvezde je i dalje isti (ako nije veci),a realno imamo tim istog kvaliteta kao i Partizan. Rezime je da su velike pare nestale iz kluba i da se to pravda losim transferima.
@

@Mr 007

pre preko 4 godine

Pa složio bih se sa svime sem da imamo tim približnog kvaliteta kao Partizan. Pogledaj samo igre u Evropi, i ne samo ove već i prethodnih godina. Mani poludirigovane derbije gde oni bunkerišu, krljaju i čekaju kontre, a naši igraju u grču jer ne smeju slučajno da prime gol, a onda ga svakako prime jer igraju u grču. Da ne pričam o čudnim procenama sudija. A i u takvoj situaciji smo opet bolji u derbijima. Ako im stvarno daju titulu, biće to još veća krađa nego 2017, jer ovaj njihov tim je smešan! Ne bi postojao jadniji šampion!
D

DUŠMANIN

pre preko 4 godine

Ali ono njegovo U INAT DUŠMANIMA. Idi do kancelarije po lanč paket.
S

Samo iskren

pre preko 4 godine

Dođite na stadion da gledamo majstora Srnića. Sa takvim fudbalerom se pune stadioni.

Jastreb

pre preko 4 godine

A ti idi gledaj velemajstora zdjelara i Jevtovića i ostale vanzemaljce...........
G

Gost536

pre preko 4 godine

dako dodju ovi sto odrzavaju teren, čistačice i ove nalickane iz okolnih trafika na ovaj spektakl
@

@Gost536

pre preko 4 godine

Nesto si pomesao, toliko ljudi prati JSD na njeovom, otetom stadionu od Vojske
g

gunners

pre preko 4 godine

Zvezdas sam, ali ovo nije dobar potez jer ce biti vrlo malo ljudi na stadionu. Sa druge strane i nije los potez jer ce se videti koliko ljudi podrzava ovu upravu.
D

Da se napravim pametan

pre preko 4 godine

Valjda ideš na stadion zbog ekipe za koju navijaš, a ne zbog uprave.
G

Gostens

pre preko 4 godine

isao sam dok je bio nas miloje ratnik! ❤
B

Berardi10

pre preko 4 godine

Tako je idemo ciganiiiiii jako na proljece!