Komentari na vest

Zvezdi otvoren put ka Adu, morala je da izjednači ponudu Midtjilanda

M

Manche

pre preko 4 godine

Mrkela da shvati da je njegov posao da skautira ovakve igrace na vreme, pa da ih mi kupimo za 300k evra a ne sada da placamo milione.
m

ma samo tovari

pre preko 4 godine

ma koji Mitjland pak cak i PSZ . nema kluba od kog zvezda ne moze da ponudi vise e sad sto se tice isplate to je druga prica
Л

Ложач

pre preko 4 godine

Од крила и центарфора правимо бекове, од задњих везних штопере, од бекова правимо задње везне. Да је борјан остао не би ме чудило да почне неку текму као леви везни...
G

Gostttt

pre preko 4 godine

ja samo da te obavestim, borjan je ostao
J

Jjjj

pre preko 4 godine

Poštovani Vidić je sam izjavio da je u početku u kadetima bio napadač nekad ofanzivni vezni nekad centarfor da bi ga u Zvezdi nakon što se naglo razvio kao momčić, prebacili u odbranu - nekad na beka nekad za stopera..??
S

Stgo

pre preko 4 godine

Nije uknjižen…više vlasnika.
a

asi

pre preko 4 godine

Znaci juce su odbili ponudu Danaca da ga prodaju za 2 miliona a danas prihvataju isto od Zvezde koja ima reputaciju da ne placa nista na vreme. Ili novinari izmisljaju ili je neki lopovluk izmedju uprava Zvezde i Serifa,neke pare ispod stola,posto verovatno to Danci ne rade.
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Nije ni vazno dali su neke pare ispod stola, vazno je da momak razvaljuje, jako me podseca na Pogbu. I ako dodje u Zvezdu verujem da ce biti veliko pojacanje.
k

ko ima mozga

pre preko 4 godine

kroz svaki transfer mita i trta uzmu kintu pa prijatelji moji vi racunajte kolko je to i pitaj te se zasto 74 igraca po sezoni
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Kao da Kante dolazi toliko se pise o njemu
D

Docccaaa

pre preko 4 godine

Ima ovde mnogo nelogičnosti. Za početak zašto Zvezda mora da izjednači ponudu Midtjilanda, kada je kod njih završen prelazni rok? Takođe zašto nisu prihvatili njihovu ponudu ako bi već pristali na taj iznos? I na kraju kakve veze ima klub iz Gane u čitavoj priči, kada je Ado došao iz Slovačke u Šerif? Sve ovo miriše na još jednu menadžersku kombinaciju...
G

Gosttt

pre preko 4 godine

mitjoland je doveo drugog igraca umesto njega.. a zavostalo ne znam, verovatno ostali procenti od narednih prodaja
B

Box

pre preko 4 godine

Ahahah pa sad vise ne moze da ga potpise Midtjiland, ne treba da izjednacavaju nista ahahaha
M

Matador9

pre preko 4 godine

Trebalo bi uprkos ovom transferu dovesti Radoju, domaći igrač sa tolikim iskustvom u Primeri se ne propušta. Ako sad nije raskinuo ugovor treba ga već kontaktirati za leto kad mu ističe ugovor, kao i Ristića. Ja bih doveo i Spajića nakon isteka ugovora u Turskoj u maju.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Doveli smo Picinija iz primere pa ga ovde razni retardi pljuju na sva usta......
C

Czbggg

pre preko 4 godine

Treba nam još jedan levi bek a odlican je Sarachii ima 23 godine , slobodan igrač vredi 4,5 miliona igrao u Galatasarajy. Možda uzmemo dobru kintu na leto za njega bolji od Rodića.
Y

YAYAt

pre preko 4 godine

Nije sve u tome koliko ko kosta;jer d je tako onda Pavkov ne bi dao dva maestralna gola pored najskupljeg stopera u istoriji najjace lige.
Y

YAYAt

pre preko 4 godine

Nije sve u tome koliko ko kosta;jer d je tako onda Pavkov ne bi dao dva maestralna gola pored najskupljeg stopera u istoriji najjace lige.
n

nikad dosta

pre preko 4 godine

kao zene kad idu u soping ...ne treba im u principu nista al samo kupuj, tovari ,gomilaj
J

Jjhhh

pre preko 4 godine

On je clan Lajpcig bio ako su ga prodali Galati tesko da je vec sad slobodan
д

д.г.

pre preko 4 godine

Треба нам један задњи везни. Имамо Санога Станића Крстичића и по потреби Кангу и Срнића. Треба нам три штопера а толико их и имамо са могућношћу да се Саного ту пребаци. Треба нам едан леви бек и једног имамо. Други је импровизација. Ако доводе Ада што су Срнића продужавали? Нек Станића пусте јер терен неће видети. Крстичић ће седети на трибинама и за плату узимати 1200 евра ДНЕВНО.
C

CaleB pravi

pre preko 4 godine

Ne mogu da verujem koliko neupucenih ljudi prati fudbal....idi brate komentarisi umetnicko klizanje, jer svi ostali osim Sanoga mogu samo u tvojim snovima da igraju zadnjeg veznog....Pogotovo Krsticic koji je vise baba nego fudbaler. Dakle, posto je Sanogo JEDINI zadnji vezni, treba nam barem jos 1. Picini je na zalost svesno planirani promasaj, ne znam iz kog razloga...tako da nam i dalje fale OBA beka i 1 krsteni stoper jer imamo samo Dragovica. Ovi ostali - rupa do rupe.
1

1312

pre preko 4 godine

@ CaleB pravi hahha koji si car, svi komentari su ti na mestu. valjam se od smeha.
s

slazem se na gomilu

pre preko 4 godine

trebao bi jedan centarfor , za sad ih ima samo 8
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Kako to mislis Kanga i Ado u sredini,a Sanogo u zadnju liniju,kad uvek igramo sa 2 zadnja vezna.Nadam se da necemo Srnica vise gledati u ulozi levog i desnog smetala na terenu.Ako covek ne moze da igra na svojoj poziciji desno u napadu,bolje da ne igra.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Ако ово упали, стварно нам неће бити неопходан штопер. Да видим ко ће да прође поред Драговића и Санога, са Чупом који трчкара око њих као осица и избезумљује свакога ко приђе. Мислим да ће Звезда на пролеће изгледати потпуно другачије него што било ко очекује.
C

CaleB pravi

pre preko 4 godine

Prijatelju, Cupa moze da izbezumljuje jedino samog sebe...i nas koji navijamo.
O

Odlično pojačanje

pre preko 4 godine

Bio je odličan na Santjago Bernabeu protiv Reala. Gledao sam tu utakmicu.
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Čovek je zver. Kangu i Sanoga je nosio u zubima zajedno. Malo ko ime takve fizičke predispozicije a da ne vrede 20M+.
@

@Skrabotina

pre preko 4 godine

Hhahahahaha jeste, jeste, zato su se za njega otimali Real, Bajern, PSG. Ali zvezdin adut je sto je Ado iz cetnicke familije, keva mu iz Cacka a deda mu se borio na strani Srbije u svakom ratu jhahahahahahahahah
1

1312

pre preko 4 godine

Zvezda treba da bude ta koja će da dovodi likove iz Senice i sl. klubova. Ali tako ti je to nažalost kad imaš velikog Mitu Skauta i ekipu.
s

sta vi gledate ljudi

pre preko 4 godine

ljudi ja nevidim da se iko pita sta se radi ? dovlaceni su u proslosti Vukanovic, pavkov,Pankov, Spiridon,Dioni, falcineli , pa da ne spominjemo la prevaru,kenjasa,garsiju,itd .Svi oni danas nemaju pojma ...daj malo otvorite oci zar ne kapirate da se tu samo prave pare u neciji dzep . Realno kog stranca je zvezda prodala u neku jacu ligu,neki jaci klub i za ozbiljne pare ??

Forzza

pre preko 4 godine

STOPERI CE BITI DRAGOVIC, ERAKOVIĆ,SANOGO,PICINI,RODIC,ADO,KANGA,IVANIĆ,KATAI,MOTIKA,OHI.
Z

Zvezdas1989

pre preko 4 godine

Prodati Zivkovica,Gobeljica,Gajica,Pankova,Erakovic,Srnica Krsticica.Ostaviti Bakajoka kao izmena Piciniju,dovestikrstenog stopera,Radoju i dati sansu Lucicu,Radulovicu,Stankovicu,Mustafi i prekomandovati u prvi tim Kahvica
b

bbshow

pre preko 4 godine

Kome ces prodati, njih niko nece ni za dzabe
D

Dane N cadar

pre preko 4 godine

Jedino da in bivši zvezdin štoper vladimir đorđević odvede u ameriku da voze kamione
D

Dominiraj

pre preko 4 godine

BRAVO ZA UPRAVU,ODLICAN IGRAC,PUNA PODRSKA!👍
C

Czvvvv

pre preko 4 godine

Ponuditi Falka koji vredi dva miliona po transfermarketu i milion za Traore koji vredi oko 3 . Ovi bi sigurno prihvatili nikad nismo ponudili razmenu igrača
i

iz 1 u x

pre preko 4 godine

da puste najboljeg igrača ekipe za neku prepalicu koja ni u Ling Longu ne pokazuje nista? da li si normalan?
M

Mornar

pre preko 4 godine

Ako je za sta nasa uprava sposobna, to je za rusenje birokratskih barijera

FicaKg

pre preko 4 godine

Овај ће да прође као Јирка, исто 21 година исто млад перспективан играч из клуба са којим смо играли
I

Iz sljivika

pre preko 4 godine

Prosečnim žabarskim klubovima nije valjao ali zato cemo mi da idemo u još dublji minus. Da bar dovedu Traorea pa da čovek ne žali.
H

Host

pre preko 4 godine

Prijatelju nama nije valjao Levandovski a Zeljeznicaru Jaja Ture . Da su im dobre skauting sluzbe ne bi bili prosjecni klubovi nego u vrhu bar svoje lige . Pozz
Z

Zbog kombine

pre preko 4 godine

Zbog kombinacije sa Oliverom Arturom sve smo spremni uraditi. Cim on Zvezdi i Graficaru dovodi Ganjane na kilo, znaci da transfer mora da se resi. I otuda tolika pompa oko prosecnog igraca sredine terena. Korisniji bi bio Stankovic, ali nema veze, valja namiriti africki dzep a i svoj :)
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Kao PSŽ s Raiolom, i?
0

000

pre preko 4 godine

Još kad bi Terzic umeo da ga dovede
f

fj

pre preko 4 godine

Terzic nije sposoban da ga dovede
Z

ZASTO

pre preko 4 godine

morala?
r

ragazzi di belgrado

pre preko 4 godine

u ovom treutku ovaj prelazni rok "preti" da bude nas najbolji u poslednjih nekoliko sezona sudeci po biografijama i ucinku novajlija... Do pre par godina bilo je nezamislivo da jedan igrac polu standardan iz Valensije dodje kod nas... Najbolji strelac norveske lige koja je po kvalitetu u rangu sa nama minimum , a finansijski i infrastrukturno da i ne pricam... Zatim mali Motika o kome se vec dosta pricalo i pisalo , Bajernov djak , ne mogu da se nacudim kako smo ga doveli , vec ove sezone ima da napravi dar mar na terenima super lige.... i za kraj ovaj mali iz Gane , kojeg ruku na srce nisam nikada gledao ali neko ko je reprezentativac te zemlje i odigrao je kako kazu novinari odlicno i ligi sampiona plus ima samo 21 godinu , tesko da moze da bude promasaj ... Siguran sam da cemo ovog proleca biti jedno 30 posto jaci nego jesenas, nije 1/8 finala lige evrope nas maksimum ove sezone.... Ceracemo se jos...

07.08.16

pre preko 4 godine

Trebali bi biti jaci,bas za te novajlije.Picini,ako bude zdrav,je za nasu ligu dve klase iznad.Ado bi u sistemu rotacije,sa standardnom trojkom u vezi bio pravo osvezenje,a bas to je i Ohi,jer vec dugo nemamo rasnog golgetera.Motika je super potencijal,on bi mogao biti nas skriveni adut.Videcemo koliko je dorastao Evropi,ali za nasu ligu,vise nego dobar.Problem je stoper,fali neko ko ce biti tandem sa Dragovicem,Erakovic za nesto vise od prve zamene,i nije,bas kao i Pankov.Dakle,ako dodje Ado,samo stoper srecu kvari.Deki mora da prestane sa tumbanjima,kojima je sklon.Seticemo se Degeneka i Erakovica na bekovima,konstantno guranje Falka na krilo,iako on to nije,ne moze da drzi sirinu i on je zrtva sistema u odnosu na Ivanica,kao sto je Ivanic bio u odnosu na Marina.Deki mora da resi desno krilo,nekako,mada mo jasno da mora da gura Risaira i Falka,a i najbolje desno krilo Ben nije ono sto nam treba Vrhunac Dekijevih carolija je i Srnic u vezi,koji ako vec nije za krilo,mogao bi beka bar,ali eto,na beku ivra opet neko ko to nije,Radulovic.Dakle,bicemo mnogo jaci,ano dodje Ado,uz obaveznog stopera i da Deki stane sa experimentima.
r

ranGo

pre preko 4 godine

Juce se videlo kolko je picini jak.... ne bulaznite bez beze sve su ovo samo mucke i sve se oko pranja para vrti tu ni k od kvaliteta
@

@07.08.16

pre preko 4 godine

Definitivno bi još jedan štoper bio poželjan ali nije neophodan. Evo zašto: pogledaj parove potencijalnih protivnika za 1/16 skoro svi mogući protivnici će biti jako tvrd orah, i ako prodjemo tu rundu onda smo garant najslabija ekipa, dakle nema teorije da pobedimo bez mnogo tvrde odbrane i mnogo brze veze. Znači, Sanogo je libero, Ado uzima njegovo mesto i u tandemu s Kangom možemo barem da vrebamo iz bunkera. Moraju sve kockice da se poklope i da Bog da brdo pomoći, ali postoji ovde teoretska šansa za polufinale, koliko god mala.

07.08.16

pre preko 4 godine

Kad Sam pisao da nam stoper treba,sad,u zimskom Roku,nisam obavezno mislio na to da nam treba za 1/8 LE.Stoper nam treba I da de uigra za naredne kvalifikacije,a new da dolazi u junu.

07.08.16

pre preko 4 godine

Jasno je da Deki planira da igra sa trojicom pozadi,u Evropi.Ali,veliki je problem sto su dvojica od te trojice,Erakovic i Pankov,dve tempirane bombe,te s toga,mora Sanogo na stopera.Plasim se da nas stoperi ne kostaju titule.Juris minus 5,a imas Erakovica i Pankova,ne ide,nece moci Dragovic sve sam.Treba nam stoper hitno,sto hitnije,nadao sam se Spajicu.Sto se veze tice,Sanogo(verovatno ce samo ponekad biti stoper),Ivanic i Kanga su nezamenljivi,ali su problem alternative.Deki jos ne veruje Stanicu,Krsticic je nuzno zlo,a od Veljka izgleda nema nista.Treba nam jedan veznjak da ne bi bili u situaciji da Srnic igra veznog.Vise bih voleo Radoju,ali i Ado bi bio dzek pot.Motika bi mogao mnogo da donese,da bude osvezenje.Ben ce morati da izgura na desnom krilu,jer tu od Zivkovica ne ocekujem nista,a Falko i nije klasicno krilo.Deki mora da ih forsira,da izvuce nesto od njih i opravda ulaganja.Ohi ce biti prevaga.Verujem u titulu,ali obavezni su stoper i vezni,jer vidim da levog beka,pravog,skolovanog,niko ne pominje.
Ć

Ćopa

pre preko 4 godine

I ja verujem u vašu titulu i ako sam navijač Partizana al mi smo prvi sve do prve polovine aprila a onda će da bude svašta Stanoje je doveden da nas uništi sve kreće posle 3. aprila.
j

jonasss

pre preko 4 godine

Dovesti Radoju i stopera i to je dovoljno. Kakav bre ado, dosta vise vasih izmisljotina....
s

strasno

pre preko 4 godine

Juce ste pisali da je Midjataland odustao? Kako sad ovo? Sto izmisljate?