Komentari na vest

Zvezdin put do Lige šampiona: Marko Nikolić i AEK najuzbudljivija prepreka

zorankoscica

pre oko 2 meseca

Koliko ja vidim ništa ni ove godine od lige šampiona.
N

Nikola1992a

pre oko 2 meseca

Izborice se zvezda
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

smejurija od lige
s

svonjab

pre oko 2 meseca

Realno sve mozemo da pobedimo samo ako budu igrali kako i treba da igraju
z

zecpripovedac

pre oko 2 meseca

Ma ne treba ni da igramo
p

perabuca

pre oko 2 meseca

Bice tu veoma interesantnih duela videcemo sta ce biti
s

sile65

pre oko 2 meseca

Videcemo sta ce biti nadam se ligi sampiona ove godine

Milos Veljkovic

pre oko 2 meseca

Jedva cekam start
l

laki100

pre oko 2 meseca

Pravi izazov tek dolazi, ništa nije gotovo
l

laki100

pre oko 2 meseca

Biće zanimljivo pratiti sve kvalifikacione duele
j

jelenal19

pre oko 2 meseca

Put do Lige šampiona nikad nije bio lak
v

vanjaaa03

pre oko 2 meseca

AEK je ozbiljan rival, ali Zvezda može
a

aleksss99

pre oko 2 meseca

Drugo kolo će biti presudno za crveno-bele
s

sale01323

pre oko 2 meseca

Ako prođu ovo, šanse za Ligu šampiona rastu
d

dacika75

pre oko 2 meseca

Najuzbudljivija prepreka, neće biti lako ni malo

Ivan Tokai

pre oko 2 meseca

Nikolić i AEK stvarno će testirati Zvezdu ozbiljno

Maja Đukić

pre oko 2 meseca

vreme radi za njih…
m

milos987

pre oko 2 meseca

Svake godine isto , skart se dovodi obecavaju se kule i gradovi

koppa10

pre oko 2 meseca

Bila je prica da mogu i direktno da se kvalifikuju.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Bolje da ne igraju i onako ce ispasti.
V

Vini Pu

pre oko 2 meseca

Zvezda je dobra, ali Zvezda nije tim koji moze bilo sta da uradi van svoje drzave i klubovq iz svoje drzave. Ovde im lako da pobede ali za bolje klubove nemaju iskustava ni sansi

bet366.dx.am

pre oko 2 meseca

Lagano do LŠ, nije to ništa za prvaka sveta.

Marko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Šahtjor? Znači imaće Rusija predstavnika. Lepo

Dalibor Maric

pre oko 2 meseca

Zvezda u Ligi šampiona? Nema šanse sa ovakvom upravom ništa od toga, vjerovatno će nas neki Šerif ili tako neki izbaciti
j

jelajkp

pre oko 2 meseca

Videcemo da li ce zvezda uspeti ove godine uci u ligu sampiona
H

Haris101

pre oko 2 meseca

Hahahahahahahhaah ma vaziii

jokic10

pre oko 2 meseca

Verujem u ovaj tim Zvezde,uz par zvučnih pojačanja za novu sezonu sve će doći na svoje mesto

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 meseca

Može da bude jako zanimljivo
M

Mixer

pre oko 2 meseca

Po cemu je Celje lako ? Mi smo nadmocni u Srbiji ali evropa je nesto drugo , zivi bili pa videli i u drugom kolu ce biti gustoo!

trifunovic.stefan2@gmail.com

pre oko 2 meseca

Zvezda lagano igra ligu sampiona sl sezone

dusann55555

pre oko 2 meseca

Ovo su sve protivnici protiv kojih bismo bili favoriti ali treba lepo sloziti i uigrati ekipu za kvalifikacije
S

Srdjan1314

pre oko 2 meseca

Protiv ovakvog Aeka nemaju sta da traze
D

Dragan 1985

pre oko 2 meseca

Zaboravili ste da stavite austriskog sampiona, on krece od cetvrog kola ili kola plej ofa, a trenutno je LASK prvi i nece biti povlascen. Medjuostalom najtezi protivnici su oni koji godinama igraju kvalifikacije za LS jer imaju iskustva a to su u drugom kolu Kairat koji je prosao sve kvalifikacije od prvog kola do lige sampiona, izbacio KUPS, Slovan iz Bratislave i Seltik, a druga je Omonija koja po tradici kad god igra kvlafikacije za LS stigne do 4 kola, Tun i Mjjalbi su ekipe bez iskustva igranja u ovom takmicenju. U cetvrom kolu samo je Viking siguran ucesnik za sada, a tu ce biti jos predstavnik Grcke, Austrije i Skotske

Cujo Zarko

pre oko 2 meseca

Da ali u Austriji pitanje ko ce biti sampion tri cetri ekipe su u par bodova

Daki1 Daki1

pre oko 2 meseca

Crvena zvezda ye stvarno dobro k vifikovala

Stevan

pre oko 2 meseca

Teska prica ove sezone
d

dekibodeks

pre oko 2 meseca

Videcemo sta ce biti u trecem kolu

Branislav Jovanovic

pre oko 2 meseca

Samo sto vise pobeda da sto vise ojacamo koeficijent i da se zadrzimo u nosiocima, ja licno se nadam LS al realno ne bih se bunio ni za LE.
D

Drale1998

pre oko 2 meseca

Borac banjaluka vec u drugom kolu zeznuto jako ..
g

gnrslash

pre oko 2 meseca

Do 4tog kola bi moralo da se dodje, a i tu bi Zvezda trebala dalje da prodje. Protivnici u 2gom pa i 3em kolu bi trebalo lagano da se dobiju

milkica12

pre oko 2 meseca

Liga sampiona ,veliki znak pitanja
Z

Zera666

pre oko 2 meseca

Ajmo zvezdo treba i malo srece
t

tisikaomadjija

pre oko 2 meseca

U cetvrtom kolu samo aek ima veci budžet, od ostalih zvezda ima veći budžet po 4,5 i vise puta
A

Ambrozini

pre oko 2 meseca

Da je Milojevic trener ovo bi bilo lagano. Ovako Stankovic ispada u trecem kolu. Evropa ne trpi klimavu odbranu i glupo primljene golove. Uvek ce dogurati vise ekipe koje igraju 0:0, 1:0 nego one koje igraju 3:3, 5:3...

Jo Mo

pre oko 2 meseca

Kalkulacije i nista vise! Licno mislim da je LŠ bez 4 do 5 extra kvalitetnih igraca samo finansijski dobra, ( najmanje novca ide u klub ) ali zato LE je takmičarski za nas TOP bar nismo kanta za punjenje i uzme se neki bod.
N

Nemanja30

pre oko 2 meseca

Koliko godina imaju ovi isfrustrirani grobari?

Dacha90

pre oko 2 meseca

ne sme da se dovodi u pitanje plasman

milenko jovanovic

pre oko 2 meseca

ma uvek tako svake godine bude da falui samo malo samo malo
G

Grof92

pre oko 2 meseca

Opasan je aek i imaju najboljeg trenera

Jo Mo

pre oko 2 meseca

ELMER 😂 da nadaleko poznat !

Benny Ben

pre oko 2 meseca

Auu opet ima 5 utakmica da bi stigli do grupe LS, sramota.

Ruzica70

pre oko 2 meseca

Kakva Liga Sampiona? Nema sanse ove godine
m

mikiNBG;

pre oko 2 meseca

zašto ARENA nije ponovila prvi gol zvezde , da vidimo da li je bio ofsajd ?
z

zaks

pre oko 2 meseca

Bio je ofsajd, Pantić potvrdio. I šta sad, hoćete li se žaliti pošto ste bili bolji ?
e

ewqewqe

pre oko 2 meseca

Zasto Arena nije ponovila faul nad Enemom kad nije sviran penal?

Spekss

pre oko 2 meseca

Sad bi fora bila da ne prodju

Mita

pre oko 2 meseca

Da izbscimo celavog pigmeja
B

Baba sera

pre oko 2 meseca

Rasprdeo se trener drzavnog projekta posle utakmice u unapred isplaniranom prvenstvu sa planski raspalim Partizanom, prica bajke o miljenici rezima i igracima koji mogu igrati samo u Srbiji, sebi i nekom dnk lopivskog kluba, a u evropi ćorak. Ni da pomene debakl protiv Liona . Gde si bio posle te utakmice da kenjaš. Ipak si ti samo gradjevinski preduzimač i tu na namestenim tenderima.
D

Dddd1975

pre oko 2 meseca

Druze u crkvu pa se tamo ispovedi...
D

DS1989

pre oko 2 meseca

Nas Evropski corak u Evropi je misaona imenica posto smo ove sezone samo na gostujucim terenima zabelezili broj pobeda koliko ste vi za zadnjih 20... Sto vi uradite za 20 godina mi uradimo za 7,8 meseci.... To je nas corak...
T

The nedaaa from the corner.

pre oko 2 meseca

Кад причаш о Дејану Станковићу,устани и стој мирно!! Човек је освајач лш ,твој мали клуб нема победу у том такмичењу 40 година ,испадате у сезонама купања,набијате све негативне рекорде ,и једно Звезда мора да доноси бодове српском фудбалу.4:0 ,3:0,3:0 .Наставиће се ....
z

zaks

pre oko 2 meseca

Liona ? Prvo se informiši da ne lupaš gluposti , a onda pogledaj malo tabelu francuskog prvenstva da vidiš gdje se taj klub , kojeg je Zvezda 2 puta pobijedila , nalazi .Nas izbaci klub iz liga petice u egal utakmicama i , kao , veliki neuspjeh
R

R1S

pre oko 2 meseca

Nije Lion, Lil, ali nema veze. Pa svi se javili posle prve utakmice a zaboravili da se igra i druga i eto. Čak mu i predsednik rekao da promeni taktiku a on ništa! HDDD

FiumenBG

pre oko 2 meseca

sve se to na kraju svodi i pise...
p

pekica_napoleon

pre oko 2 meseca

Zvezda.mora u Ligu sampipna,jer tamo idu samo sampioni...
m

miki NBGD

pre oko 2 meseca

tamo idu i četvrti iz liga petice , tamo zvezda nema šta da traži jedino da primi 20-25 golova

Djordje Kuzmanovic

pre oko 2 meseca

kao zvezdaš voleo bih da ispadnu u drugom kolu kvalifikacije, ide se sve raspadne ko ove crvene zvezde da počnemo od nule s poštenim ljudima
M

Marija22

pre oko 2 meseca

Opet je pitanje da li nama treba LS,ali sa ovim novim formatom i nije lose igrati,malo srece sa rasporedom i moze se neka pobeda kod kuce ostvariti..

Mirko Boc

pre oko 2 meseca

Ako ne prodju onda stvarno

Alma81

pre oko 2 meseca

Zvezda do lige šampiona
m

mladi23

pre oko 2 meseca

Opet je pitanje da li nama treba LS,ali sa ovim novim formatom i nije lose igrati,malo srece sa rasporedom i moze se neka pobeda kod kuce ostvariti..
k

krejzicoa

pre oko 2 meseca

Mislim da sa Stankovićem nećemo videti LŠ, kao ni u prošlom mandatu. Daj Bože da grešim.

wizard 1987

pre oko 2 meseca

nas nacionalni sport.KALKULACIJE... vi ste prvi optuzili navijace na dan meca zvezde i reala u basket da kao prave pritisak na tim santim stvarima....a u stvari vi ste nedeljamm pislali scenarije za 8 9 10 mesto..

Goran Ivanovic

pre oko 2 meseca

Ima mine ali trebalo bi stici do play ofa

Stefannnbgd

pre oko 2 meseca

2. Kolo Tun sampion Svice niste primetili...u naj manju ruku protivnik za postovanje.
G

Gavrilo69

pre oko 2 meseca

za nas je liga evrope vrh. da li ste slepi? pa ono juce je sve ali ne za LS

VW87

pre oko 2 meseca

Zvezda.mora u Ligu sampipna,jer tamo idu samo sampioni...

Ivanzile123

pre oko 2 meseca

Ove godine bi trebalo da igramo ligu sampiona
S

Siniša_rs

pre oko 2 meseca

Ako ništa uvijek je ta Liga Evrope super ako ispadneš u 4-om kolu...ALi se nadam da ćemo sa Dekijem konačno da igramo LŠ znam da bi mu to značilo, a i nama.. Stvarno bi bilo lijepo da na vrijeme oformimo tim, da se oslobodimo onih koji nam ne trebaju ili Deki ne računa na njih i da uđemo u pripreme kompletni... Srećno
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Nema lakih protivnika u ls sto je bodo i dokazao svako se bori da bi prosao dalje

Ivan Todorović

pre oko 2 meseca

Neka se preracuaju dobro da ne bude kao kosarka
B

Bale89

pre oko 2 meseca

Bice lige šampiona ove jeseni lagano

OptimusPrime Overtime

pre oko 2 meseca

Nece Zvezda videti Ligu Sampiona sledecih 10 godina.
N

Nedaa from the corner

pre oko 2 meseca

А игоси наредних 50.
a

ajea

pre oko 2 meseca

Samo da ne padnu moldavci kiprani ili izraelci.
J

Joe Lesh

pre oko 2 meseca

Na papiru u trecem kolu su protivnici Kups, Šamrok, Drita i Lincoln. U realnosti tu racunajte da ce nam protivnici biti neki od ovih ekipa Mjalbe, Thun, Djer, Univerzitatea, Kairat, Levski. Mozda nepoznati zbog loseg koeficijenta i neigranja u Evropi ali sampioni solidnih drzava od kojih smo znali ispadati Švedska, Švica,Madjarska, Bugarska, Rumunija!

Markos Pavlovic

pre oko 2 meseca

mi smo zemlja kalkulacija.. neverovatno da vec sada se o ovome prica haha
S

Scaloneta

pre oko 2 meseca

Protivnici nisu važni, važan je naš prelazni rok. Da se sačuva ekipa, dovedu se kvalitetna pojačanja i da se sve to uradi na vreme.
M

Mokict

pre oko 2 meseca

Nikako Tun, sve ostalo moze.

Zoran Pejic

pre oko 2 meseca

Ko god bude moras pobediti da bi prosao svakako😁

Otac Makarije

pre oko 2 meseca

Celje i viking su naj pozeljni u zadnjem kolu. Dok bi voleo u 2.kolu da vidim duele sa banjaluckim borcem. 2 srpska tima u kvalifikacihama to bi bio spektakl
D

Dejanii

pre oko 2 meseca

Volio bih da u Play offu izvučemo bas taj ‘’mocni’’ AEK . Oba tima su na istom nivou, jedan od drugog je možda za nijansu bolji , ali koji , to bi se saznalo nakon te utakmice. Sugurni bi bila dobra utakmica gdje će da pršti na sve strane.
O

Ogysa

pre oko 2 meseca

Tun u drugom kolu nagazna mina,valjalo bi to izbeći,samo da se mi dokopamo 4.kola i da imamo sigurnu LE.
P

Pa da

pre oko 2 meseca

Nadate se aeku da bi zvezda ispala ... To je vaša želja ... Ono iz pakosti
d

deki5mrk

pre oko 2 meseca

Samo da ne ispadne i cetvrti put iz kvalifikacija, da postane rekorder. Kolko god da je keba, nedopustivo je da salje klub u gubitak.
D

Dejoooo

pre oko 2 meseca

Valjda nece dozivjeti sudbinu tvog partizanija da krene od LS i da ispadne u svim takmicenjima p i iz lige konederacije.Taj rekord i go razlika tesko se stizu.
t

tamara94493

pre oko 2 meseca

Izbeci njih bilo bi ok
F

Fade to black

pre oko 2 meseca

Izgleda nikad laksi protivnici u 3. i 4. kolu ali to je samo varka jer su mnogi timovi sa slabim renkingom osvojili prvenstva jakih zemalja. Zbog toga mozemo vec u drugom kolu na prvake Švedske ili Švicarske. Ali i na sampione Madjarske (Djer) , Rumunije ( Univerzitatea), Levski, Kairat( igrao LŠ ove godine). Ovih ekipa nema u vasim kalkulacijama jer su verovatno tobož autsajderi i u prvom kolu zbog loseg renkinga. Zbog toga ce drugo kolo vrlo lako imati više "mina" nego treće.

Nikola

pre oko 2 meseca

Realno trebalo bi da se kvalifikuju
T

Tomili11

pre oko 2 meseca

Dalek je to put, i veoma težak za naš fudbal, iskreno
K

Kuku Vasa

pre oko 2 meseca

Kakve su ovo kvalifikacije, u 4 kola najtezi rivali Aek, Omonija, Ber Seva i Tun. Sta se ovo desava u Evropi, kad je Partizan ucestvovao u plej ofu dolazili Anderleht, Slavija Prag, trece kolo Steaua Bukurest i to ona jaka, ovo je smesno, a videcete Partizanov put do LK, svaki tim ce biti jaci, ali sto je najjace ni ove godine nece uci, samo da im se poslozi zreb, Omonija ih izbacuje!

pika557

pre oko 2 meseca

Partizan je igrao pre 16 godina, promenila se uloga timova
D

Darko866

pre oko 2 meseca

Bilo bi lepo izbeci aek

mikelosbos

pre oko 2 meseca

Treba prvo proci treci krug pa onda razmisljati o protivnicima
E

Eseks

pre oko 2 meseca

Vaznije od moguceg protivnika jeste kako cemo mi skockati tim i da li cemo ispraviti trenutne nedostatke.Ako se taj posao odradi bez greske onda su nevazni protivnici.
Č

Činjenice

pre oko 2 meseca

U julu tj 2 kolo će igrati jedan tim u avgust tj 3 kolo bice 3-4 nova igrača, a u 4 kolu još 2-3 nova a zavisno da li će igrati LŠ ili LE pred početak tj zadnjeg dana za registraciju novih igrača doći će 3-4 nova igrača. Onda prva 4 kola tj sve do novembra biće uigravanje tima i drhtanje do zadnjeg kola da li će ući u nokaut fazu. To je realnost nažalost jer svake godine se promeni 80% tima.
Z

Zlatko Psihopata

pre oko 2 meseca

Tu je Laković da skloni AEK iz žrijeba još ovo ljeto a uskoro se sve ruši kao kula od karata.
N

Nedaaa from the corner

pre oko 2 meseca

Још један верни сведок из коњарничког подрума
V

VrućaSarma

pre oko 2 meseca

Lepo je to Liga šampiona i sve, ali budimo realni, mi tamo nemamo šta da tražimo! Dajte Ligu Evrope, pa da se nadamo nečemu!

Aboubakar Oumarou

pre oko 2 meseca

Videlo se da je LE takmičenje po meri gde je Zvezda manje-više ravnopravno igrala sa svima. Podbačaj je po meni samo Seltik, Braga i revanš protiv Lila...

Nikola Mircetic

pre oko 2 meseca

Samo Liga Evrope. Nemamo tim niti rukovodstvo za Ligu šampiona.
G

Gagi197

pre oko 2 meseca

Svi su prolazni,ali će biti problema sa uvek nezgodnim Kairatom,Tun i Mjalbi zbog podloge,Ber Ševa je pored AEK-a najveći mogući problem,Hartsova priča prenapumpana,Viking i Omonija osrednji timovi za Zvezdu...
М

Микица

pre oko 2 meseca

Довешће Терза 10,15 играча сад на лето, шта је то за њега
m

marijana0303.

pre oko 2 meseca

Ocekivana situacija.
M

Mirko12345

pre oko 2 meseca

realna je za ovaj tim samo LE
a

andja v

pre oko 2 meseca

zaista zamišljam da je partizan prvak i on igra ligu šampiona, koja bi to bruka bila
.

..

pre oko 2 meseca

Kako možeš da zamišljaš da Partizan bude šampion sa ovakvim sastavom j ovakvim bankrotom u klubu? Da bi tvoje zamišljanje imalo trunku realnosti u sebi, Partizan bi morao da ima 5-6 jakih igrača u svom sastavu. Ovako ti je objava dosta čudna. To kao da kažeš zamišljam da Čukarički ili Železničar Pančevo osvoji prvenstvo i igra LŠ??
u

uefamafia

pre oko 2 meseca

Da ali Čukarički i Železničar ne sektaše već godinama kako im se krade titula dok u Evropi primaju 9 golova u dvomeču.
М

Мамлаз

pre oko 2 meseca

Само да не налете Каират, Омонија, Пафос и слични, они могу бити незгодни...

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Želim vam u drugom kolu Tun, trećem Ber Ševu i u zadnjem AEK.
M

Maledon

pre oko 2 meseca

I ja zelim vama da Voša uzme domaci kup pa da se izjednacimo po zeljama!

200/100

pre oko 2 meseca

Želim vam da prođete do kupa Mileta Kitića

Bojan Bojan

pre oko 2 meseca

lagana LS za zvezdu
G

Gost Zeljko

pre oko 2 meseca

Ako ne udjemo u Ligu sampiona, moramo da ostanemo sto duze u Ligi Evrope ili Ligi konferencije.
a

andja v

pre oko 2 meseca

to je evo 15g cilj sto duze ostati uzeti lovu

Damir Jovic

pre oko 2 meseca

Imaće Crvena Zvezda uzbudljivo leto...
m

mmyyaat

pre oko 2 meseca

Zanimljivo AEK bi se trebalo proci ako dodje do toga

M Nalog

pre oko 2 meseca

Ma nismo mi za to,bolje da ne igramo
K

Komri

pre oko 2 meseca

Ma nema veze ko dodje, ako ne mozes izbaciti svaki tim u kvalifikacijama onda ces se provuci i biti vreca za udaranje. Bolje da budemo testirani da li smo spremni za LS ako nismo LE je sasvim ok
R

Riki97

pre oko 2 meseca

Ja mislim da smo kvalitetniji od Aeka
D

DDF

pre oko 2 meseca

Kad se pogledaju moguci protivnici,svi do jednog su u rangu LK ili nemaju kvaliteta za evropska takmicenja,C.Zvezda bi morala da bude ucesnik LS sledece sezone....prvi cilj je finansijska strana igranja LS,sportska strana je sta se uradi uradilo se...ionako nece biti medju 24 sigurno

Vladimir Maksimovic

pre oko 2 meseca

Zvezdi je Liga Evrope top takmicenje,Liga sampiona je samo skupa ekskurzija za nase timove
1

12345SS

pre oko 2 meseca

Skupa!??? Uzeti 25 m evra tebi skupo? Svasta ovde covek moze da procita.
P

Prti

pre oko 2 meseca

@ 12345SS skupa u smislu da su kanta za punjenje...
D

Dexii

pre oko 2 meseca

Nećemo imati neke igrače u kvalifikacijama u drugoj rundi,zbog svetskog ,klub ima veliki zadatak da se kvalitetno da se pojača

Mr 007

pre oko 2 meseca

Da je Miloje tu,LE min zagarantovana,LS 85%. Sa Stankelom,LE 90%,LS 50%. Naravno sa istim igracima.
M

Mire.111

pre oko 2 meseca

pa ko ne moze da prodje kvalifikacije i nije za LS
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 2 meseca

Реално, требало би да уђемо у ЛШ. АЕК јесте нагазна мина и по мени најтежи могући противник. Све зависи са каквом екипом ће Звезда ући у следећу сезону.
b

bojanboskovic

pre oko 2 meseca

Ako Bog da, lagano do LŠ,😀

nikoladj789

pre oko 2 meseca

Nadamo se da ce zvezda proci u grupnu fazu!

50 miliona razloga

pre oko 2 meseca

Nije mi jasno kako Bodo nije uspeo da sakupi dovoljno bodova za Norvesku da imaju direktnog predstavnika u LS a vec par godina daleko doguraju, narocito ove sez... Jasno da treba jos neko od njih da osvoji neki bod ali bio sam ubedjen da neko od njih ide odmah u LS.

Sterlings Braunfels

pre oko 2 meseca

To tek od sezone 2027/28
L

Lakera123

pre oko 2 meseca

Sa ovom ekipom zvezda mora da igra Lš
P

Puno ti

pre oko 2 meseca

hvala sto si me TOLIKO NASMEJAO😂😂😂😂😂Koji bre tim i koja LS?!?!?!
D

Dzi

pre oko 2 meseca

pre grcke stoke

Igor Musulin

pre oko 2 meseca

Ако остаје Костов, Авдић и окосница тима, из пар КОРЕКТНИХ појачања дај Боже да се пласирамо у ЛШ, иначе без тога наша мера је ЛЕ.
d

dzonson1992

pre oko 2 meseca

Verovatnoca da ostaju i Kostov i Avdic nije ni 0, nego je u minusu. Samo za Kostova se verovatnoca skoro pa granici sa 0, a ne bi me cudilo da na kraju odu obojica. Mi treba da molimo Boga da nekako ostanu Seol i Tiknizjan (ako vec ode Avdic, jedan od njih dvojice ide 100%).

Irina2003

pre oko 2 meseca

👏toptoptoptop😄😄😄😄
Z

ZvezdasSrb

pre oko 2 meseca

Kako to trener zvezde može da se naziva cacijem a da se tako nazove trener partizana komentar se ne bi pustio? Da li vide kakav fašizam sprovodi moderator?
a

ahahah

pre oko 2 meseca

zato syo je to istina
G

GORAN60

pre oko 2 meseca

Realno ovi klubovi na nivou lige konferencije prelako je uci u Ls ovakvim kvalifikacijama.
D

Dragancune

pre oko 2 meseca

Sve do poslednjeg kola ce proci i ponovo kad treba zaigrati oni ispadnu.nas fudbal
W

Www

pre oko 2 meseca

Ako prodjete Kajrat u drgom kolu ona od Omonije u trećem ispadate garant.
3

32121

pre oko 2 meseca

Vi druzete ispadate pre nego sto ljudi krenu na more sta pricas ti.
Г

Гост

pre oko 2 meseca

Брини ти вашу бригу, прво лиценцу да добијете. А онда од првог кола свако наредно коло је успех
Z

Zeljko Pantic

pre oko 2 meseca

Mi smo zadnji put igrali kvalifikacije kad smo umesto Zvezde sto je izbacena bila iz evropa igrali kvalifikacije za ligu sampiona tuzna istina.
l

lik

pre oko 2 meseca

Nije tačno. Partizan je posle toga još tri puta igrao kvalifikacije za ligu šampiona: 2015, 2017 i 2024.
E

EWEW3

pre oko 2 meseca

Elmer prepotenko je ispao od Vaduca u Kvalifikacijama dajte nam njega da ga gazimo odma
a

ahahah

pre oko 2 meseca

elmer vam nabio komplekse, oteo titulu i cao!

Jelena Doncic

pre oko 2 meseca

Crvena zvezda jeste dominantna u domaćem prvenstvu, ali kvalifikacije za UEFA Champions League su potpuno druga dimenzija. Drugo kolo koje deluje kao formalnost često zna da bude zamka ako se uđe opušteno, ali realno — to bi moralo da se prođe bez drame.
m

mire09

pre oko 2 meseca

Kakoniz drugog pretkola? Zar se nisu poklopili rezultati iz ostalih liga,svi osim Šahtjora?

Nikola Veljković

pre oko 2 meseca

Bilo bi zanimljivo videti ih protiv Aeka
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

FK Crvena zvezda će kao šampion Srbije krenuti od drugog kola kvalifikacija za UEFA Champions League, dok je direktan plasman otišao FC Shakhtar Donetsk.
B

Bljuc

pre oko 2 meseca

Nisam znao da je Aek već šampion
a

ajah

pre oko 2 meseca

pa lepo pise na danasnji dan! Sta ze pravis blesav?