Komentari na vest

Ajzea Majk prelomio: Ide kod Saleta Đorđevića za 3.000.000 dolara

kivekive

pre oko 1 sat

Jel partizan zaradio nesto, zna li se sta?
m

milena11.11.

pre oko 3 sata

Hajde da vidimo sta ce da bude,polufinale bi trebalo da je sigurno.
N

Nikola2

pre oko 3 sata

Solidan igrac, ali daleko od vrhunskog nivoa...
k

kokica 1

pre oko 3 sata

Gde ide ova košarka kad Ajzea Majk ima godisnja primanja 1.500.000. Ne umanjujem znanje i igru ovog košarkaša, dobar igrač, ali pre neku godinu za ovu cifru si mogao da biraš igrača u Evropi.

90Jelena

pre oko 3 sata

odlican igrac steta sto je otisao iz partizana
b

bad

pre oko 3 sata

nije otišo,želimir ga oterao kao i celi roster te sezone,sad imate miltona i parkera,želimir zna!
@

@bad

pre oko 2 sata

Šta lupetaš?!! Ko ga oterao? Jedini koji je bio nepoželjan je bio Lundberg! Ajzea je trebao da ostane al je tu Mijailović hteo da progurao Osetkovskog mesto njega i tako je i bilo!
@

@bad

pre oko 1 sat

Ti samo lažeš. Primetio sam u ranijim komentarima pišeš o nekom građenju po Beogradu, sada Žoc oterao Majka. Zašto to radiš?