Komentari na vest
Alhemija Pedra Martineza: Od Andore, Manrese i ispadanja iz lige do samog evropskog vrha
M
Maestro
pre oko 1 mesec
Ovo se zove sistem,vizija,rad strpljenje,skladna celina!Sve ono sto mi ovde nemamo!
P
Putana
pre oko 1 mesec
Navijam za Valensiju 👏👏👏
m
milena11.11.
pre oko 2 meseca
Nadam se da ce Valensija osvojiti,bilo bi to odlicno.
rosa100
pre oko 2 meseca
drago mi je zbog valensije sad real da spucaju i u finale
daganma
pre oko 2 meseca
Dobar trener, svaka vam čast
Zoran Jeremic
pre oko 2 meseca
Svaka cast,bar u finale da udju.
S
Srdjan1314
pre oko 2 meseca
Svaka čast. Valensija do titule, zaslužili su
Slavko61
pre oko 2 meseca
Veliki trener,svaka cast
Dejan Nikolic
pre oko 2 meseca
Svaka cast za Valensiju i za trenera
Daniel33
pre oko 2 meseca
ispade pao i onaj ludi vlasnik. baš šteta :)
Bojancetnik
pre oko 2 meseca
Alhemija Pedra Martineza: Od Andore, Manrese i ispadanja iz lige do samog evropskog vrha vrhunski preokret
D
Dejan23
pre oko 2 meseca
kad je ispao ovaj a?
S
Stojankamasina
pre oko 2 meseca
ma bravo, svaka cast
A
ACB
pre oko 2 meseca
Čuj anonimni Montero koji je bio prvi i drugi najbolji strelac španske lige sa 20 i 21 godinom i za kog se otimalo pola Evrope. Svaka čast Valensiji i Martinezu na dobro obavljenom poslu, želim im da osvoje trofej, ali nijedan od igrača Valensije nije anonimus za bilo koga ko prati košarku dalje od utakmica Partizana i Zvezde.
A
Aske1
pre oko 2 meseca
Autor teksta je mislio na to da Valensija nema igrače renomea igrača Partizana i Zvezde. Jedini igrač sa iskustvom igranja EL je Tompson, koji je opet baš loše igrao u Efesu. Sa druge strane, Partizanu i Zvezdi je ispod časti da dovode igrače poput Montera (u smislu da bude glavni igrač, ne 15. u rosteru), nego milionima plaćaju igrače koje nakon par meseci otpuštaju.
g
gis
pre oko 2 meseca
kada je ispao iz lige?
D
Djordje Kostic
pre oko 2 meseca
tako i treba bravo valencia
l
lky6
pre oko 2 meseca
fantastican trener i potpuno zasluzeni rezultati odlicne rezultate je i pre imao ko prati kosarku malo bolje, 2021. godine je bio dogovoren u partizan ali ipak je na kraju zeljko obradovic prihvatio ponudu
K
KakoDaNe
pre oko 2 meseca
Aaaaaxaxaxaxaxa, boles'
К
Кљаки
pre oko 2 meseca
Власник Валенсије милијардер,уложено пар стотина милиона евра у нову дворану и пратеће објекте. Није баш да је Валенсија сиромашна. Симпатична ми је Валенсија драго ми је да су прошли али мало реалности неће шкодити.
vozi Miško
pre oko 2 meseca
Pa čovek ima pare ali ih domaćinski i smisleno troši. Razvija sistem sa igračima koji nisu najviše plaćeni, već u tom sistemu izgledaju bolje.
К
Кљаки
pre oko 2 meseca
Говори се о "алхемији" ,магији претварању олова у злато као да је Валенсија Тамиш или Црнокоса.
Наравно да није тако.
Slobodan Milojkovic
pre oko 2 meseca
Primer kako je covek bez nekih velikih imena i zvezda u timu, sve to lepo uklopio za F4....svaka cast
p
paaa
pre oko 2 meseca
realno i zvezda i partizan imaju super zvezde u rangu lebron jordana i sl to sto vecini nasih ljudi deluje da su oni top igraci i td nije bas tako
A
Asistet
pre oko 2 meseca
Mnogi su cekali trenutak kad ce da pokleknu a oni iz utakmice u utakmicu ,sve bolji i bolji!Stvarno veliki uspjeh,svaka cast!Da,valjda iz ovoga primjera i ovi nasi nesto mogu da nauce!
Miki Milikic
pre oko 2 meseca
ma svaka vam cast ljudi
N
Nedaa from the corner
pre oko 2 meseca
После бодеа у фудбалу ,добили смо најлепшу причу и европској кошарци.
0
026
pre oko 2 meseca
Valensija - veliko srce od ekipe borbenost na maksimumu pravo uživanje ih je gledati prelepa košarka nadamo se da to mogu krunisati titulom EL....
Otac Makarije
pre oko 2 meseca
Svaki ljubitelj sporta navijace za Valensiju na fajnal foru
E
Evo banke
pre oko 1 mesec
Martinez je Dule novog doba


.jpg.webp.webp)





