Komentari na vest

Bilo je očekivano, sada je i zvanično: Sip, puno zdravlja i sreće

J

Jokkss00

pre 31 minuta

konacno je otisao, dobra promena
b

bojebos

pre 41 minuta

Samo ne Kenan...
N

Nula trofeja

pre oko 1 sat

Kad ce proslava u laktasima Top 20 mesta u Evroligi, zatim NULA trofeja u KK ove sezone i 3 mesto u fudbalu na tabeli..kad krece proslava i festa??
S

Sorts i Badio

pre oko 1 sat

Falim te boze kad je konacno otisao,Jos Bolomboj za njim, Davidovac i Kaliinic pa da nam svane! Ajmo sad Sorts posto je slobodan igrac i Badio da se dovedu kao zamena za Kenana!
N

Natalii29

pre oko 2 sata

svima ide u prilog promena

Aleksandar Pesic

pre oko 2 sata

Potpuno realno i očekivano, steta teska povreda i cela sezona van terena

Bole.92

pre oko 2 sata

Nazalost nije imao srece u zvezdi.
F

Fanste933

pre oko 2 sata

predobar je bio i sad je tj
T

Ta zvezda

pre oko 2 sata

Iliti fmp kako kome draže to ima igrača pod ugovorima ne zna im se broj.
F

FmpDubai

pre oko 1 sat

Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se datum?
n

nica25

pre oko 2 sata

jos dve godine ugovora...😆
1

1980

pre oko 2 sata

Dobra vest posle onog žabara
m

merllin_pfc

pre oko 3 sata

Jos dvije godine ugovora. Imate 34 igraca I 3 trenera na platnom spisku. Mogli ste organizovati turnir 🤣🤣🤣
P

Pa dobro

pre oko 2 sata

nisu svi magovi kao vi, jedini u evropskoj kosarci "uzimate" obestecenje za svakog igraca... ili je to ipak prica za malu decu.😎
O

Ok

pre oko 2 sata

Ne kaki, vi imate skuplji roster. Sretno u daljoj karijeri. U principu ne volim igrace metar i .... pogotovo na dvojci. Nit napad nit odbrana.

Valentina Kolar

pre oko 2 sata

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
P

Prvaci Sveta

pre oko 3 sata

Hvala Bogu 🔴⚪🇷🇸